Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: Albena l]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.10.21 10:39



Глупости, ама здравословната доза йезуитски сарказъм съм я заровил дълбоко в текста, чак преливам от добронамереност, разбрш ли


Сега, същият как те нарекъл е отделен въпрос, от мъжко-мачовска гледна точка си е комплимент. То е трудно да се обясни, нюансът е положителен само в клюкарене по мъжки в тесен кръг, написано изглежда гадно. И не трява да стига до ушите на обекта... Какво да се прави, недостатък на онлайн света.



Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: Crrafterr]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано10.10.21 10:50



А сега си представи, че чуеш за жена на която много държиш същия "комплимент". Пак ли ще си положително настроен?



Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: 741]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.10.21 10:54



не знам къде е това "тук", подозирам, някъде из "бялата" Европа.
Ма сега като се връщам назад във времето, януари и следващите месеци на 2020г.,
когато за пръв път се заговори за ужасно смъртоносната пандемия и ни облъчваха с новини от първо Китай, после Италия и други евпропейски страни, в които беряли трупове направо от улиците в чували, ми става смешно.

Първият тежък локдаун в България по почина на световното СЗО и най-напредналите държави. Дето ни изпозатвориха по къщите, изпозабраниха ни парковете, изпозатвориха дори всички квартални баничарници, блокираха ни по пътищата и така ни бяха назомбирали да не излизаме без маски, ръкавици и скафандри от къщи и буквално да се къпем в дезинфектанти, ако само някой кихне на 3 метра от нас, че станахме на луди калинки. Цели 3-4 месеца в нашия вход буквално къпехме в белина, спирт и туби с дезинфектант стълбището и асансьора и се поздравявахме отдалеч и с изчакване един да се качи по стълбите, другият да слезе. Беше настъпил краят на света. Кажат ли по новините - днес има още 5-10-20 заразени в държавата, пък двама даже умрели от новата чума и изпадахме в паника.

После се оказа, че дяволът не е баш толкова черен.
И че най-големият враг не е коронавирусът, а масовата психоза.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: Asia.]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.10.21 10:58



Най-вероятно да, само майките са Свети Богородици. Виж ако чуя за жената, че е дърво, това вече е кофти слух.



Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: alisalisa]  
Автор 741 ()
Публикувано10.10.21 11:03



не знам къде е това "тук", подозирам, някъде из "бялата" Европа.

То вярно че А1 има и в други държави, ама за България говоря.



Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: Crrafterr]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.10.21 11:02



Ама верно бе

Той ме помни отпреди 10 г. Тц тц как не ги схващам тия мъже



Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.10.21 11:09



Аз съм курва не заради мъже, а защото жена ме нарече курва.

А, за туй не знам.
Последно, завчера админът на дирските клубове, замаскиран с потребителски ник,
беше ошляпал един гнусен постинг, в който те нарочи за курвата, заради която не го оставяли да спи, за да раздава правосъдие по клубовете.

Как и защо биват санкционирани дирските "курви" лично от администратора, не мога да знам. Също и - защо администратор скача тъй грубо на потребител и разправя наляво и надясно за административните си отношения с модератори. Туй не беше ли забранено за простолюдието?

Нито си първата "курва" в дира, нито си последната, заради която разни хорица, поели ангажимент да държат тази виртуална кочинка относително чистичка, да си жертват от съня. От къв зор някой от тези хорица ще квичи след години, че го ръчкали да си върши работата - също ми е пълна мъгла.

Някой не става и за чеп за зеле за работата си - естествено, че "курвата" Албена му е крива.
Ти какво друго очакваш в нашия махленски Булгаристан?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: Asia.]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.10.21 11:10



Щом не се намеси някой друг, а той го видя, смятай

кво значение има



Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.10.21 11:17



Ама той тогава ми хареса снимката. Като я три, три и каза че ставам

Не са го събудили напразно



Тема Re: какво доживях да прочета за мен в клубецанови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.10.21 11:23



Щом не се намеси някой друг, а той го видя, смятай кво значение има

Гаджето ти Ржевски що не се намеси, ами те оставя сега да виеш на умряло и да се оправдаваш?
И щом гаджето ти не се намесва, когато некъв, бил той и админът, който коли и беси тъдява, си позволява да пише така за възлюбената му - ти що повдигаш въпроса?

Щом публично са те курвосали, но ТИ квичиш засегната, а мъжът, който уж държи на теб, си мълчи като бито дупе, да ме прощаваш, но не ми говори никак добре за въпросния мъж. Без значение дали те третира в личните ви отношения като курва или нещо друго.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.