Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Боже ела си прибери вересиите!инови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано10.08.21 17:59



не е обща култура, жива простотия е



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано10.08.21 18:02



Преди време с половинката се впрегнахме и изринахме адска гнус заради котки от мазетата. Птичи пера и кървища, едри домъкнати кокали, умрели бебета, страшна история. Затворихме с дъски и камъни прозорците на съседното мазе, през което влизаха, обаче някой прекрасен добронамерен природолюбител още на другия ден разрушил преградите и отворил. Крещях пет минути нещо информативно и общообразователно в стил който ми е пуснал котките в мазето, да си ги взима у тях и че ще им напълня входовете с трупове, запечатах наново и написах едра четлива табела: "Ако пак отворите, за да влизат котките, ще сложа отрова в мазето." Преградите не са пипнати повече. Отделно, че половината блок разпитва защо съм крещяла и хранещите котките са разбрали какво е станало, ако и да не са си били тогава вкъщи да ме чуят.

Както ти не можеш да му попречиш да си храни питомците на собствения прозорец, така и никой на теб не може да ти попречи да сложиш отрова на своя собствен личен неприкосновен прозорец. Ей така му подметни. Много ми цапат, ти не ми влизаш в положение, мога да направя неприятен избор, но не искаме да се стига дотам, нали? Както аз. Не ми е зор да тровя котки, обаче заплахата свърши работа.

Естествено, ако козирка ще е достатъчна да те спаси и други оплаквания нямаш, може да не си заслужава да се карате.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Боже ела си прибери вересиите!инови [re: MupaM]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано10.08.21 18:05



Явно е второто. Много са й пропуските. От хоумкипер в НЗ не може да се очаква повече.

Грешното впечатление идва от неправилното използване на чуждиците в думата педофил - педИ(дете)гр. и фИлос(приятел)гр. Правилната дума за човек правещ секс с малки деца е ПЕДЕРАСТИС, което в българския език се ползва също грешно като мъж с предпочитащ да прави секс с мъже.

Забрана от saksun


Тема Re: Боже ела си прибери вересиите!инови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано10.08.21 18:09



На акъла на тази се хиля още от преди 12-14 години в БвЧ. Много е зле.



Забрана от saksun

Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано10.08.21 18:26



Накарай го да се влюби в тебе и тогава го изунди да спре с тоя терор....с гълъбите.

WALL·E


Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: pishmangreek]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.08.21 18:31



ерос, строге, филия, агапе - 4 вида любов са изброени в библията.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.08.21 18:41



Ми вземи парите за козирка и майстор от него. То па голямото правене на нещо - един телефон до някоя рекламна агенция (правил съм, та знам защо е по-добре, отколкото на производител), идват, мерят, псуват че им трябва алпинист, пак идват и монтират и айде.
Може да си я направиш прозрачна, да гледаш и ти курешките - все едно си сред природата



Или сложи някоя евтина, но вечна тента.



Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано10.08.21 18:42



Слагаш едно плашило за птици на прозореца и проблема решен, примерно за около 36 лв...






Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: Noy BG]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано10.08.21 18:51



И освен насран прозорец, ще имаш и насрано плашило, а?
Ха-ха-ха!

WALL·E


Тема Re: Как да убия съседа без да умре?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.08.21 19:05



В Ловеч миналата година гълъбите бяха голяма напаст и хората от зор дори си замрежваха терасите, поставяха тънки летви с медицински игли набучени отдолу нагоре по парапетите за да не кацат по тях гълъбите. Абе, чудо на чудесата. Приятел даже си купи пластмасов гарван за да ги плаши, но ефектът му трая две - три седмици и свикнаха с него.
Тогава, за да не свикват лесно си принтирах на А4

, но за да не ми се смеят комшиите го залепих с тиксо от вътрешната страна на стъклото на вратата към терасата.
И..., подейства.
За да не свикват с него се бях подготвил да принтирам всяка седмица по една различна гадинка /гарвани и бухали/, но не се наложи.

Е, ти ако го лепнеш на джама си може и да подейства, но съществува и рискът да се сдобиеш с нежелан прякор неусетно.
Ако можеш, го закачи под неговия перваз та него да го кръстят "гарвана", или пък в клоните на окастреното дърво пред прозореца ти висни в найлонов "джоб" за докменти снимката.
Пробвай - нищо не струва освен малко повечко тонер за снимката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.