Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ние нищо няма да речемнови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано20.09.21 12:20



полицията няма как да е толерантна, ако нямат нужните документи и е незаконно, колкото и да им харесват пунктовете на някои хора




Тема Re: ние нищо няма да речемнови [re: zaphod]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.21 13:10



не знам, факт е че 75% от населението е неваксинирано, въпреки че гледат "официалните" медии, ти ми кажи как става

тотално отвращение и липса на доверие в здравната система и политическата пропаганда. до степен - "щом толкова усърдно ме кандърдисват, значи нещо ме лъготят, докато си точат ножа за мен".

недоверието и нежеланието на нашенеца не е от дива простотия и ганювщина, както малоумните зомбита пробват да ни втълпят. Туй са с десетилегия трупани пластове на недоверие към държавната пропаганда - "вЕрвай ми, за твое добро е", и после - курец. Вече не остана кой да вярва. 1 мильон вярващи и толкоз. А основно мрат гърмяните зайци от 60-70 нагоре, дето толкова са се напатили от доверие, та чак предпочитат да рискуват живота си, отколкото отново и отново да гризват дръвцето.

Възможно най-печелившата антипропаганда е - прост народ, тъпи ганювци, бъкел не разбират от медицина. Ний сме образовани, ний знаем, а ти тъп Ганьо, да мълчиш, щото си виновен за всичко, даже и за собствените си страдания.

Проблемът е там, че най-нискоинтелигентната от всички възможни популистки масовки се нагърби и си повярва, че ще осъществи масовата ваксинация.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Noy BG]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.09.21 13:11



ама голяма простотия е това с цункай си турците. хора са като теб.
кума съм на помак и туркиня, и двамата с български имена, и детето им.
всъщност не това е важно.
важно е да не хейтиш кат на партийно събрание.


научи се да чакаш

Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.09.21 13:11



Абе, щях да питам вчера, ама пропуснах: КОЙ точно е големият ни брат?

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Tyзлиja]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.09.21 13:15



"Това не е "нова наука". Достъпно е за всеки, дори и да не е учен, стига да си даде труд да седне и прочете ."

То се учеше и по история по мое време по този начин: с насилственото помюсюлманчване се цели да се образуват достатъчно големи ядки от правоверни по места, но не се поставя за цел пълно обръщане на всички в правата вяра. Не са били дорасли турците по онова време до ислямски държави, боко харам и прочие. ;) Отделно учехме, че част от мотивирането за преминаване към исляма са били привилегиите за мюсюлманите, не само принудата.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: ние нищо няма да речемнови [re: alisalisa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.09.21 13:18



въпроса беше риторичен, не ме интересува как става, но е факт. същия процент се очаква и за "хомофобите", и за "расистите", и тн. тия неща са едно и също, нали това беше смисъла на мемето "на расисти не продаваме", дето предизвика такова недоумение.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: ние нищо няма да речемнови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.21 13:18



виж какво могат варненци, сега остана и други да ги последват

Варненци атакуваха и затвориха пункт за ваксинации

"варненци", друг път. няколко десетки чекиджии, дето от скука си търсят приключения.

Варненци като цяло са здраво стъпил на земята, здравомислещ, практичен и доволно хитър в най-добрия смисъл народец. Не лапат мухите бадева.

Втасалата е типичната варненка - и тако, и вако, ма не се поддава лесно на отклонения. Гони си интереса без излишни хаотични движения. Хитра като майски бръмбар, знае кога да натегне болтовете, но и кога да спре.

Що не се виждате повечко на кафенце, малко да те поприземи?
Че си готина, ама бая залиташ напоследък.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема А ти какво ще кажеш за ..а...(ЛГБТ, но не съвсем)нови [re: UnicaDonna]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.09.21 13:37



По не приемам тия бракове - млада гърла с крещящ гръден разкош от която крещи "секс, секс" и спаружен дядка, който ако седне на порфейла си става по-висок и от център в НБА.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: ние нищо няма да речемнови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.09.21 13:39



Е що пък майският бръмбър да е хитър? Какво прави?



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.09.21 13:45



важно е да не хейтиш кат на партийно събрание.

Абе остави човека да си хейти, прави го принципно, не персонално.
Мрази турците и толкоз. Други мразят педалите и толкоз.

Нито те напада лично за приятелите и роднините, щото дори не ти знае биографията,
нито ти бърка лично в компота.

Ти на най-големите хейтъри, специализирани от години в личните нападки срещу клубари държиш ръчиците и бършеш челцата, пък сега се дървиш на човека заради предразсъдъците му.

Щото познаваш готини турци. Ми той не познава и хабер няма, че някой ще рипне засегнат. Като те напъва да поучаваш, ей ти Нута. Озаптявай си я там.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.