Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 25.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Само ПП!!нови [re: Green Light]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано10.11.21 10:22



Никакви ДБ! Таквиз пари не искам, аз давам да не ми дават пари!



Тема Re: Убеждавам хората да гласуват за ДБнови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.21 10:40



Две думи казА и ме кандардисА



Тема Re: Убеждавам хората да гласуват за ДБнови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.11.21 11:00



20 точки!





Тема Re: Само ПП!!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.21 14:00



Само ПП!!



Наистина си новатор. Новост в българската политика е към избори да тръгнат хора с международни обвинения в кражба на интелектуална собственост и откровени нарушители на българската Конституция, доказано от КС. Обикновено престъпленията на политиците ни се проявяват СЛЕД като са повластували известно време, а тия - направо с престъпленията си ВЛИЗАТ в управлението.

ВЕрно си е новост! Екзотика!

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Само ПП!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.11.21 14:14



Брей!
"Международни" чак. И престъпници.
Международни престъпници.



Тема чекмеджето на ББнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.11.21 14:20



Чакай да те питам- ти какво мислиш и как си обясняваш тия пачки в чекмеджето на Бойко Борисов.

Аз за себе си ще кажа, че не вярвам, мисля че снимките са лъжа, до известна степен се колебаех, защото като нищо може да влизат във филми тия нещастници от ГЕРБ и да ходят с дарове при кръстника(друга логика няма), но сега след поредната порция съм убеден че това е пълна измислица.

Но ми е интересно, ти, която толкова дълбоко вярваш в корумпираността на Борисов, как си обясняваш тази афера? Греша ли, като смятам, че ти вярваш че са истински снимките и че е предателство(на Цветанов, например)? Ако не греша, какво мислиш- как е станала цялата работа - даване, прибиране, матахари, снимки..? И с какви аргументи скачаш срещу някакви джудженца(КП и АВ) в престъпленията?



Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.21 15:07



ДОБРЕ, че отворих тук... бях се втурнала с

да пускам нова тема.

Тва са такива световни простотии, че се чудя на тъпотата на хората, които ги пускат. Единственото ми обяснение е, че са добре запознати с подписа ми и разчитат на високите интелектуални качества на суверена та затва са сигурни, че ще мине.

Ма кви са тия снимки с различни чаршафи бе. И некъф се търкаля там под чаршафа, с телосложение, което няма НИЩО ОБЩО с туловището на Боко...

НЕАМ ДУМИ!!

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: Green Light]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.11.21 15:28



1.В резиденция "Бояна" е пълно с персонал и личното пространство е условно- повече и от в хотел.
2.Пари в брой за плащане около избори не се държат от лидера или кандидата, а от едно лице или много ограничена група, отделено от шефа отгоре от не един пласт хора.
3.Пистолетът е поставен като за снимка.



Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано10.11.21 19:48



Слушай ся, след като ме обяви за наивна мечтателка, пък аз нито съм гласувала за ББ-то досега, нито смятам суверена за тъп, нито някой на различно мнение от моето (последното към Поручика - Поручик, не познавам в реала фенове на Радев, с което не ви наричам тъпи за разлика от вашите квалификации).

Сега да се върнем на ББ-то - тоя парясник си е канил различни мастии, все матахарита, сменял е чаршафите от време на време, а за този с различното телосложение - бил е там за шведска тройка, нали така се казваше?

Ще излезе истината един ден като при Бил с Мониката и другата каква беше, май Джоунс, но трябва ББ да бъде изчегъртан, защото сега ги е страх матахаритата от прокурора! Долу Гешев! Как може тоя да не могат да го махнат, ве?!




Тема Re: чекмеджето на ББнови [re: Liya]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.21 19:53



Бе, наричай ме, нямам против.



Тва в чаршафите не е Бойко, казват, че бил кмета на Симитли. И съвсем не е за шведска тройка, а за мъжка двойка.


Редактирано от oberleutnantRzevski на 10.11.21 19:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.