Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 26.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Какво ще кажете за...(ЛГБТ, но не съвсем)нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 17:13





ЕП призова за признаване на еднополовите бракове в целия Европейски съюз.

И това да се е гласувало като задължителна резолюция, доколкото знам?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.09.21 18:11.



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 17:19



Да поясня. Много повече съм възмутена от начина, по който любимият ни голям брат се опитва да наложи на непослушните малки братчета нещо, което те не искат, отколкото от това, което налага.

И пълна тишина цари около тази резолюция... занимаваме се с брътвежи около бисерните български партии и партийки....

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.09.21 17:26.



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано19.09.21 17:42



Настанали са времена, в които и Господ няма да може да помогне. И ....започва да намирисва, че май Господ точно това желае ? Да сложи край на лабораторния експеримент.


Или, както е казал Bob Hope 'The good news is that Jesus is coming back. The bad news is that he's really pissed off. '




Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.09.21 17:51



Ами ако действително единият педераст е повече домакиня и няма възможност да развива кариера или да придобива собственост, защото подкрепя някакси хехе... бляк, другия, тогава сигурно при раздяла трябва да бъде защитен от семейното право. Принцип на хуманноста, нещо такова
Нека се женят, майната им, стига ми акъла да рабера, че времето е ново и ми писна от тая теме. Тоест от ритането срещу това. Много повече ми писна от анти-педерастката риторика, отколкото от педерастите.



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Green Light]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано19.09.21 18:04



Да не си се насочил и ти към другия тротоар ?





Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 18:07



Много повече ми писна от анти-педерастката риторика, отколкото от педерастите.

Мисля, че бях ЯСНА. Дразни ме ПОВЕЧЕ фактът, че понеже не могат да принудят европейските държави да приемат еднополови бракове да се сключват при тях законно - те ни принуждават да приемем двойки, сключили брак в държава на ЕС.

И кво? Гоуем праз, че ние тук не позволяваме - лицата Х и У, от един пол, прескачат до най-близката ЕС държава, която го позволява (все пак - свободното движение е разрешено!), сключват си брака, връщат се тук, вдигат огромна шарена сватба и почват да си живеят като еднополов брак, забранен у нас, така ли?

Извинявай, но твоята позиция ("писна ми") може би е ИМЕННО мекушавата позиция, на която се разчита, за да се прокара това-онова.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.09.21 18:07



Аз не съм мекушав, а прогресивен.



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 18:09



Да не си се насочил и ти към другия тротоар ?

Не, той засега пуска почти неутрална позиция, чакайки да види какво ще напише Геврека!



(Последна шега на тази тема - извинявам се и на двамата, дълбоко ви уважавам въпреки всичко)

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Koftia]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.09.21 18:11



Ако ти кажа(какво е "другият тротоар" за мен), не знам дали ште ми повярваш, даже..



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 18:12



Ако ти кажа(какво е "другият тротоар" за мен), не знам дали ште ми повярваш, даже..


Аре ся....



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.