Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 25.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.11.21 19:09



Като гледам как ги подкараха кандидат-депутатите, кой припечелва с марихуана, кой със сертификати... човек верно трябва да внимава с тая урна.



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано08.11.21 00:03



Ако спечелиш облога ти, ще е благодарение на тези 228 машинки за гласуване, които случайно пристигнаха точно в този момент и са само за показване на албанците, не за друго уж





Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.11.21 08:24



Ако спечелиш облога ти, ще е благодарение на тези 228 машинки за гласуване, които случайно пристигнаха точно в този момент и са само за показване на албанците, не за друго уж

Знам, че всичко е майтап, но бъди малко по-коректна.

ДОРИ всичките 228 машини да дадат по 1000 гласа за катила (което изобщо не е вярно и няма да се случи, въпросът с тези машини е на кантар и не е категоричен) - преднината, с която Радев ще спечели пред втория е убийствено голяма и няма да е БЛАГОДАРЕНИЕ на тези гласове. А на подрписа ми.

Признавай се още сега за изгубила облога.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Crrafterr]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано08.11.21 09:56



Не вкараш ли психология, не направиш ли качествени проучвания на таргети (примерно фокус групи), икономисаш ли пари от други специалисти, предовериш ли се на егото си най-сетне - караш всъщност на сляпо.

Да...Има някаква предвидимост за т.н. партии на статуквото...Твърди ядра на БСП, ДПС...Държавна администрация, кръг фирми и част от малцинственият вот плюс някой случаен ще си дадат процентите на ГЕРБ за първа партия...И оттам насетне влизаме в тъмната зона, за която наистина без всичко, за което говориш, се кара на сляпо...


Какво може съществено да промени ситуацията?
евентуално влизане на патриоти...
евентуално невлизане на Манолова
изненада при процентите на Слави...

а после?
коалиция герб, дпс, патриоти?!
според мен означава масови нови протести...

всички извън гореизброените-против герб, но как без бсп?
или под каква форма с подкрепа на бсп?

сложничко става

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Crrafterr]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано08.11.21 10:43



Съобщението е изтрито от ad miral по молба на автора.

Редактирано от ad miral на 10.11.21 21:25.



Тема Имам по важна дилеманови [re: Crrafterr]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано08.11.21 11:18



Старобърно или Старопрамен .... към обядната ми ципура на скара!?

Няма да пускам анкета, защото си мисля, че ви е все едно ....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Baldrian]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано08.11.21 13:16



Отзад напред - аз не видях масови протести през 2020 освен досадници, спиращи движението. Това, че напълниха един площад в държавата в отделни дни, е твърде скромно в сравнение с 1997 и дори с многократно по-слабите през 2013-2014. Това се потвърждава от гласуването на избори, в които участва и непротестиращото гражданство: 33.54% за ГЕРБ през март 2017 при 54% активност - и едва 7 пункта спад през април 2021, 26.18% при 51% активност. За ноември очакванията са за около 24%.

За статуквото, тези дни направих бърз прес клипинг около кметицата на Симеоновград, атакувана от Бойко (Рашков) - първия си мандат печели през 2011 г. от ДСБ с кампания "против статуквото". Вторият й мандат е от Реформаторски блок, а третият от ГЕРБ

Сега, тя статукво ли е, не е ли, не свали ли статуквото преди 10 години, казва ли ти някой. Очевидно горе-долу толкова трае едно статукво, към десетилетие, после народът търси друго, ново статукво.

Държавната администрация категорично не е електорат нито на ГЕРБ, нито на някой друг. Тя е също така шарена като предпочитания, като средната шарения. Дори бих казал, че повечето служители не са благосклонни към ГЕРБ заради практическото замразяване на заплатите им през последното десетилетие. Скромно ги вдигнаха едва през 2019-2020 г. Така нарасна разривът с висшия ешелон, който формира заплатите си без оглед на ефективност, а примерно от сорта на "15 минимални заплати" и подобни.

Тъмната зона "на сляпо" беше по повод само на президентските избори. За по-важните, парламентарните, нещата са горе-долу ясни. "Антистатуквото" придоби импулс с новия проект (Петков-Василев), комик-революцията ще изяде децата си (отровното трио), ще влязат нови лица - за които дори техните ментори нямат представа какво ще направят. Говорят, че най-сериозният балансьор за съставяне на правителство ще бъде БСП в хипотеза, че "Продължаваме промяната" няма да направя компромис с ГЕРБ. Ще видим мандатите, но всичко води към това, че дори редовно правителство ще бъде краткотрайно (примерно заради червената линия от ИТН за електронно гласуване, вижданията на ДБ за правосъдна реформа и т.н.).



Тема Re:нови [re: spunk]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано08.11.21 13:19



Това беше гадно за клуба





Тема Re: Имам по важна дилеманови [re: BATHco]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано08.11.21 13:25



Старопрамен съм го отсвирил, прекаляват с хмела според мен.



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1 [re: spunk]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.11.21 13:50



Тоз линк, дето си го шляпнала, разпъва цялата страница и я прави нечетима.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.