Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано11.08.21 15:17



защо ги криеш тия бутилки, някой обръща ли ти внимание въобще


Крия ги от срам. Не искам хората около мен да виждат колко съм изпила.
Обръщат ми повече внимание отколкото аз искам.

Не искам куче, искам внуче!

Материално постигнах повече отколкото съм си мечтала. Сега искам голямо семейство с много внуци.

Благородно завиждам на всички на моята възраст които вече имат внучета и ги дундуркат и им пеят и осмислят живота.

Забрана от saksun


Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано11.08.21 15:22



Преди двайсетина години, главната културна роля беше да се събиране у един приятел на ядене и пиене. И в деня на разделното събиране на отпадъци, количеството бутилки беше като от ресторант. Сякаш от двайсе домакинства. Това веднаж в седмицата. Чак шофьорите взеха да подпитват, да не оперираме някаква незаконна кръчма.





Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.08.21 15:36



Не искам хората около мен да виждат колко съм изпила.

Много правилно! Не е работа на хората ти колко ще пиеш. Не стига, че сама си мъкнеш бутилките, ами и да се чувстваш виновна.



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано11.08.21 15:37



Аз не съм от тези в подписа ти дето да поискам "ограничителна заповед" да не ме коментираш.
Не те заплашвам, предупреждавам те: не намесвай децата ми в клуба! Ще станем на топки, обещавам ти!
Ако аз напиша нещо за децата си е 1, ако ти напишеш е съвсем друго! Ти не ги познаваш. Не знаеш нищо за тях извън предела на споделяното от мен. Не ги вкарвай в коментарите си. Можеш да ме засегнеш по друг начин - Директно. Не се опитвай да го правиш чрез децата ми! Ще те размажа!

Забрана от saksun


Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.08.21 15:41



Те имат и много свестен баща рийш!
Бащата на колко рождени дни присъства? На колко първи учебни дни? Колко игри изигра с децата? ....
Не си виновна само ти,... бащата си има своята вина, но пък ти си го избирала. Защото за теб всичко е пари...Е, сега имаш пари, пиеш ги.

Бащата е свестен, вярвам ти. Къде е сега бащата и съпругът? Да ти помогне на теб и децата?



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.08.21 15:46



Благородно завиждам на всички на моята възраст които вече имат внучета и ги дундуркат и им пеят и осмислят живота
Ама ние не поркаме, а дондуркаме... Е, имаме един дядо, който поркаШЕ, яко... Усети се о време. Сега дондурка внуче, нооо под надзор ... все е нещо.

В състоянието, в което си, т.е. показваш че си, никой нормален човек няма да ти повери плюшена играчка, камо ли внуче.

Лекувай се, Гърки, не си лош човек. Но... имаш, според мен, погрешно виждане за живота. Парите не са всичко на този свят. Е, имаш ги. Използвай ги да се лекуваш от алкохолната зависимост и ще видиш колко е хубав животът без тази гадост, която те прави гаден човек.



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано11.08.21 15:48



Че съм виновна е ясно и за слепите.
Искам моя да спре да пътува и да си е удома. 31 години самота и изцяло на пангара ми идва вповече. Децата ми бяха единствената утеха и тежест. Още една година и малкото да изкласи.

Ако не се случат нещата както искам съвсем ще я подкарам през ... просото

Забрана от saksun


Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано11.08.21 16:04



Бащата е там където трябва и върши работа които малцина вършат съвестно!
Ако е търсен и тачен, то е защото е от най-кадърните механици. Той въведе снимането "преди" и "след" на корабите в една от най-големите гръцки компании. Той не остана в кафетериите в Пиреа по време на кризата в чакане на работа. Него го търсеха!

Не е до мен когато имам нужда - факт! Но какво от това? 31 години се справям. Ще издеаня още малко.

Приеми, че много жени са в моето състояние. Не съм единствената. Ами космонавтите дето и те имат жени и деца, ами в антарктическите експедиции и тн.

Не искаш да приемеш, че съм героиня но имам нужда от помощ и малко съчувствие.
Да силна съм и ще се сбия с всеки дето се опитва да ми навреди, но някакси ми е уморено и предпочитам някой да ме гушне вместо да се бием.

Забрана от saksun


Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано11.08.21 16:10



Колко игри изигра с децата? ....

Много. Той ги разлигави.

Аз бях тази която възпитава. Мъжът ми беше добрия татко с подаръците и веселието.
Аз ги разкарвах из цяла Европа. Мрънкаха. Сега нека го направят сами ако им стиска.

Забрана от saksun


Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.08.21 16:27



Добре, Гърки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.