Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Как да убия съседа без да умре?нови  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.08.21 13:45



Допреди 3 месеца си живеех добре и сговорчиво с всички съседи. В един момент усетих, че первазът на прозореца ми се цапа от гълъбски дрисък повече от нормалното. Докато не започнах да работя в кухнята, където е по-хладно. Една хубава сутрин през широко отворения прозорец върху масата и клавиатурата започнаха да се сипят жито, ориз, хлебни трохи. Ама ей така, направо си трака, отскачат и на пода.
След това се започна и якия пльок пльок на перваза.
И така се започна сагата ми. Реших, че някой съсед е откачил нещо. Поразпитах, оказа се, че имаме нов съсед на горния етаж. Природолюбител. Сетих се, че всъщност съм виждала вечер един екземпляр, който ходи по квартала и с лъжичка храни уличните котки. Разбрах, че е същият.

Така... да си храни, нямам нищо против. Но да не мога да си отворя прозореца, да чистя по 4 пъти на ден дрисъка на гълъбите, щото си храни... идва ми в повечко. Карамфилов отиде при него, любезно го помоли да слиза долу в градинката и да храни и гълъбите, както котараците. Той любезно приел и се извинил. Държа му влага 2 дни. И пак се започна.... Кухнята ми пълна с жито и ориз, перваза с лайна.

Написахме любезна молба и закачихме на таблото на входа. Стоя три дни, изчезна, но и спря цялата тази дивотия. После заминахме на село. Вчера се връщаме и днес.... отварям сутринта прозореца и отново се започна... трак, трак, трак... лап топа се пълни с жито, отскача и на пода. Затворих прозореца. След 15 минути измих первазите.


Така, как да убия този гад? Не искам да умира, човеколюбива съм. Мисля, да купя 1 кило жито, 1 кило ориз, 2 хляба. Да се кача горе, да изсипя ориза и житото пред вратата му, да нароня хляба и да чисти, както аз чистих. Но... тези типове са упорити, ще мете, ще лиже с език, но ще храни гълъбите...
Някакви други идеи? Явно добросъседски няма да стане. А, домоуправителят също го помоли, обещал и на него, че няма да се повтори, това миналия месец.

Мъжът е на около 35-36 години, ако това има значение. Живее сам. А, виждах го веднъж като хранеше котките на двора... ами той ахка, охка... гали ги, изпада в умиление... май даже изпада в оргазъм като ги види как ядат

абе.... за първи път изпадам в такава ситуация.



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 13:57



Сори за съвета и дано да не си разваля реномето, понеже ми е важно, но добрият стар скендъл винаги върши работа. Планирай си един вой, пий две яйца сурови за да смажеш гласните струни и давай. После си планирай награда, понеже няма сурови яйца за нерви. Иди си купи чанта ли, обувки ли или па нарисувай нещо на асфалта(обезглавен гълъб и сгазена котка).

После ще ми благодариш!

П.П. Сериозен съм за скендъла, най-простите работи най-работят, старомодната заплаха също- шти метна една саксия като минаваш, чук в тиквата или подобно.


П.П.П. Аз никога не правя така!



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.08.21 14:09



По всичко е видно, че човекът не е с всичкия си


За съжаление, няма да има спасение. Човекът не е добре!



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.08.21 14:08



Съвсем ме изумяваш. Просто така си отваряш прозореца, отворен прозорец без мрежи? На такова нещо и 3 мин не мога да стоя.
Нали ще те чуе квартала бе, ако влезе някоя пчела





Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано10.08.21 14:10



Убивай гълъби и котки пред него. Не съм го пробвал на практика, единствено съм стрелял по помиари с въздухарката пред съседката-кучефилка, но подозирам, че е единственото, което ще има ефект. Псетата на кучефилката спряха да ми скимтят и джафкат по цял ден.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано10.08.21 14:12



Когато животът ти предложи лимон - направи си лимонада.. или чорба. :)

Купуваш на Карамфилов въздушна пушка. Подлагаш навън през прозореца на кухнята една мрежа да събира разстреляните гълъби. После чистиш и - в тенджерата на чорба. Много са вкусни. :)

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.08.21 14:11



Има две възможности: да си преместиш прозореца 30 см навътре или да си монтираш козирка над него. Така ще избегнеш това, което ще се случи рано или късно: когато съседът започне да пикае отгоре и по-късно, когато се хвърли отгоре. Няма на клавиатурата да изпопадат очи, зъби и квото там.



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 14:14




Днес е страшен ден.
Голям кеф.


Може да позвъни с гълъб в ръка и когато онзи отвори със зъби да му откъсне главата. На гълъба. После цялата окървавена, вперила поглед в него(в съседа) да извади цигара и да му поиска огънче. На съседа, де.



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: Crrafterr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.08.21 14:15







Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано10.08.21 14:15



Волтер би казал, :

- Да,! храни гълъби, но не напоява дървета!

Изпадането в емоционални състояния, е загуба на време.
Хранейки гълъби, котки, той изпада в емоционално състояние.
Нуждаеш ли се от емоционално състояние, имаш няква нужда. Е! Е тва следва той да се самоанализира.
А може да е гей. Геят е от добрите, той дава.

Мъжът е зъл, злобен, то ти ако си добричък, ше тръгнеш ли да ебеш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.