Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Амазон ще снима сериал по Властелина  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.10.21 09:33



Защо няма да го гледам?
Защото съм убеден, че хобитите ще бъдат черни, елфите - лесбийки и педерасти, а единственият, за когото съм убеден, че ще остане бял, е е стествено, Саурон.



Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано11.10.21 10:49



елфите - лесбийки и педерасти
ама те не са ли?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: zaphod]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.10.21 13:15



елфите - лесбийки и педерасти
ама те не са ли?

Не са! Как мислиш се размножават, вегетативно!?


Като нас са в това отношение - тоест по нормалния начин.

Но не ги виждаме почти никога, защото са станали прекалено фини и ефимерни вече след стотиците хиляди години съществуване (хинт -- имало ги е доста преди нас).


Редактирано от Naki на 11.10.21 13:16.



Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: Naki]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.10.21 14:14



Добре че почнаха с тези филми, хич не изглеждахме с акъла си дърти хора да четем приказки. Аз чак сега разбрах че имало елфи.



Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: mangosutu-168725]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.10.21 15:02



Няма "ще" (няма не искам, няма недей

) - снимките на сезон 1 са приключили вече, на 2 август. Очертава се най-скъпият сериал евър, $450 млн за сезона (8 епизода) - при $90 млн за първи сезон на Game of Thrones (10 епизода, снимани 2009-2010 г.).

Вече съм забравил, но злият Саурон, господар на мрака и създател на пръстена, като че беше само звук (с гласа на покойния Алън Хауърд).



Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: Naki]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано11.10.21 15:16



Мамин Наки, очерование невинно!!!)))))))
И в дядоКоледа ли ми вярваш??



Бъдете високи))!!

Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: spunk]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.10.21 15:26



1) More Than Half of This Country Believes in Elves (For real) -->



Според мен наивно е да вярваме, че на нашата планета Земя сме 1вите и единствени разумни същества досега.
По-логично е да е имало 1, 2, даже 3 различни такива раси/биологични вида и преди нас.
Но елфите имат много малка плътност вече, затова почти никой не може да ги види, ако те самите не поискат.

2) Мне, измамник е! Преобличат се други лица -- като мама, тати, дядо, платен човек/етц - и само лъжат децата.
Нашата като го видя за 1ви път ревна силно - изплаши се много от брадата и лицето (с маска беше).

Сега е на 5 години и половина и вече знае, че тоз Дядо е добър и носи подаръци, ама и държи влага още уплахата.




Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: Naki]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано11.10.21 15:33



Добре!!



Бъдете високи))!!

Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: spunk]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.10.21 18:25



Според мен се кодоши. ОП, тва е Начето все пак.





Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: mangosutu-168725]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано12.10.21 05:06



Не съм сигурна дали Netflix не са по-зле на тази тема, но и Amazon не са по-назад.

Тъжно, но факт.



Редактирано от Monica123 на 12.10.21 05:07.



Тема Re: Амазон ще снима сериал по Властелинанови [re: Monica123]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.10.21 09:54



Зле е целият Холивуд. Аз с удоволствие гледам техни филми, но не и от последните няколко години. Винаги са били турботъпня (какво струва само един кинRев


Но с тия педерасти и "силни и независими жени" вече просто не стават за гледане. Ти май си професионално или емоционално изкушена от материята, но дори за теб няма да се учудя, ако не си гледала брикета Ан Болейн. Аз не съм и нямам никакво намерение. Дори от любопитство.



Тема Ха ханови [re: mangosutu-168725]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано12.10.21 10:55



В предисторията на Властелина , Хобит,една трета от актьорите в главни роли са обратни.
За никого не е тайна, че Гандалф - Иън Маккелън е гей, царственият и магнетичен цар на елфите също, а той е бил в двойка с Ричард Армитидж (в ролята на Торин).



Тема Re: Ха ханови [re: caryb]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.10.21 11:12



Както някой отбеляза горе, всички елфи са си педерасти и това е нормално.
Дразнят "независимите силни жени" (с), както и педерастите с видими педерастко държане в непедерастки роли. И брикетите, естествено.



Тема Re: Ха ханови [re: caryb]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.10.21 11:13



ПС АКо човек е естествен и на естественото си място, няма проблем. Кофти е като пресоли манджата.
Уашовски създадоха хубави неща като обикновени педали.
Когато тръгнаха да си кълцат излишъците, явно са отрязали и таланта си, защото последва низ от негледаеми лайна след матрицата.



Тема Re: Ха ханови [re: mangosutu-168725]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано12.10.21 11:18



Ако прочетеш за предстоящия сериал Домът на дракона някои подробности относно семейните връзки на главните герои, също ще бъдеш смутен. Например младият Егон Таргериен е женен за двете си сестри.....не за едната, ами цели две. Живееем в глобален свят.



Тема Re: Ха ханови [re: caryb]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.10.21 11:32



Аз ти говоря за героите от съответните творби, ти - за перверзните актьори. Нали това ти казвам: всеки да живее с който и както си иска ако е взаимно и не пречи на другите пряко. Но "интерпретациите" да си ги наврат в гъза. И не е проблем, че ги има (ето - такива като теб им се кефят, лошо няма). Проблемът е в тоталната цензура. Ако с теб проведем тоя разговор на английски в Туитър или ФБ, нали се сещаш, че ще ми затрият акаунта. Защо? не съм призовавал към насилие, само споделям, че не ме кефят, не ми харесва, не е естествено и няма да ги гледам.



Тема Re: Ха ханови [re: mangosutu-168725]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано12.10.21 11:37



Не мисля, че проблемът е в тоталната щензура, а в скритата им и открита пропаганда.Навсякъде. Вече няма нормална история, всичко трябва да е извратено, и това се приема като пример за подражание от подрастващите.
Кой ти казва, че им се кефя, за всичко , което се афишира съм против.



Тема Re: Ха ханови [re: caryb]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.10.21 12:24



По темата, току-що изтекло от БТА :))

Новият
Супермен
е бисексуален


Ню Йорк, 12 октомври /БТА/

Новият Супермен, който е син на Кларк Кент, ще се влюби в мъж и ще приеме своята "бисексуална идентичност" в комикс, който ще бъде пуснат през ноември, съобщиха от дъщерното дружество на "Уорнър Брос" "Ди Си Комикс", цитирани от АФП.
"Винаги съм казвал, че всеки има нужда от герои и има право да се представя в тези герои", казва авторът на комикси Том Тейлър, цитиран в прессъобщение, илюстрирано с рисунка на художника Джон Тимс, където синът на Супермен Джон Кент целува страстно млад журналист на име Джей Накамура.
Рекламата на "Ди Си Комикс" е под мотото: ДДжон Кент намери своята идентичност (...) Новият Супермен се показва като бисексуален".




Тема Re: Ха ханови [re: mangosutu-168725]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано12.10.21 12:30



А аз съм на това за Лего:





* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема последовател на фараонитенови [re: caryb]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.10.21 17:53







Тема Re: Ха ханови [re: caryb]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.10.21 18:07



БТВ тоя сериал престанах да го гледам след сцената със зомбитата във финала на 2 или 3 сезон. Нито минутка, нямам и намерение. Учудвам се, че има такъв успех сред ойлювите - сериалът след 1 и с много уговорки, 2 сезон, е турбобулшит.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.