Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано09.09.21 23:07



И на мен първо това ми дойде наум. Но тогава цялото нещо ще трябва да се топне в тенджерка с вряла мазнина и ще се получи нещо, като кошничка на фритюрник. Не знам дали ще е много удачно.



Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.09.21 20:18



ти па, рибка, - ми те, стиснатите европейци, си варят наведнъж зарзаватите, пасират ги с туй, че да им отделят жилестите жили и с концентрата от пасираното си подправят един куп последствени манджи/супи/.
Но пък де да знам, Батко, като фокусник и зарад теб, може да извади някой пасиран рибен "ингредиент" и като го забърка с качествени подправки да ни удари у'земи с бутикови рибени кифтаци, примерно.



Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.09.21 20:43



Не бре, аз се измайтапих с тия, дето го обявиха за тиган. Като им е “тиган” - да си опържат рибка на него!



Но че Батко може да измайстори нещо уникално - не се съмнявам.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.09.21 22:07



анджък де, анджък!





Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: Noy BG]  
Автор 2biri ()
Публикувано10.09.21 22:17



Бях убедена, че е за тесто. Да бъркаш козунаци и да има въздух





Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: 2biri]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано11.09.21 01:10



Ха - ха, браво. Намерихме се все майстори готвачи - за цаца, за пуканки, за тесто, за печене на кафе..., пък то даже и тиган не е било...





Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: Noy BG]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.09.21 05:46



За Бога братя не купувайте!



Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: Noy BG]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.09.21 06:37





Четох мненията по темата и много се смях рано сутрин

Ситуацията много ми напомня на една друга. В Научния музей в Лондон има отдел нещо като "История на развитието на домакинските уреди". Там голям смях падна, защото имаше уреди, които и под заплаха от разстрел, не можеш се сети за какво служат. На една такава витрина се разиграва нещо като тест. Под всеки уред има три отговора и трябва да познаеш верния. На "пералнята за мъжки чорапи" направо се кикотихме на глас. Помня, че го снимах това нещо, помня и че съм го мяркала в интернет и даже май и тук сме го обсъждали, но сега нито моята снимка намирам, нито нетската. Ако някой ми го намери, да го покаже тоя уникат. Всъщност, то се оказа нещо като мелачка на зеленчуци и плодове май, но "пералня за мъжки чорапи" страшно му подхождаше. Нещо като въртящо се барабанче с дупки и ръчка за въртене

За сметка на това си намерих две снимки на първите прахосмучаки - едната съм я виждала в къщата на прителка и досега работи. Има си я от баба си май, ръчно са я модифицирали, за да пасва на сегашните контакти, ама си работи, че и пушек се вдига. Тя е като домашна муейна реликва и я демонстрират на гостите си Много се учуди и зарадва, като разбра, че вероятно е английска и я има в Научния музей в Лондон.



Другото е и прилежащите и атрибути от 30-те на миналия век. Зловеща е, обаче туй нищо не е! В Музея на медицината във Варна има такива зъбни приспособления от незапомнени времена, че косата ти ще настръхне и ще имаш цял живот кошмари

Редактирано от MilaO6 на 11.09.21 06:40.



Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: MilaO6]  
Автор tova sam az Ljo Kler (Злата стрина)
Публикувано12.09.21 12:07



това всичкото прахосмукачки ли са???


За тази с кръглата бяла ръчка ли казваш, че я имали?

...я чувствую себя одной из тех скульптур, которые сварганил Генри Мур...

Тема Re: Къф е тоя тиган, за Бога?нови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано12.09.21 13:15



Прахосмукачки са, бе, представи си



Не е тази кръглата, а горе, втората отляво. Вертикалната, отзад има вертикална торба, май не се вижда много добре, в която се слага друга вътрешна и която се сменя като се напълни, ама тя се пълни сигур половин година, че и повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.