Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Президентски вълнениянови  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.10.21 09:44



Не по Вазов
А по Донка -))
Целувай рЪка, подарявам ти
право за тема, че си изчерпали лимита)))
Аре!!

Бъдете високи))!!


Тема Re: Президентски вълнениянови [re: spunk]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.21 09:52



Целувай рЪка, подарявам ти
право за тема, че си изчерпали лимита)))
Аре!!


Не съм бе душко! САМО ЕДНА тема имам на първа. Бедничко!

Но ето - имаме си вече тема за президенто. Ся Геврек, докат се туткаше - ще трябва да пусне една парламентарна, че иначе и там ше го изпреварят!



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Президентски вълнениянови [re: spunk]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.10.21 09:53



Избрпих го 10 бройки кандидат-президемти
Колкото пове4е, толкова пове4е
Да се съсипе комфорта на гъгнивия..

Бъдете високи))!!


Тема Re: Президентски вълнениянови [re: spunk]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.10.21 10:33



Изпълва се със смисъл президентската кампания.
Аз лично за първи път съм се радвам на кандидат - Лозан Панов. Бейби го забеляза. От много години не е имало случай в който нещо да ми хареса в политиката.
Самият Лозан Панов с някои твърде обширни изказвания в качеството си на съдия ми изглеждаше не на място- не очаквам да слушам политически думи от съдия, нио точно затова пък сега ми хареса, че сваля маската. Нещо ала Монк - чувствам че всичко се е подредило, нещата са такива каквито трябва да бъдат, нищо не ме дразни. Сега ретроспективно - политическите му позиции са моите политически позиции, съответно - най-после се чувствам представен. Малко съжалявам единствено за това, че това не е обединителна кандидатура, ние като общество много се нуждаем от обединение, трябва ни кауза или проект, цел и фигура. Но това ще го оставим за бъдещето. Сега след двубоя Радев - Борисов вече няма никакъв шанс за такава фигура, цяла България е разделена на две.

Прогноза ще дам, за да ми е по-интересно. Лозан Панов ще се представи достойно и ще даде надежда за по-натам. Балотаж Радев - Герджиков. Победител Радев с голяма преднина.
Гледаме в 2026та :-)



Тема Re: Президентски вълнениянови [re: spunk]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.21 10:34



Че откъде ги изброи 10?

Радев, Герджиков, Панов, Сидеров, Симеонов, Томов, двете женски, Костя Копейкин... кой ти е десетият?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Президентски вълнениянови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.21 10:38



Прогноза ще дам, за да ми е по-интересно. Лозан Панов ще се представи достойно и ще даде надежда за по-натам. Балотаж Радев - Герджиков. Победител Радев с голяма преднина.

Съгласна, само дето за ГОЛЯМА преднина - не. Само се чудя... депесето е АДСКИ мотивирано - дали пък този път няма да впрегнат всички сили от Турция, (което на парламентарните избори не направиха, а имаха МНОГО секции) и всякакви други хватки и няма да попречат на Радев да спечели.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Президентски вълнениянови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.10.21 10:47



В някой друг свят може би. В един прекрасен свят - всички анти-Радев избиратели биха се обединили на балотажа и биха докарали нещата до фотофиниш. Но сега едва ли- Герджиков си е ГЕРБ, това че се опитва да отрича страшно го окарикатурява. А като останат ГЕРБ - Радев, огромна част от анти-Радев избирателите от първи тур изобщо няма да се появят на втори. Тогава дори дисциплинираните депесари няма да намалят съществено разликата.
Ако има(ш) останала надежда, тя е в това, че съм изключително лош пророк. Хайде дано това(че пиша) да обърне нещата :-)
Аз съм суеверен.



Тема Re: Президентски вълнениянови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.10.21 10:50



ВМРО вероятно ще излъчат кандидат, ДПС - също, за ДБ не е съвсем решено също, Светльо Витков не е казал последната си дума :-))



Тема Re: Президентски вълнениянови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.21 11:18



Оспорваш преднината на Радев като размер ли? Е, там не съм готова да залагам, може и голяма да е.

Все пак обаче ще има известен процент НЕгербаджии, които не биха гласували за партиен кандидат на Боко, но ще гласуват за Герджиков. Видя се от инициативния комитет.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Президентски вълнениянови [re: spunk]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.10.21 11:25



Лозан Панов ме кефеше с непокорството си и отстояване ма позиция и срещу Цацаров, и срещу Гешев.
Интелигентен, обоснован, ненаведен.
Не знам защо го харчат. Според мен мястото му е в прокуратурата.
Вярвам, че ще се представи достойно. Шанс за победа, надали



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.