Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 25.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Къде е Гърки бре?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано05.10.21 00:10



Ама аз не се шегувам въобще. Чакай да го похваля. Нали правих ремонти. Само ще ми разправяте глупости вие



Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: Lira Emerald]  
Автор Liya ()
Публикувано05.10.21 00:13



При мен си има.



Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: Liya]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.10.21 00:39



Имаш- дръжки


В БГ ли си?

Редактирано от Lira Emerald на 05.10.21 00:48.



Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: Lira Emerald]  
Автор Liya ()
Публикувано05.10.21 00:50



Не, не съм.
И си имам.
Рефрешни си.



Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: Liya]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.10.21 00:52



ПРОРАБОТИИИИИ...току що!

В тубата гледам предаване на живо, където следят и комуникират къ4де работи и къде не. Започна да идва тук-там

...от Индия реват, че още нямат...гошям екшън

Редактирано от Lira Emerald на 05.10.21 00:54.



Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: Lira Emerald]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.10.21 00:55



Не съ радвай - тва е софтуерния ъпдейт за третата доза на ваксината.





Тема Ейййй...така и Нова година не съм чакала:)))))нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.10.21 00:58







Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.10.21 01:02



Успокоих се! Уатсап проработи и в Индия





Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: Lira Emerald]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано05.10.21 15:08



разликата е във валидирането...
нарцисистът смята, че му се полага всичко...наливане в пробита стомна...от всичко-време, ресурс, любов, материални блага...няма скрупули да иска и отнема...манипулира и влиза в роля, но е твърде зависим от валидация, чрез обезценяване на другите...
тоест въздейства на психическа основа...

психопатът няма необходимост от тази валидация...
по-устойчив е и границата психическо и физическо нараняване е размита...

и двата типа са с нагласа, че превъзхождат останалите(защита). на себе си прощават лесно.основният мотив на нарцисистите и психопатите е да се задоволят с всички необходими средства.
основната разлика е, че психопатът е безразличен към мнението на другите за себе си, нарцисистът не може да рискува това състояние.

ако и този влиза в колекцията, лоша работа...
но едва ли е толкова крайно



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Редактирано от Baldrian на 05.10.21 15:18.



Тема Re: Пазете клуба, че мор по Фейса, Инстаграм и пр.нови [re: Baldrian]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.10.21 15:34



Психопат паракселанс, като за учебник! Но не ми е в къщата, и слава Бога, но за чат-пат срещи става...хаха!
Да си го мисли жена му, която за зла участ е с отрязана гърда, сещай се! Аз можеше да съм на нейно място!
Но не я жаля, след като се е довела до стокхолмски синдром!

Иначе в работата си е повече от перфектен и израстнал до върха!

Та сещай се защо ме е потърсил след сумати години! Що да не доунищожи и старата потенциална дружка



Сега изчезна от февруари почти за година, защото не иска да е около жена си и проблемите, а аз му идвам в повече, защото видя, че разбирам от тези неща с психо деструкциите, но поддържаме контакт онлайн чат-пат, наблюдава и напомня за себе си и хапе на моменти!
Гледам му сеира, ама 2г. не му се получи, защото аз нямам вече емоция към него, само го ползвам да отмятам с чавки клиниката му...усещам как се нерви на каналът ми с тъпи забележки

Аз тържествувам! Взех си реванша за преди
И си паля свещички как съм се отървала навремето!

Тъпото от всичко вече е, че не вЕрвам в таласъми и таро ми остана най-верен емоционален другар! Обаче така е най-добре!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.