Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: Green Light]  
Автор 2biri ()
Публикувано15.10.21 00:34



Хахаха.

Ако бях едно извънземно - слизам и сканирам: рак, инфаркт, инсулт, астми, алергии, гъбички, ковид, психични разстройства, грип, цироза, хепатит, хив.

И едни хора крещят: "Ако вие плоскоземци не се ваксинирате за ковид, ще ви умрат роднините и вие!!!!" И всички пушат, пият, ядат пластмаси, дишат жмел. Съответно карат коли по цял ден, ползват 128 препарата за хигиена и красота, никога не са се ваксинирали за грип, папиломи и други незадължителни.

Шсъ пукна от смях.

Ако съм извънземното де.



Тема да си чувала за пасивни пушачи?нови [re: NUT]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано15.10.21 00:34







Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.10.21 02:02



2. Обявяване на ваксината за задължителна. Част от имунизационния календар. И няма не искам.

То хубу, обаче сещаш ли се за някоя от задължителните ваксини, след която болниците са пълни с ваксинирани, щото ваксината не ги хванала? Като изобретят такава с поне 95% гаранция, да я узаконяват като задължителна. Сега е: абе то, пак ще се разболеете, ама по-малко.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.21 06:27



Ако бях едно извънземно - слизам и сканирам: рак, инфаркт, инсулт, астми, алергии, гъбички, ковид, психични разстройства, грип, цироза, хепатит, хив.

И едни хора крещят: "Ако вие плоскоземци не се ваксинирате за ковид, ще ви умрат роднините и вие!!!!" И всички пушат, пият, ядат пластмаси, дишат жмел. Съответно карат коли по цял ден, ползват 128 препарата за хигиена и красота, никога не са се ваксинирали за грип, папиломи и други незадължителни.





Айде Грийн, ти си. Никви запетайки не могат ти помогнат при тази жестока истина.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.21 07:31



Интересно ми е защо днес не съобщават процента ваксинирани измежду починалите...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.21 07:47



Леле, бях объркала темата...


ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.10.21 08:43.



Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано15.10.21 08:28



4. Отказалите ваксинация да подписват декларация, че се отказват от публичните здравни услуги. хе хе, че аз само за това бих се отказал от ваксинация ако ми дадат тая опция, ще преглътна риска от 1%




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано15.10.21 08:32



Не гледаш достатъчно телевизия, Уни...


Съобщиха го рано-рано.
В дира може да са го пропуснали, но в други сайтове - не са:



Добро утро!

Щастието идва при веселите!

Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано15.10.21 08:57



Интересно ми е защо днес не съобщават процента ваксинирани измежду починалите...

Дебнеш ги тез проценти все едно си лелка в бинго зала и чакаш да направиш линия. Навий довечера будилника за през нощта и отвори коронавирус.бг, ще научиш новите числа пресни-топли преди всички.



Тема Re: Онази тема доста натежа...МЕРКИТЕ!нови [re: laure16O672]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.10.21 09:01



не е важно колко позитивни съобщават, а дали починалите през 2021 намаляват или се увеличават

можеш ли да намериш няколко цифри, за да запълним жълтата колонка на таблицата и да видим какъв ефект е имало от ваксината при вас

аз открих няколко статии с данни и графики, които не показват някаква фрапираща разлика с предишни години








your ego is my lego




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.