Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | (покажи всички)
Тема Re: Census 2021нови [re: Bezsynna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.09.21 15:22



Той, ще е полезен кодът, ако те хване преброител някъде другаде- на хотел например, вила, на гости и подобно. Викаш му- на ти тоя код и аре.
Що не си го сложа в портфейла, аз...



Тема Re: Census 2021нови [re: 741]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано20.09.21 15:23



нас с Нутчо ни отриха от раз - може би защото сме зедно регистрирани на едно работно място и един дом от мн години!
цялото преброяване нямаше и 10мин!!!
плюс код - който отказвам да го залепя на външната врата!





Тема Re: Census 2021нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.09.21 15:30



Преброяването на жилищния фонд върви паралелно. Празните апартаменти не ги описваш - за тях имат грижата преброителите.
Така, на следващия девети септември празните ще ги национализират. Бежанците от Германия, Франция, Италия, Швейцария... нали ще трябва да живеят някъде!



Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.09.21 15:32



Леле, ми аз да си бях отишла да ме броят там!



”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Census 2021нови [re: MupaM]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.09.21 15:34



Ми виж къф калабалък настана. Не щя Уникална да ме послуша ("ще рапортувам" - айде нема нужда)

Нещо ми подсказваше, че като неваксинирана ще има затруднения и с преброяването



Тема Re: Днеснови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.09.21 15:38



е, аз забучих пръста в нещо.
пита ме дали съм сигурна, потвърдих самоуверено и край




научи се да чакаш

Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.09.21 15:39



Празните апартаменти не ги описваш - за тях имат грижата преброителите.
Тя ги е описала. Отметнала е тази грижа



Преброителите също няма да се погрижат за празните апартаменти, защото може да си залепя номерчето на вратата, кого ще пита тогава?

Остава, поне за мен, загадка, кой и как ще брои празните апартаменти? Бежанците от изброените страни ... горките хорица, тежко се живее при тях. Пропуснал си скандинавците



Тема Re: Census 2021нови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано20.09.21 15:42



Само по един излишен въпрос моля, два не може.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Census 2021нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.09.21 15:43



Престарала се е нещо, ако ги е описала. Много апартаменти са собственост на юридически лица, а настоящото преброяване не върви по булстат... Ще се пиша аз бежанец от Люксембург, тия фирмените ще са за тях!



Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.09.21 15:53



абе... вписала, не ми се коментира.

Цялото преброяване е на "честна дума". Не бих си позволила нещо излишно, преиграно, подигравателно.
Е, има там вероизповедание, може да пишем марсианско, юпитерско... може да се пиша пол какъвто поискам. Но... би било незряло.




Страници по тази тема: << 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.