Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор tova sam az Ljo Kler (Злата стрина)
Публикувано12.09.21 12:06



аа, по-горе Vtasahme пише:

"С написване на работодателя, следващите два въпроса - дейност на фирмата и позицията, на която си нает, излизат автоматично попълнени от сайта."

значи не допуска произволни съчинения?

...я чувствую себя одной из тех скульптур, которые сварганил Генри Мур...


Тема Re: Census 2021нови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.09.21 12:28



Дейността и позицията се взимат от някакви класификатори, нямат връзка с името на фирмата.
Самата дейност и самата позиция, маркираш каквото желаеш. Може да пишеш, че е строителство, а не образование и никой няма да те проверява

Всичко е по желание.

Аз попълвах в първата нощ, преди 5 дни - всичко ми се изпари и карам по остатъчна памет. Не помня конкретиката, но нямаше нищо което да ме притесни. Това си е просто анкета, все пак. Дори след 17-и да се преброиш офлайн, с преброител, и той ще записва това, което решиш да му кажеш, измислено или не. Нито ще тръгне да обикаля и да брои стаите, нито да вади ролетка да ги мери, нито да ти иска трудова книжка и друго освен лична карта.

Редактирано от Crrafterr на 12.09.21 12:33.



Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор tova sam az Ljo Kler (Злата стрина)
Публикувано12.09.21 12:37



Благодаря за разясненията.
А задължително ли е да се вписва телефон, или само с имейл е достатъчно?

...я чувствую себя одной из тех скульптур, которые сварганил Генри Мур...


Тема Re: Census 2021нови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.09.21 13:03



не помня, наистина, но май телефонът също е задължителен. Всъщност да, аз дадох един и същи телефон за нашето домакинство и за това на майка ми, която преброих, и регистрацията мина. Понеже първо се чудех дали ще мине заради еднаквия номер, но си мина. Само мейлите оставих различни, нали през тях активираш съответен профил и няма как да са еднакви.



Тема Re: Census 2021нови [re: Liya]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано12.09.21 15:22



с Нутчо решихме да не се преброиме!



Тема Re: Census 2021нови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано12.09.21 15:27



за бирниците всичко е задължително...
с малката разлика че правят преброяване по време на пандемия - при която огромен процент хора са без доход и дом!!!



Редактирано от NUT на 12.09.21 15:31.



Тема Re: Census 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор tova sam az Ljo Kler (Злата стрина)
Публикувано12.09.21 15:55



офлайн може и да кажеш каквото искаш, обаче в електр. карта излиза дейността на фирмата, преди да съм я написала - явно НСИ-то прави връзка с името на преброяващия се.


а пък телефона го пропуснах и не ме върна

...я чувствую себя одной из тех скульптур, которые сварганил Генри Мур...


Тема Re: Census 2021нови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано12.09.21 16:04



ами те знаят всичко за нас - само не знаят какви "екстри" имаме в домовете си!:(((



Тема Re: Census 2021нови [re: NUT]  
Автор tova sam az Ljo Kler (Злата стрина)
Публикувано12.09.21 16:18



представям си преброителите, нали трябва да са на 1,5 м разстояние и не трябва да влизат в домовете (май), ако улучат някоя глуха бабичка, как ще се надвикват в коридора на блока - отидЕ тайната на личните данни...



...я чувствую себя одной из тех скульптур, которые сварганил Генри Мур...

Тема Re: Census 2021нови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.09.21 16:25



Преброителите не са бирници (което означава данъчни), а случайни, наети хора на хонорар.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.