Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Оппаааа!нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано31.08.21 09:44



ми в мойто село гоним деветдесеттях процента двойнонабучени - тъпото е, че докато ги докараме до детдесет и девет цело и деветдесет и девет процента (любимото на бай тошо число), на първонабодените ще им е изтекла "защитата" и ще се наложи да минават на трета игла и пак ще требе сичко живо да се изреди и дорде се изреди ще стане време за четвъртата игла - то бетер кацата без дъно на Тошко Африкански

ей го на, в израел ако немаш третата игла, вече те броят наравно с неваксинираната плоскоземна сволоч



Тема Re: Оппаааа!нови [re: Green Light]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано31.08.21 09:54



Защото всичко е статистика. От екран, медии, законодатели - тя е доминиращата новина.
Мерят ги имунитетите, сравняват ги и те навигират накъде да поемеш.
Само два успоредни коловоза обаче - да се или да не се ваксинираш. Пък темата е винаги единствена -Ковид. Вирус и статистика - това е в главите на повечето хора. Дилемата и страхът.
Стрес, параноя, психически последствия....повечето хора са кълба от нерви. Вчера моя приятелка ми разказа как в аптека пред нея агресивен господин се нахвърлил да бие жена, чиято маска не била добре сложена. Травмираща гледка е било.

А покрай тоя вирус, който принуждава хората да истерясват, просто животът си тече и дали с имунитет/спорен, безспорен/ можеш да си умреш от всичко друго най-неочаквано.
Както снощи се фраснах в ъгъла на един широко отворен прозорец, за който бях забравила и цяла нощ главата ми даваше заето. Без да я е грижа колко добре съм предпазена от ковид.



Тема Re: Оппаааа!нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.08.21 09:56



Това с меренето на имунитети е сред най-великите идиотщини на злободневието!!!

А с меренето на набоцкани, за които някое бибиси се кълне, че получаваш джелезен имунитет, щото някой си фармацевтичен мастодонт това е заявил, за да си прави пачките, не е?
Нали затова е цялата патаклама - ела да те инжектираме, че да ти е гарантиран имунитетът. После някой като Фикуса /кажи, как се произнася тоз ник, ве/ ти обади, че се е мъчил в болницата солидарно с категорично имунизирана леля, си го пропускаш покрай ушите - зер имунитетът ти е обещан, как тъй ще береш душа в болницата, то сигур случайно, няма начин да се случи баш на теб или Фикусът лъже.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Оппаааа!нови [re: DarkSide]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано31.08.21 09:58



Колкото и да сте набучени, не сте предпазени се оказва.





Тема Re: Оппаааа!нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.08.21 10:05



В Белгия ваксинират ли трета игла?
Имаше новина, че ЕС здравни власти са против.

П.П. Трета "доза" трябва да се казва, не знам защо го решиха това с трета игла, тук си имаме дума "инжекция". Първа инжекция, втора инжекция, трета инжекция. Доза също си е термин, има сума неща които са на дози, първа доза, втора доза...
Французите и белгийците и те ли инам отделна дума за тия "игли"?



Тема Re: Оппаааа!нови [re: alisalisa]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано31.08.21 10:08



Напротив, с подписа под документа за информирано съгласие да те набоцкат, си от тях. При задължителните ваксини не се изисква такова. и ти се оплете, ама карай..., взех да свиквам вече с женската логика...





Тема Re: Оппаааа!нови [re: Monica123]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.08.21 10:07



Monica, Алиса те майтапи с тая хрема и вени - тя е споделяла, че има някакъв здравословен проблем и е на нещо от сорта на имуносупресивна терапия (оттам и Ржевски знае, както и аз). С извинения към Алиса, че напомням нещо старо от клуба - Monica очевидно не е чела и приема кудоша за чиста монета, а става въпрос за лекарска забрана или препоръка.



Тема Re: Оппаааа!нови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.08.21 10:09



Това че употребяваш изрази като " обещан железен имунитет" или "бере душа"(имунизиран вероятно), не означава че някой ти е обещал железен имунитет, нито че имунизирани берат душа.
Означава единствено, че пишеш безотговорно. Става въпрос - към спора. Не уважаваш събеседника, пишеш едно към гьотере, цветистия изказ ти е по-важен от това което всъщност казваш. Виж колко много неща означава, обаче нито едно не е че ти е обещан железен имунитет. Не е.



Тема Re: Оппаааа!нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.08.21 10:18



В Белгия ваксинират ли трета игла?
Имаше новина, че ЕС здравни власти са против.


Да им се чудиш защо, като най-първите отличници във ваксинирането почнаха да се заразяват вече. Гадост, а? Дори и най-първите опитни зайчета пак под карантина и някой им плаща болничните и неприсъствените или си ги вадят от джоба, щото ваксината не държи, според както са им обещали.

Обаче, кой е виновен - неваксинираните дебили, естествено.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: Оппаааа!нови [re: Pfiffikus]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.08.21 10:21



Дано да сме в зелената зона на удрянето в прозорци, че опасно звучи (по-малко от 100 на 100 000 души)

Миналата година се майтапихме с тия статистики... Голяма работа, голямо нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.