Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.09.21 18:53



Хасковски поет беше. Изтрило ми се е името, ако въобще съм го знаел, но е хасковски поет
П. П. Дописвам
... Защото тополитеса тополи край река и брегът е речен. Няма иносказателно нищо, споеед мен. Такава е хасковската река.

Редактирано от Green Light на 19.09.21 18:55.



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано19.09.21 18:56



Родителите на баща ми се развеждат на шестата година от бракаи определено дядо ми беше този, който е бягал на отсрещния тротоар при случайна среща на улицата.



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано19.09.21 18:57



“...край реката редят се, редят се тополите...” - да, това е песента "Среща" на Щурците. Навярно обаче не знаете, че всичко това се случва край Хасковската река. Прекрасните стихове са на поета от Хасково Симеон Стоянов и са посветени на красива девойка от града. Автор на музиката е Христо Ковачев.
Тополите били 870



Мисля, че авторът е искал девойката да мине на другия бряг, за да не се срещнат

Въобще не се е имало предвид сегашното значение.
Ей, гледай какви мнителни сме станали!



Тема Re: Какво ще кажете за...(ЛГБТ, но не съвсем)нови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.09.21 18:59



от гледна точка на държавата брака е акт с юридически последствия и като такъв не би трябвало да дискриминира нито по пол, нито по брой на участващите в сделката

всяка религия е свободна да пряаи кото знай и последователите и требе да слушкат. но религиозните бракове не трябва да имат никакви юридически последствия



Тема Re: Какво ще кажете за...нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 19:06



Ей ама кви стеее... Аз казах, че е смешка. Не си и помислям, че е имало някакви намеци или прозрения. Просто в днешно време, когато някакви фрази се приемат в някакво двусмислие - на човек му прави впечатление...

Поне на мен.



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Какво ще кажете за...(ЛГБТ, но не съвсем)нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.09.21 19:08



Вчера слушах коментар на Ангел Джамбазки по този повод. Той подчерта възмущението си, от това поведение на ЕП в момент на икономическа криза, нарастваща безработица, емигрантска криза и пр. в цяла Европа. Вместо да се занимава с тези належащи и наболели проблеми, ЕП си позволява да разхищава човешки, времеви и финансов ресурс за насилствено налагане на решение по спорен въпрос, срещу който има остра съпротива от редица представители...

А ето тук, кой е гласувал "за" и кой "против" това решение от българските евродепутати:

"Трябва да са ясни имената на хората, които подкрепиха с гласа си този скандален и безобразен вердикт. От българските представители „за“ гласуваха евродепутатите Радан Кънев от „Демократична България“, Сергей Станишев и Елена Йончева от БСП, както и Атидже Алиева-Вели, Илхан Кючюк и Искра Михайлова от ДПС. Въздържаха се представителите на ГЕРБ Андрей Ковачев и Андрей Новаков. Единствените, които се противопоставиха на резолюцията, бяха евродепутатите от ВМРО Ангел Джамбазки и Андрей Слабаков, заедно със своите колеги Александър Йорданов, Емил Радев, Ева Майдел и Асим Адемов."





Тема Re: Какво ще кажете за...(ЛГБТ, но не съвсем)нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 19:19



Честно казано - мен ме е яд, че патриотите не са в парламента. Знам, че си бяха вътре в цялото задкулисие, но поне ТЕЗИ въпроси ги разчопляха, а сега определено няма кой.



От политкоректност всички се въздържат...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Какво ще кажете за...(ЛГБТ, но не съвсем)нови [re: MilaO6]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.09.21 19:26



Ангел Джамбазки е като литератуерн герой, сборен образ на двама мои приятели, които много обичам включително да ги слушам и да съм с тях на маса, но и с двамата не съм съгласен направо казано - за всичко. От политиката и ЕС, през "жените" до "народопсихологията" и чужденците. Бе и вицовете са ни различни, ама сме приятели от деца и се имаме много. Предпочитам и даже търся компанията им, големи са свежари. Ангел Джамбазки толкова ми прилича на тях, че не мога да го приема отрицателно, въпреки че за ниичко не съм съгласен с него. Кръгла нула.
Сигурно ако се запознаем страшни приятели ште станем.



Тема Re: Какво ще кажете за...(ЛГБТ, но не съвсем)нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 19:30



И кво - дори това, което сега Мила ти пусна от Джамбазки ли не ти харесва и не си съгласен?



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Какво ще кажете за...(ЛГБТ, но не съвсем)нови [re: Green Light]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.09.21 19:38



Абе ти си ми малко съмнителен с някои изречения, коит си направил по-горе по въпросния щекотлив въпрос, ама нейсе... ше се държа настрани от тебе, да си знайш...

Ангел Джамбазки не го харесвах досега много-много и не съм му и давала ухо, но в случая така ясно, категорично и разбираемо описа и обясни какво се случва в ЕП и личната си позиция, че тутакси поне в този случай и по тоя въпрос ме поспечели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.