Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
Тема Re: Census 2021нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.09.21 15:55



Да, тия изпълнения с юпитерската и спагетената религия са детинщини и според мен.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Днеснови [re: 741]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано20.09.21 15:54



Вероятно.
Ей ся му пратих всичко на вайбър на моя "преброител" като накрая помолих да ми върне съобщение, че всичко е наред.
Да видим.



Тема Re: Census 2021нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.09.21 17:22



Аз не видях опция за отделно домакинство...


Защото сте правили манипулации да се преброявате всички домакинства от отделни адреси.



От един адрес те питат кой в кое домакинство е. И си отчетоха накрая - 1 бр в едно домакинство и 3 бр в друго.

Мен пък не ме питаха какво превозно средство ползвам...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.09.21 17:30



Ха! Ти кога си впълзял в темата? Преброих се без НИКАКВИ проблеми, вие сте проблемните, доколкото виждам.



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Census 2021нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.09.21 17:42



Впълзях още оня ден в 10:59 ч. (

) Пророк съм бе!



Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.09.21 18:42



А, онова впълзяване не важи.



В какво ме обвиняваш ти бре? Не стига че ви отворих на последния си имейл, който все пак отговаря на въпроса трябва ли да се предава кодът на преброителите или не, ами все нещо недоволства чета!!

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Днеснови [re: e ta]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.09.21 18:50



То миналата седмица го нямаше и булевард Цариградско шосе у тоя смотан сайт.

Но днес и мен ме пропусна някак си, по повод, че е изтекъл първоначално обявения срок.

WALL·E


Тема Re: Днеснови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано20.09.21 20:28



И горе го писах на Уникалната - имам чувството, че попълваме различни документи...

То верно, че и вече не помня от ден до пладне, дето има една дума, ама преди 5-6 дни се преброих и не помня да имаше карта, и да придвижвам нещо до сградата , която обитавам



Каква карта, каква сграда, каква "мишенка", направо ма изумявате



Тема Re: Днеснови [re: e ta]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано20.09.21 20:30



Ох, още една като мене, слава Богу!!



Миналата седмица и аз като попълвах нямаше такива недоразумения... Почнах да си мисля, че нещо не съм у ред аз... може, викам си, освен по дроба, да ме е прасналопостковидно и двете сиви клетки, дет ми бяха останали



Тема Re: Днеснови [re: MilaO6]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано20.09.21 20:52



Аз си пуснах цялото домочадие барабар с бабите на вайбъра на преброителя, върна ми момчето съобщение, че сме регистрирани и сега съм рахат, минах изцяло в духа на 21 век - виртуално


Само едно ме е яд, на снимката симпатяга ми изглеждаше Дали да не го бях поканила да се броим на живо на едно кафе барем ...




Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.