Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.11.21 00:44



Аз продължавам да твърдя, че Радев няма как да има над 50% на първия избор другата неделя, както се сочи в соц. проучване.

Лийо, ти нещо взе да са отмяташ май? Я плз, седмица преди Датата, да потвърдиш предишните си твърдения, че катилът НЯМА да има още един мандат!



Щото такива ми ги каканижеше преди 2 месеца, и май се обзаложихме даже! А ся гледам - взе за некви проценти да говориш.



А относно Аз не познавам лично нито един фен на катила. - и аз, ама аз и гласуващи за Боко не познавам, пък те били 650000! (до сега Уникалния бодро крачеше в тая редица, но изведнъж, ти да видиш, заяви , че ще гласува за ония ... РУСОФИЛИТЕ!! Малинов май беше, дето го хванаха в шпионаж!!! Ето по темата на Геврека за преубеждаването - поручика да иде да гласува за него! Ей така, за идеята! Като моя безумец!)

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.11.21 00:52



Нещото, което ме шокира (ако се окаже вярно, както сочат 90% от проучванията) е ЧЕТВЪРТОТО място на Панов, и то изпреварен не от кой да е, а от онова вресливо недоразумение Карадайъ!! Аз мислех, че той (Панов) дори ще изпревари Гербджиков на първи тур.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано07.11.21 01:06



Че то не е ли от ясно-преясно, че ако не вземе РР-то 50% на първи тур, всички негласували за него ще прелеят гласовете си към опонента му?


Освен ако не се включат 228-те албански машинки за гласуване в действие!
Унииии, я се скрий!



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: crimble]  
Автор Liya ()
Публикувано07.11.21 01:09



Кой ще го обяви края на изборния ден?
Аз ще го обявя, споко!





Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Liya ()
Публикувано07.11.21 01:12



В тоя клуб!!!??!?121!?
Почвам да се чудя кво правя тук...

Аз съм по-възмУтена от тебе! Че имаме цели 4-ма комуняги!





Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.11.21 06:57



Че то не е ли от ясно-преясно, че ако не вземе РР-то 50% на първи тур, всички негласували за него ще прелеят гласовете си към опонента му?

Направо ще се влюбя в теб... такава детска наивност струи от разсъжденията ти, такава сладичка надежда и дълбока вяра в това, което искаш да се случи...

Лийче, на втори тур ВСИЧКИ антибойко ще се прелеят към Радев... А те са ПОЧТИ ВСИЧКИ останали, с изключение на депесето - и електората на Панов и ВСИЧКИ останали. Аре малко математика все пак.

За да няма витиеватости - пак моля - тук, пред всички, седмица преди изборите, и след като си чела и чула (предполагам) достатъчно матриали свързани с тях - НАИСТИНА искам пуБлично да се обзаложим - аз казвам, че Радев ще има втори мандат, ти казваш, че НЯМА да има.

Обзаложихме ли се?



(Само ако знаеш КОЛКО МНОГО искам да спечелиш облога...)

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Crrafterr]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.11.21 10:58



ДБ
Лозан Панов
при балотаж-антигерб кандидатът

това ми е електоралната нагласа...



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Baldrian]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.11.21 12:08



Направо дискредитираш мажоритарния вот за президент с това партийно анти-


А мен ме убеждаваха, че анкета 2 по същество е лицеви опори (Радев) срещу жанра Speculum regale през ХII и XIII в. (Герджиков), или пилотиране на самолет срещу „Понятието clementia в традицията на римската литература от периода на републиката и идеологията на ранния принципат". Нещо, което можеш да пипнеш (мускули) срещу нещо, което е непипаемо



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Crrafterr]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.11.21 12:27



Вярно е...Дискредитирам го...Но само в този случай.
Иначе дори партийният ми вот ще е мажоритарен, с преференция, различна от Атанасов-N1 в моят район



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Baldrian]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.11.21 12:53



Повечето социолози предвиждат такова сливане, преливане между партия и личност при избори 2:1. Така че си в социологическата норма, очака се това да е нормално.
Но на предишните президентски избори '2016 сбъркаха, което подведе ГЕРБ - бяха сигурни, че какъвто и кандидат да номинират, ще спечелят. Следват разсъждения, несвързани пряко с твоя постинг: това е интересен феномен; той не показа некомпетентност на социологията, както може да се помисли първосигнално - той показа некомпетентност на политологията, довела до крайност, до абсолют проучванията на нагласите. Социологията тогава даде успех на кандидат на ГЕРБ, преди името да бъде оповестено (при вече оповестено име на конкурент). Седмица или две след това името излезе и всичко се промени - партийните политолози стигнаха до крайност, екстремум. Тоест, когато взимаш решение само въз основа на социология, рискът да сгрешиш е голям поради буквалността на преписването. Не вкараш ли психология, не направиш ли качествени проучвания на таргети (примерно фокус групи), икономисаш ли пари от други специалисти, предовериш ли се на егото си най-сетне - караш всъщност на сляпо. Или слято изписано, "насляпо", ако се е появило такова наречие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.