Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Оппаааа!нови [re: snowprincess]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано31.08.21 09:14



Задължителни и доброволни - схващаш ли малката, но съществена разлика?
за плацебото нищо не каза.
Лекар ли си или ей така си четеш библията, като дявола евангелието?



Тема Re: Оппаааа!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.08.21 09:17



Напоследък, в последните години става въпрос, много внимание си обръщам на настроението и пестя нерви, като някой скъперник. Нямам време да се ядосвам за кретениите в този живот, защото има прекалени много планини, залези, къси летни рокли, много, направо планина от стари приятелства, които започнах да събирам обратно като нумизмат и така нататък. Разбираш ме- нямам нужда, нямам и време за дразнене, само ми пречи. И взех да намирам оправдания, за да не се тровя. Едикойси не е видял добро възпитание и какво да прави човека- ще простее, няма избор, друг живял само сред лъжци, трети всички го мразят...
Сега за липсата на ваксиниране сред народа се успивам с това, че много са го лъгали тоя народ, майката му разкатаха от лъжи през тия 30 години, демокрацията отвори рога на изобилието на лъжите, демокрация=лъжи от политиците, за нормално го приехме, така се прави един вид - лъже се. И естествено, "колкото е вярно че за 800 дни ще цъфнем, сигурно толкова и че 90% от ваксинираните не влизат в болница". Освен това нашите здравни власти се оказаха напълно некадърни в частта на връзката с хората. Освен това май никой не може да се съобрази с интернет и социалните медии- знаят че съществува, но нямат идея как да действат в такава обстановка.
Изобщо- повтарям си отново и отново, че има защо народа да е толкова тотално в мъглата.
Обаче не мога, човече, направо ще избухна отвътре- толкова да съм нервиран че повече не може, освен да пия розови хапчета друго не ми идва наум!
30% не може да докараме!? Ебаси идиотизма!
Мама му стара!



Тема Re: Оппаааа!нови [re: Noy BG]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.08.21 09:27



Дефинирай "плацебо"? Ваксина плацебо, как ти хрумна тая глупост.

Не е глупост, преди да получат одобрение, правят изпитания на доброволци, това е задължително изискване.
Пфайзер изпитвали ваксината си на 40 000 души, разделени на две групи - на всички участници в теста казали, че им бият ваксина, но само водещите теста знаят кой е получил истински препарат, а кой - безобидна инжекция, несъдържаща ваксина.
Тоест, плацебо - човекът си мисли, че му дават лекарство, а всъщност не го получава.
Понеже е забранено умишлено да заразяват и двете контролни групи с вируса, за да отчечат дали действа ваксината, ги оставили да си щъкат /в дзверски контролиран локдаун, какъвто въведоха през 2020 навсякъде/ и ако някой се зарази, да преценяват как ще изкара заразата. "Установили", че групата с плацебото се заразява и разболява повече. От което си написали в доклада, че ваксината действа. Дали изследванията са манипулирани, ако щеш и само с предварително манипулиран подбор на контролните групи, един Господ знае. Но, като за пред хора, изпитването на 40 хил. души доброволци - сещаш се, че болни хора с хронични заболявания не се натискат за доброволци - доказало ползата от ваксините. И после, под условие и с информирано съгласие ги пуснаха по цял свят. При яка пропаганда - ваксинирайте се, дори на смъртно легло, щото само това е спасението. Несметно количество хора с придружаващи заболявания бяха подлъгани да се ваксинират доброволно без никакви реални предварителни проучвания и резултати, че е безопасно за тях.

Така за пръв път в историята на вирусологията и ваксинологията за броени месеци и само с 20 000 здрави-прави доброволци, неподлагани на опит за заразяване, нАуката доказа, че ваксините са безопасни и действат.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Оппаааа!нови [re: Monica123]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано31.08.21 09:28



Интересно ми е!!!!!
Български лекари обясняват как ако имаш разширени вени не е препоръчително да си биеш ваксина?!
Та питам и ти ли си от тези с разширените вени...


Моника, тук в тоя ти отговор показваш нагледно принципа си на възприемане на информацията.
Всякаква информация.
Алиса може да има разширени вени, но може да има съвсем други заболявания, които не иска да афишира с епикриза, а ти се хващаш точно за извадката, която си чула в новините за разширените вени.

ВВС Лондон казало...., а имаш ли идея колко неща пропуска да каже?!
Нагледно от първо лице следя луфта в новините им, истината бая я спестяват. Примерно двете гледни точки за BLM не бяха равнопоставени откъм нагледен материал.
Платените медии ще дават информацията, за която получават пари.

Има един момент, когато критичното мислене закърнява.
Да речем на запад си/все едно къде/, наспориш във финансово измерение и приемеш, че щом удобството те следва навсякъде, то всяко усилие извън нормите е излишно. Даже мисловният процес.
С една дума обгрижват те, пазят те и даже са го измислили вместо теб.
И от привидно константното си безгрижие сочиш високомерно с пръст/ не си само ти/ - вие тъпаците /в Бг и изобщо/ защо не вдявате как се мъчат хората заради вас.
Ignorance is bliss- колкото по-малко знам, толкова по-добре. Принципът работи.



Тема Re: Оппаааа!нови [re: Noy BG]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано31.08.21 09:30



аз не знам какво ви инжектират
някой ден ще се разбере



чрез две групи хора се тестват всички медицински продукти

COVID-19 Vaccine AstraZeneca

Половината от тях са получили ваксината, а на другата половина е приложена контролна инжекция или с плацебо или с друга ваксина, която не е срещу COVID. На участниците в проучването не е било известно дали са получили изпитваната ваксина или контролната инжекция.



Stay Home. Save Lives.


Тема Re: Оппаааа!нови [re: Noy BG]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.08.21 09:29



Задължителни и доброволни - схващаш ли малката, но съществена разлика?

Е ковидваксините като са доброволни, що зеете истерично на мегдана срещу хората, които не щат да се подлагат доброволно на експерименти?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Оппаааа!нови [re: alisalisa]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано31.08.21 09:32



Така за пръв път в историята на вирусологията и ваксинологията за броени месеци и само с 20 000 здрави-прави доброволци - ключовата дума е доброволци. Не съм от тях. Знам какво е плацебо, но не ми бе ясно какво общо има плацебото при редовна ваксина с информирано съгласие и т.н. Прах в очите и глупости на търкалета.





Тема Re: Оппаааа!нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.08.21 09:32



30% не може да докараме!? Ебаси идиотизма!
Мама му стара!


сигурно и комунистите след Девети тъй са страдали, ма бързо са му намерили цаката.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: Оппаааа!нови [re: Noy BG]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.08.21 09:34



ключовата дума е доброволци. Не съм от тях.

Напротив, с подписа под документа за информирано съгласие да те набоцкат, си от тях.

При задължителните ваксини не се изисква такова.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Оппаааа!нови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.08.21 09:36



Това с меренето на имунитети е сред най-великите идиотщини на злободневието!!! За какво ми е да меря имунитет между здрав и преболедувал?! Защо, бе?! Аз искам да не боледувам, да съм здрав искам, въобще не искам да вдигам темпертура, ако ме питат хич даже да не кихна искам, никога. Искам да умра здрав, ухилен, на 120, пиян, докато правя секс. Какво ме интересува какъв ще ми е имунитетът след бъдещо боледуване, искам го още докато съм здрав.

За какво ти е този имунитет след като се готвиш да боледуваш. Животът се скъсява от болести и травми(плюс тези на децата). Ти чакаш да се разболееш за здраве ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.