Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Liya ()
Публикувано10.11.21 20:09



Ето, ето!!!!!!!!! Разобличен!

Тоя ББ и гей, мамка му! Кой ти каза, да го е!

ПС Яяяяяяя, марш до урните, Поручик! Ко си вярваш, че не те е ударила ваксината на неправилното място! И що не ми отговори на въпроса по какъв случай са ви нужни скрийншотове, след като има Ътендънс лист и Рикординг - игнорираш ме като блондинка или про-ББ поради идиот-до-идиота, ам?!

Редактирано от Liya на 10.11.21 20:12.



Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: Liya]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.11.21 20:14



Абе както писах на Грийна - това за пачките и кюлчетата в Бояна ми е индикация за това кой е склонен да кълве на гола кука.



Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: Liya]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.11.21 20:38



Всичко е от крайно циничната поема,"Яж ми к**о, Симитли" около проблеми отпреди 20- тина години с футболни клубове в района на Благоевград. Един от главните герои е дългогодишният кмет на Симитли - Апостол Апостолов- Поли и , обвиняван за проблеми с във футбола е ясно, че ще бъде изкарван какъв ли не.
Бойко Борисов, тогава главен секретар на МВР е от периферните герои на поемата, заедно с много други политици - част от фона.
Всъщност Ап.Апостолов с цялата си противоречивост ( а само той ли?), си има популярност, защото умее да опазва съществуващи и създава нови работни места.



Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: Liya]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.21 20:42



Е за сефте ли чуваш за симитлийската връзка?!



Яяяяяяя, марш до урните, Поручик!

Само срещу секс, аз не се боря за точки!

И що не ми отговори на въпроса по какъв случай са ви нужни скрийншотове, след като има Ътендънс лист и Рикординг - игнорираш ме като блондинка или про-ББ поради идиот-до-идиота, ам?!


Щото тоя месец приключвам тригодишен договор с ФНИ, отделно първи етап на докторантски договор, пиша статия, оформям (оформих, ура!) технически спецификации и проектодоговори по ЗОП за еН-тия етап на търговете за закупуване на техника за ЦВП, почти съм си направил пълно годишно натоварване само в първия семестър, отделно почуквам и нещо частно, щото трябва да се живее, и на всичкото отгоре вечер събирам, и изваждам двуцифрени числа, и броя звучни, и беззвучни съгласни в думички.
Та те така... Малко слабо виждам и отделно - бързо забравям.

Правя скрийншотове щото освен присъстващите, трябва да се вижда и какво са направили по време на занятията.
А не записвам видео, защото от края на септември до тук имам малко над 250 учебни часа, които биха били към 200 астронимически часа видео. Което естествено няма кой да гледа, а после би ми се наложило пак да изрязвам кадри от него и да ги представям като доказателство. Мамицата му на електронното обучение!



Тема Re: Пей си, Пенке, Пенкелето,нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано10.11.21 20:51



кой ли те слуша!!



Това е положението, ко щеш се пръсни, международните не, галактическите престъпници ПП са вътре!



Тема Re: Пей си, Пенке, Пенкелето,нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.21 20:54



ПП са вътре!

Те са вътре с двата крака. В лай...та. Наред с катила.



А Бойко пак ще е пръв. Ха да видим кой ще се пръсне!

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Пей си, Пенке, Пенкелето,нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.11.21 21:39



Ако е живот и здраве, в неделя ще гласувам заедно с останалите около 80 хиляди гласа остатъчен твърд електорат на СДС за коалицията с ГЕРБ.
Такива, онакива - това са партиите от ЕНП в България.



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 2нови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.21 23:29



5.7%?

Много са

друже, много.



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 2нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.21 23:58



Поизпуснал си е нервите - ако не бе кандидат-президент щеше да е нормално, акцията на Спецов е доста странна, предупредителна някак (лична среща за уведомяване, вместо адвокатите да си движат нещата).
Но ако тази среща е била през август, около 16 август, то Панов обяви кандидатурата си на 2 октомври.
Днес Панов е искал да каже нещо по повод 10 ноември и гледай го накъде е избил.



Тема Re: Електорални нагласи & анкета 1нови [re: Liya]  
Автор 2biri ()
Публикувано11.11.21 01:28



То и аз не познавах лично фен на Герб






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.