Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Census 2021нови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано19.09.21 05:19



Айде, айде - знаем те как за нула бройки нащракваш сумати неща по клавиатурата ;)
Ама ще се разминеш с готиния преброител lol
Но пък като си помисля, как готин мъж би станал преброител, ам?! Безработен готин мъж?! Я зарежи тази химера!
Айде, давай отчет, сигурно вече си се преброила. Кажи на Крафти как излиза длъжността веднага като си напишеш фирмата, че не му се вярва.



Тема Re: Census 2021нови [re: Liya]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано19.09.21 05:36



Хм, безработни... Такива не се дореждат лесно.Това по-скоро е начин ,"наши хора", които си имат работа, да изкарат някой лев допълнително.



Тема Re: Census 2021нови [re: Tyзлиja]  
Автор Liya ()
Публикувано19.09.21 06:06



Да, бе, да! Някой с професия, че и готин ;) ще тръгне да обикаля на хората по къщите за някоя жълта стотинка - чуваш ли се? :))



Тема Re: Census 2021нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 07:11



Че кво ме интересува работен ли е или безработен? Важното е да е готЕн!



НЕма да се женя за него я!

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Census 2021нови [re: Liya]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано19.09.21 08:34



Излиза, да. На мъжа ми излязоха и длъжност, и дейност. На мен - не, щото нали съм куха, грозна и безработна, явно и НСИ така знае. :-D
Детето исках да го пиша с незавършено начално образование, че от три дена е първи клас, обаче навършва 7 чак другия месец и програмата не ми дава друга възможност освен "дете до 7 г. - без степен на образование" (ли беше).
А някъв блогър ревнал из нета как нямало да дава съкровени данни за себе си на държавата, на ЕС, на еврея, биг бизнес, рептилите и т.н. Кое не ти знае държавата, бе - егенето ли, децата ли, образованието ли, телка ли, или площта на апартамента? Не знае евентуално примерно къде си спал на седми септември - ми излъжи я. Ето, ние я излъгахме - баш тогава бяхме на гости на свеки, а се писахме вкъщи. Само да не вземе тя да ни издаде, че лъжем еврея. 8-)

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Census 2021нови [re: Liya]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано19.09.21 08:43



Чувам се и по правило е така, както казвам - извън София и няколко по-големи града.



Тема Re: Census 2021нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.21 09:09



Айде, давай отчет, сигурно вече си се преброила.

Не, не съм, сега почвам. Отворих образеца и веднага се натъкнах на простотии. Представям си леля Спаска от Горно Нанадолнище, която ползва лапточето само за фб как ще се справи...

Кво е тва ПНЖ-2?? А КРПУ №? А: No на обект в ПУ / No по ред в ПНЖ-2 ???

В самото преброяване не ме питаха за тез неща. И не ме питаха с какво превозно средство се придвижвам, което много ме нервирА!



Половин час за четирима души.

ОБАЧЕ тоя код кога ще го дам на преброителя, ако съм си на село когато той мине?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Census 2021нови [re: Liya]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.09.21 10:04



Защо да не ми се вярва, вярвам ти.
Едновременно с това вярвам и на себе си


(да напомня: в моя, не в попълнения от теб формуляр, а от мен, за притежаванаата 100% от мен фирма - лично, като три имена и ЕГН, предварително подадени, трябваше да избера една от около 20 или повече длъжности или професии в падащото меню.)

Изобщо не оспорвам, че срещу твоите три имена и ЕГН плюс име на работодател е изскочила една-единствена, твоята длъжност. Тоест да кажеш "не му се вярва" няма предмет. Първо се позачудих, че е различно - после го приех, че е различно. Дори допуснах, че е от начина на изписване на работодателя.

В някои сайтове едни кавички (" е различно от „) или един апостроф (' е различно от ’, различно от `) объркват целия скрипт - държат се различно при html5 и при по-старите версии на езика.

Това не е дума срещу дума. Това са две различни свидетелства. Аз попълвах не само на себе си, но и на жена ми и на майка ми. Жена ми не работи в моята малка фирма, а в едно от най-популярните държавни ведомства. Е, нейната пък длъжност дори се наложи да напиша на ръка - не съществуваше като избор в падащото меню.



Тема Re: Census 2021нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.09.21 10:34







Тема Re: Census 2021нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.09.21 11:11



Бе, какви работи попълваш ти и къде ги четеш? Аз такова нещо не си спомням даже... за 10-тина минути попълних и не помня някъде да съм се замисляла... като чета и някои други, все едно различни документи попълваме






Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.