Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 21.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.10.21 15:48



Мнение от сравнително скоро на д-р Аспарух

.



Тема Re: same hereнови [re: Green Light]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано06.10.21 15:48



Вероятно си прав. За културния код/норма. Но това не изключва моята констатация, която ти не споделяш. Все едно, няма как да "влезем в обувките им". както казваше великият Рейгън "това е техният избор".



Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: zaphod]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано06.10.21 15:52



Домашно кисело мляко не правя, защото нямам крава.


Иначе това е същото като с "Биг брадър" в последния абзац на книгата.
Естествено, че го харесват съвсем искрено.



Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: mangosutu-168725]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано06.10.21 15:52



направо не ми се драска за К19 във БГ!!!
толкова мн заразени и починали?!
само като чета клубните антиваксъри...които мислех че са "интелектуалци" - се оказаха на мисловно ниво ПРИМАТ!!!



вчерча за поредна вечер най-добрата ми приятелка антиваксърка - след работа дойде вкъщи да вечеря...изяде половин тава торта от кайма забъркана с вкуснотии + половин тава печени картофи + алкохолни напитки!
и искаше да ме прегърне и целуне - аз от ряз я отрязах и И гмецнах че не искам да ме докосва...както и Нутчо!!!
ТА това че сме се ваксинира ли - не ни застрахова с/у ковида!!!
но ако се заразим - ще е само от неваксиниран убиец!!!



Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: Metropolis]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано06.10.21 15:54



Мангъров и Първанова са видими психопати, т е, ОК, не съм спец. Да го кажем така: "Като ги погледнеш, веднага личи, че не са сами".



Тема Re: same hereнови [re: Green Light]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано06.10.21 15:59



ПС закачам се тук за да не се саморепликирам.
Яд ме е и друго. Че няма да разбера как точно е сработило "ПВО"то на имунната система. Според мен, по-скоро не става дума за (само) антитела, а за другия механизъм - с "Т-убийците", които са били в някакво второ ниво на готовност и при получаване на информацията, че познатият (дебилни антиваксъри, а той е познат, защото април е проведено обучение чрез ваксина) агент е тук (там), бързо са се размножили в съответните места и са изпозастреляли

огромна част от заразените клетки, барабар с недосглобените милиарди нови вируси. После фагите са разчистили. Примерно.
Любопитството ми е един тежък мой порок. Примирявам се, когато останат не(до) отговорени въпроси, но не ми е комфортно.



Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.10.21 16:16



То си личи за хора които имат критично мислене. За жалост масата иска да чуе неща които силно й харесват и се радва и на двамата. Така и с лисугера Чорбанов и лъжеца Стойчо. Последният юнак измисли скоро тази хватка с домашното лечение за да не си личи колко пълни би трябвало да са болниците. Да оставим настрана че тестването у нас е илюзорно. (Скоро погледах данните за Израел - имаше един ден с много установени болни с Ковид19. И какво видях - в този ден, страната с малко над 9 милиона население са направени 126 000 теста. У нас няма ден с повече 28 000 до 30 000 теста.) И ето че вече над 5000 от наличните всички около 50 000 (на хартия) болнични легла са заети с болни от К19.
Въпроса при нормално тестване и критерии за прием в болници колко би трябвало да са хоспитализирани - 9000, 10000 или дори повече? Затова ще продължават да умират хора без да успеят да достигнат до болница.)





Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: Metropolis]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано06.10.21 16:20



50 000??? Ха-ха!!


Верно всичко у нас (не само) е по-скоро имитация и потьомкински имитации за пред пресата.



Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.10.21 16:38



Ема това е всичко, с десетките частни болници за пластични корекции. Не ми се търси сега, но няма да се очудя ако имаме близо до 100 частни болници и клиники.

тежестта на ковида се поема основно от няколко големи многопрофилни държавни бооници. Много от тях са почти на предела Но всички се подхранват от касата.

Редактирано от Metropolis на 06.10.21 16:47.



Тема Re: Дебилни антиваксъри, слушайте:нови [re: mangosutu-168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано06.10.21 16:39



В понеделник (тоз ден се изолирах да видя кво ще стане) и вторник имах дискомфорт в носоглътката и аха да се прецакам взех, че се оправих - днес съм здрав на добре смазана пушка.

си направих кръвен тест. Познайте резултата

Щом пишеш тук значи си ок.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.