Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.08.21 18:00



Свещичките не са много ефективни, напр. при майка ми не действат въобще.
Дулколакс + linex (пробиотик за чревната флора, 1 на ден) + боза, повече вода, плод (чети

).

Заседналият живот води до това, значи въпреки кръста - движение си трябва.



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: Albena l]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.08.21 18:05



просто е - да смени посоката на приемане на храната.





Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: Crrafterr]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано10.08.21 18:18



Заседналият живот води до това

Глупости! Аз съм с най-заседнал живот от всички вас взети заедно. По 12-14 часа съм на стола пред бюрото, а ако се "движа", то е с автомобила. На крак чисто движение изминавам стотина крачки да покажа това онова на клиенти и още толкова да си напазарувам. И съм на Лопедиум.

Не знам какво е запек от бременните ми години.

Забрана от saksun

Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: NUT]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.08.21 18:32



Има един сок, като да е правен от сушени сини сливи, prune juice. Това е единственото работещо с моя тракт, без пропуск, винаги. В чужбина го има по всички хранителни магазини. В краен случай, сушени сини сливи, пак работи при мен.



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: pishmangreek]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.08.21 18:33



Глупости, ама намери един гастроентеролог, който да не ти го каже (че хиподинамията забавя работата на червата и т.н.).
Погрешно е да се мисли, че има само 1 причина. Ако има само обездвижване и нищо друго - диетата ти е наред, няма продължителен стрес или депресия, не се злоупотребява с дехидратиращите алкохол или кафе, не се сменя обстановката чрез пътуване, не се пият никакви други лекарства, дебелото ти черво е наред, - то няма причина да имаш констипация. Обаче в живота не е така, винаги има повече от 1 причина.



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: NUT]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано10.08.21 18:40



Спри с химиите и иди до най-близкия плод-зеленчук. Круши от африканските едни огромни и продълговати. Избирай ги да са по-меки. Киви - също добре узряло. Всеки ден по няколко от тези и ще се прокараш. Даже може да се разстроиш, но това е добре защото ще те прочисти.
Не разбирам как може по 5-7 дена да не се изхождаш??? Това е безумие!
Аз ако два дена (дето скоро не ми се случвало) не отида до тоалетна по голяма нужда веднага си правя промивка на дебелото черво. Понякога ходя при специалист, понякога в домашни условия.
При специалисти - вкарват ти в дупето едни тръбички. Едната вкарва вода с температура на тялото ти, а другата изпомпва нечистотиите. Доста неприятно е, но е добро за организма. С 3 процедури цъфваш.
В домашни условия - развиваш и махаш "слушалката" на душа. Нагласяш си температурата на водата да е близка до тази на тялото, налягането на водата да не е много голямо, но не и малко и си пъхваш маркуча в дупето. Усещаш пълненето, броиш до 5-6 и вадиш. Напъваш се и изкарваш водата и каквото там. После пак - 5,6 пъти докато спреш да изкарваш фекалии и пр. мръсотии а започне да излиза чиста вода.

И задължително ядене на истинско кисело мляко, не привнесените йогхурти. Продава се бацилус булгарикус. Намери кравар дето продава истинско мляко дето трябва да се вари за да се ползва, заквасвай и пей! Това е най-добрия пробиотик.

Успех!

Забрана от saksun


Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: Crrafterr]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано10.08.21 18:53



Аз правя всичките гадни неща накуп - дебела съм, обездвижена, пия по 5-6 чаши по 200 мл нес кафе сутрин с кутия цигари. За деня може да стигна и до 2 кутии (40 цигари) в зависимост от задълженията след 18.00 - 20.00 часа си наливам вино - обикновено бяло Совиньон Блан Нова зенландия - Бабич или каквото има на същата фирма Marlborough и опуквам две, три бутилки по 0,700L. И не страдам от констипация. Депресията отдавна я изчегъртах.



Забрана от saksun

Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: pishmangreek]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.08.21 19:02



Абе бялото вино по този начин може да е и коварна работа, ако човек има склонност към алкохолизъм.
Ако не - има хора от винопроизводители региони, произвеждат си количества, които са му свикнали и си го пият вместо вода и нищо - живеят си, работят си...



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.08.21 19:02



капсули "натуралакс", комплекс билки и алое вера.

зарежи бизалаксите и другите отрови

късно прочетох надут и твърд корем.
на доктор без да се помайваш.


научи се да чакаш

Редактирано от tartarianeyes на 10.08.21 19:08.



Тема Re: натурална тема за лайна!нови [re: Koftia]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.08.21 19:08



Баща ми последните си години преди да почине го имаше този проблем и Дулколакс пико беше средсвото, което го оправяше . Естествено, след опити с най-различни други.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.