Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Сменям темата... щото трета!! )))ПОДАРЪК!!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.21 11:23



Хора, в затруднение съм....

Дайте идея за подарък на 25 годишно Уникално, което си има всичко!



Става дума за сувенирен подарък, не за вещи - такива сме му приготвили... Просто съм изцедена вече - дълги години и на него, и на баща му съм подарявала КАКВИ ЛИ НЕ щамповани чаши, халби, сервизи, възглавници, тениски, чинии, суичери, компютърни мишки, флашки, портфейли...ТОЧНО КОГАТО обаче настана юбилей някакъв - не мога да измисля НИЩИЧКО!

Случаят е тежък - не пие, не пуши, не пише, не чете (на кого ли се е метнал??) по мъже не ходи .... и хобита вече няма, освен автомобили...ама гравиран автомобил множко ще ми дойде.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.10.21 13:12.



Тема Re: Бърз въпрос: [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано19.10.21 11:34



Ако си отказала - правилно!
Тези ай-фони са само за ваксинирани!!!



Тема Re: Бърз въпрос:нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.10.21 11:50



Правилно си отговорила, но имаш кардинална и много дразнеща граматическа грешка!!!
Пише се "Бърз въпрос за изтриване"!





Тема Re: Бърз въпрос:нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.21 12:16



имаш кардинална и много дразнеща граматическа грешка!!!
Пише се "Бърз въпрос за изтриване"!



Ти на тва ГРАМАТИЧЕСКА грешка ли му викаш?



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Бърз въпрос:нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.21 12:17



Ако си отказала - правилно!
Тези ай-фони са само за ваксинирани!!!



Ааааа, ше се ваксинирам значи!



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Бърз въпрос:нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.10.21 13:11



Ей, да бях открила вече магазин за ай фони

ако кликах



Тема Re: Бърз въпрос:нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.10.21 13:34



Леле! Липарското другото лято ще навърши 25.
Веднага се сещаме с баща му за поне 5 безсмислени простотийки /според нас/, на които много ще се накефи, ако някой му ги подари. Но, ако се двоумим и триумим все пак, първо ще го питаме директно, после, ще питаме приятелка и приятели кое ще го изненада приятно. От изненадите, дето са ни по джоба, де. Щото частен остров и частен самолет не са.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Сменям темата... щото трета!! )))ПОДАРЪК!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано19.10.21 13:34



Вземете му 4 зимни гуми Michelin и всеки да е спокоен.



Тема Re: Сменям темата... щото трета!! )))ПОДАРЪК!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.10.21 13:41



Туристически щеки
Термо-чаша - сиротен е човек без термо чаша вече(щом и аз имам...) Кой, кой сутрин шофира без термочаша, или се вози на метро или автобус-трамвай-тролей? Няма такива. Термочашата от уникалната мама - глътка топлина и любов (да не говорим за мъдрост и светлина в мрака)
Слънчеви очила- лятото иди дойди може и без тях, но зиме да шофираш без слънчеви очила е ад
Ако имаш време - шарж - акварел по снимка - готино е, правят ги много хубави. Уникалното в любимата кола щрака на компа докато шофира лудо - нещо такова, гаранция че ще се изкефи.
Нож. Аз супер много обичам и имам всякакви. Много полезна джаджа с ежедневно приложение. Татко казваше че всеки мъж трябва да нопси джобно ножче и носна кърпа в себе си. И двете са супер удобни като помислиш, ножа ясно, но и чисто парче плат също е важно като имаш. Това едва ли ще му посдариш, но хубавите носни кърпи са скъпо нещо и аз например бих оценил такъв подарък. Ножчета има страхотни викторинокс - в ЦУМ им е фирмения магазин и има и удобни малки кожени канийки с капаче. Гъзария е. Като подаряваш нож, той трябва да ти даде левче за да не развалите приятелството.


П.П. поправям "носна" понеже съм неграмотник, (но имам много други достойнства и това не личи)

Редактирано от Green Light на 19.10.21 13:49.



Тема Re: Сменям темата... щото трета!! )))ПОДАРЪК!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.21 13:43



Да ПОВТОРЯ за недоразбралите...

Става дума не за нещо, което ще му достави удоволствие, или има нужда от него, или приятелите му знаят, а нещо, което ще го ИЗНЕНАДА, и е такова, че да може и след 50 години, като го погледне, да си спомни...

Мама, бог да я прости, когато навършваше 90, ви питах тук същото. Силверадо ми даде идея за фоторамка с наши снимки. Зарадвах се, подарихме й я, погледа я малко и си я прибра "да не се хаби"... а освен нея (и други подаръци) й гравирахме една ваза. Не точно гравирана - надписана по специален начин... с разни вълнуващи думички на нея... ДО ПОСЛЕДНИЯ Й ДЪХ беше пред нея, пред очите й, с цветя вътре... и днес, 4 години след това, ОЩЕ е там, където тя си отиде, "пред очите й", и не остава без свежи цветя вътре...

Ей за такова нещо иде реч. Обаче ваза за 25 годишен нЕкак не върви...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.