Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:13 28.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ханибалнови  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.08.21 09:22





Заради Мад Микелсен реших да го дръпна и останах приятно изненадан. На последната серия съм(13та) от сезон 1.
Изненадан съм - първо, че не ме дразнят противоречията с романите. Аз съм малко талибан на тема книги и преживявам трагически всяко несъответствие, обаче тук връзката е поднесена с намигване, непретенциозно, по-скоро като любезно внимание към почитателите. Д-р Алън Блум се превръща в секси докторка Алана Блум и участва активно. Уил Греъм е главен герой, а Мад-Ханибал е помощник на разследването.
Смешното е че го казвам в тема за препоръки, а точно този мизансцен ме отказваше да го гледам досега.
И второ - че сериал за който почти не се говори е толкова качествено направен.

Препоръчвам го на любители на кръв, черва и убийства, а Мад- ма мен- Микелсен много го бива.
Не че ще забравите Антъни Хопкинс, той е неизличим като калиграфия*, но Микелсен е перфектното му алтер его.


Дайте вие предложения! Какво гледате?

* калиграфия също става, но пирография имах предвид. Отивам за кафе.

Редактирано от Green Light на 25.08.21 10:14.



Тема Re: Ханибалнови [re: Green Light]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.08.21 10:03



При мен обратният случай.По някаква телевизия закачих след полунощ част от "Мълчанието на агнетата" и по повода препрочетох книгата + "Ханибал"- все по късни доби.Не ми се отрази на нервите - което е добре.



Тема Re: Ханибалнови [re: Green Light]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано25.08.21 10:06



Аз скромно зяпам конфекцията по
Фокс крайм и кинонова с акцент
на разследващи методи, не прекалено
кървища на екран и сладки актери))

Бъдете високи))!!


Тема Re: Ханибалнови [re: spunk]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.08.21 10:15



Да, не си сама, тук четох добри отзиви за фокс крайм, също епик драма и подобни, аз също ги уважавам.
Но омръзват.



Тема Re: Ханибалнови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.08.21 10:29



Всеки касов филм, обърнат на сериалче, си е фаст фуд.
Ко сега, половината свят нагъва фастфуд и тлъстее, то е мода.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Ханибалнови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.08.21 10:56



Права си, тук освен за изкуство, за друго не си заслужава да се говори.



Тема Re: Ханибалнови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано25.08.21 12:06



Хю Данси прави сериала, като разбира се стъпва на великия Микелсен

Изгледах го целия, когато вървеше по телевизията (по AXN преди 8-6 години).

Аз понякога вечер се приспивам с "Добрата съпруга" по Nova, адвокатски сериал. Старичък, но върви тези месеци. Учудващо интригуващ, перфектна игра (Джулиана Маргулис, големия Крис Норт - помниш го като Mr. Big от "Сексът и градът").



Тема Re: Ханибалнови [re: Green Light]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.08.21 12:38



Поради същото, което си описал, и аз го отминавам. Но след препоръката ти, ще го видя.

Загледала съм един нов "Излъжи ме". Сюжетно е конфекцийка - не, че има сюжет изобщо и не, че не е бъкано от крими-сериалчета. Обаче .. този конкретно е с изключително интересна (поне за мен) технология на фабулата (тука вероятно издръстих глупост, но карай

). Та .. начинът на разкриване на престъпления е чрез науката за разчитане езика на тялото. Поднесено е в подробности. Дори се хванах, да репетирам пред огледалото.
С подобен интерес, но в пъти повече естествено, съм чела Хейли. Майстор на технологичните детайли.




Тема Re: Ханибалнови [re: Green Light]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано25.08.21 13:24



Аз турски сериали не гледам,
обаче
ми препоръчаха един леко брутален. Действията се развиват в пограничната зона със Сирия. Там където са минните полета и живота е спрял някъде преди 2 века.
От една страна мобилни телефони и компютри, от друга, многоженство и издевателство над жените, корупция на макс и пр. "Ако бях облак"

Забрана от saksun


Тема Re: Ханибалнови [re: Green Light]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано25.08.21 14:23



И аз съм любител на криминалетата по Епик драма и Фокс крайм, но тази сутрин се събудих рано и попаднах на

по HBO2.
Документален. Бях чела за това, но подробностите ме втрещиха и не знам, какво да мисля. Прехвърлям минуси и плюсове, егаси...

Щастието идва при веселите!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.