Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 14.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: пауъл бил на 84, само ковида му е кусуранови [re: alisalisa]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано19.10.21 00:18



ами тогава се пазиш сама, ако ваксината не е желателна за теб...
евентуално по-ниският вирусен товар, по-ниската заразяемост не могат винаги да бъдат пълноценен аргумент...
към момента толкова...гаранция за нищо, вкл. друга болест или падане на тухла върху главата...
животът не може и не трябва да спира...
правиш каквото мислиш, че трябва, а става каквото става...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: пауъл бил на 84, само ковида му е кусуранови [re: Noy BG]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.10.21 00:25



И какво излиза - неваксинираните чинно пазят околните, а ваксинираните сеят зараза. - ми, кой за каквото е учил..

и аз съм на същото мнение - ваксинираните сами са си виновни, когато се заразяват и мрат. като не се учат...



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Проблем?нови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.10.21 00:31



+1



Тема Re: пауъл бил на 84, само ковида му е кусуранови [re: Baldrian]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.10.21 00:32



аз добре се пазя сама и не съм луда да се навирам в тълпи със съмнителни ваксинирани.
утре, ако ми остане време, ще преброя и ще постна списък на ваксинираните заразени, приети в болница и умрели, откакто започнаха да публикуват тази информация - от последните няколко седмици.

Ной вика: кой за каквото учил.
Ам тези изобщо не са ходили на училище тогава.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: пауъл бил на 84, само ковида му е кусуранови [re: alisalisa]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано19.10.21 00:37





ей ти малко от ДВ. не, че са най-добрата медия, но в случая не се отклоняват от статистиката.
погледни и другите статистики за държави с масови ваксинации...
върни се назад и погледни статистиките при епидемии преди 50-100 години...всъщност статистики не знам дали е точно...данните, с които се разполага...

ти конкретно за какво се бориш? каква ти е тезата с едно изречение?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Виц по темата:)))))нови [re: Lira Emerald]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано19.10.21 07:52







Тема какво се тормозиш бе Донке?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано19.10.21 07:56



Като не щеш не се ваксинирай!

Както не веднъж споделяхме тук - естествения подбор си работи. Животът е едно безкрайно вземане на решения. Вземаш грешното решение и си оут!



Хората работеха месеци денонощно за да направят ваксината и някакви малоумници викат , ама какво има в нея?! Баси! Умайрайте ви в тъпотия и толкоз!

Спри да ги пускаш тези теми, смешно е вече!



Тема Re: какво се тормозиш бе Донке?нови [re: Monica123]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.21 08:06



какво се тормозиш бе Донке?
Като не щеш не се ваксинирай!
Спри да ги пускаш тези теми, смешно е вече!


Не се тормозя бе, Монке.

Точно това правя - не се ваксинирам. Благодаря ти, че ми разреши най-накрая!



Тормозиш се май ТИ - търчиш, ругаеш, обиждаш, обвиняваш...

Какви теми ще пускам - си е лично моя работа.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.10.21 08:06.



Тема Re: пауъл бил на 84, само ковида му е кусуранови [re: Baldrian]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.10.21 08:22



Това нАучно обяснение ми е известно, откога дудна, че ваксината не е напълно надеждна, не се мислете за недосегаеми и безвредни, щото ваксинирани.

ти конкретно за какво се бориш? каква ти е тезата с едно изречение?

Еднакви мерки, контрол и задължително тестване на ваксинираните наравно с неваксинираните там, където предприемат мерки. Това повтарям непрекъснато.

Сега основанията в повече изречения:

Ще въвеждат зелени паспорти? Добре.
Но да не ги раздават по право на ваксинираните, а да ги тестват за достъп наравно с другите. Щом неваксинираните са длъжни чрез тест да доказват, че са здрави, то и ваксинираните са длъжни.

Като си ваксиниран, имаш по-големи шансове да изкараш вируса безсимптомно или много по-леко? Много добре, това е добър стимул за ваксиниране. Но, при всички положения, също има и опасност да си зарАзен за околните и да го разпространяваш. Пък някои ваксинирани не оцеляват, въпреки ваксината. Затова, всички предпазни мерки срещу неваксинираните, да важат с пълна сила и за теб.

И без дискриминационни двойни стандарти: неваксинирани да си плащат сами тестове, лечение и болнични, за ваксинираните - няма тестове и всичко е безплатно. И едните, и другите са зарАзни, заразяват се, лежат по болници, харчат се едни и същи пари по тях. Ама били невинни - на моя данъкоплатски джоб какво му дреме за нечия избирателна невинност! Солидарното здравно осигуряване е солидарно за всички.

Конкретно по темата: задължителни зелени паспорти за достъп до работа на учители, лекари и социални работници - ДА.
Но при задължително условие -тестване на всички, и то, изцяло за сметка на работодателя.
Щом работодателят поставя изискване на доказателства от работника си, че е здрав, ще го прави спрямо всеки работник и ще си поема разходите за това.
Според ТК, това е негово, на работодателя, задължение.

Това ми е мнението по темата. По-ясно и аргументирано няма накъде.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: какво се тормозиш бе Донке?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано19.10.21 08:44



Ми що се вълнуваш толкова?



Аз ще ти кажа защо! Много искаш да се ваксинираш, но не смешш да си го признаеш.

ААА, или имаш вече фалшив сертификат, че си ваксинирана?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.