Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Убиваш ли деца, Саксън ?  
Автор bipet (досаден)
Публикувано09.08.21 21:51



Това, че има толкова заразени деца е по-страшно дори от ИТН.
С чувство на яд гледах по БНТ „справката“, че 16% от всички заразени /ковид/ са деца.
Защо Саксън, вече се разболяват деца и то се разболяват с нужда от хоспитализация?
Защо веднага, лежерно, с небрежна елегантност давате безумните разяснения за делта варианта, който бил шампион и чудо на природата по заразност.
Защо Саксън, създадохте всички условия за интензивно развитие на мутациите на вируса като тотално ограничихте природното решение за естествен колективен имунитет.
Защо Саксън, децата нямат естествен имунитет, вече ?
Защо Саксън със силата на медицинската власт, базирана на страх и паника, „на бърза ръка“ създадохте мутации способни да убиват деца.
Убиваш ли деца, Саксън ?

Опичайте си акъла. Лошото настъпва... защото вие така го направихте.
Къде са резултатите, Саксън ?
Защо ще има нова вълна след като има 1 млн. ваксинирани и повече от 2 млн. проболедували ?
Защото създадохте мутанти Саксън. Мутанти, които вече убиват деца.
Къде си мили Фьодор Михайлович да ги видиш новите - "Ако образно кажем, че той /вирусът/ се е разпространявал като пешеходец, следващата мутация, която се появи през март миналата година и вече през лятото беше доминираща, там вече е бил на ролкови кънки. След това английският вариант буквално го е качил на колело, а пък Делта вариантът го е качил на кола", каза вирусологът от БАН проф. Радостина Александрова.

Ще гоним следващия с ракета. Пък аз се чудех какво толкова се пъне тоя Илончо.

Или ще пуснеш тема „Вирусът вече убива деца поради глупостта на Мангъров и Чорбанов". Но те бяха осмени, презрени и низвергнати, Саксън. Те нищо не решаваха. Берем плодовете на твоята фанатична вяра, върховна глупост и преклонение пред сбърканата власт.

Може би не е късно да оставите природата да свърши това пред което сте безсилни.
Вашият вариант изглежда приложим само при 100% ваксинирани, дори 105% с бебетата в утробите.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано09.08.21 21:58



Ехаа, ти ще си следващият със забрана от саксън.

Да, съгласна съм. Трябваше да оставят вируса да направи цикъла си,
а не да го "борят" и той да мутира постоянно.
Това, което правят не е полезно нито за хората нито за икономиките.

Забрана от saksun


Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано09.08.21 23:35



Сигурен ли си, че си пълнолетен, защото пълнолетните не задават такива тъпи въпроси.
Ходил си на училище, учил си история и би трябвало да знаеш що е то ваксина и какво се случва без нея.
Поради собствената Ви простотия все друг ви е виноваен. Баста.



Редактирано от Noy BG на 09.08.21 23:36.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Noy BG]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано09.08.21 23:51



Аболютно си прав. А и цялата тема е безумна.
След като подобни на тоз ник я изгониха suksun пак тя им виновна.
Все за нещо ще намери
да се начумери:
ту му млякото горещо,
ту пък друго нещо.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано09.08.21 23:59



Нещо предлагаш ли Трифонов, или Тошко някакъв предлагаш?
Ти ли ще спасиш Света, или предлагаш някой който ще го спаси?

Настоявам Киро да спаси Света, той тия неща ги може.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор 2biri ()
Публикувано10.08.21 00:20



Темата звучи гадно. Но има истина.

В Бургас това лято децата на 2-6 год трети път са с пневмонии и бронхити с антибиотици по 10 дни. Имам колежки, познати. Бухат им като магарета хлапетата. Такова боледуване не е имало скоро.

При децата естественият имунитет е основен начин да минават през инфекции. Като ги държиш далеч от градини и ясли и далеч от паркове (помним) и с маски, това се получава. Ако някой не знае - градините бяха постоянно в карантина - болно дете, болна учителка. После като "проработиха" - майките дебнеха всеки сопол. При водени 25 деца, присъстваха по 12. И сега идва "жътва".

Може би са ковидни за 3-ти път? Или имат нужда от ваксина на 3?

Ако ни затворят септември пак, при образованието вече ще е истински урожай. В трети клас няма да могат да пишат. Повечето хора не могат да ходят на работа физически и да бъдат гледачки и учителки. Повечето работодатели няма и да го търпят. То са баби, комшийки... Тия малките ученици трябва и да социализират задължително. С баба на лаптопа 2 години? Какво става от това дете?

Саксън не убива деца. Тя просто мисли в слайдове.

Всички виждаме, че "ваксинирането е спасението" не работи. Ваксинираните нации пускат делти и ламбди, ние пълним хотели, мислят 18-та игла, чудят се кого да задължат, а да е законно.

Имаше една кампания за папилома вирус. При момиченцата. Аууу рак на матката, спасете ги, боцкайте, преглеждайте. Мина. Почти никой не се ваксинира. Спряха парите и публикациите.

И сега пак така - дроб чорба. Хората не искат да се ваксинират, но ти ще пръснеш хотели, ресторанти и концертни сцени от народ без маски, за да вземат въздух и изкарат някой лев. Щото емнайстата вълна чука на вратата, а после ще ги затворим децата и ще са чудесно здрави няколко месеца. До следващия път като отвориш и няма да имат никакъв имунитет вече. Но пък ще ги боцнем успешно.

Не разбирам защо никъде не се правят дискусии в тв студиата с различни гледни точки. Да се чуят доводи, тези, нещо от практиката... Спускат някви опорки и като овце. Първо в сутрешните блокове за психическа подготовка - днес са 500, но идват 5000, ваксинират по молове, тоалетни, гаражи, идва чумата, тук са всички носители на страшните щамове и заедно ядете, децата ви не са защитени, вълни, цунамита, идва, тропа на вратата, трупове.... ние бдим и изчисляваме, ние имаме игли и власт...

Това не работи.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Metropolis]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.08.21 01:50



След като подобни на тоз ник я изгониха suksun пак тя им виновна.

Не е вярно това. Изгонването на потребител от този клуб става само чрез отнемане на достъпа. Няма съобщение, че суксун е банната.

Та, ако може, без пози в стил Слави Трифонов, че е смешно.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.08.21 04:28



Докторите по-скоро са заблудени, че правят добро, искайки да ваксинират всички.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: alisalisa]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано10.08.21 07:44



Жалка си с опитите да интерпретираш в буквален смисъл споменатото от мен "изгонване". Факт е че тя вече не пише тук защото я обвиниха в какво ли не.

престани да ходиш по мен и да пишеш глупости.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Metropolis]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.08.21 08:24



престани да ходиш по мен и да пишеш глупости.

стани модератор, трий и ме заплаши с бан. даже имаш опция да ме забраниш официално
вземи пример от саксунчето, един дирски пешко илиев ни е тя.



А сега, извън учиндолските евтини атракции:
Неоспорима истина е, че изгонването от този клуб се случва само чрез санкция.
Кой на кого драскал да се маха или кой се направил на озлочестена девица и се фръцнал са лични избори и нямат нищо общо с правилата и общоклубния тон на общуване.

Тази не е нито първата, нито последната, "обвинявана" в какво ли не.
Няма потребител, пишещ тук, който да не е бивал "обвиняван" в какво ли не.
Това са рисковете при свободно изразявани мнения.

И даже най-ригидните, вечно изживяващи се като жертви на несправедливост клубари, вече започнаха да схващат, че такава стратегия е губеща за тях и си седнаха на гъзъ.

Та, изобщо не си в крак с времето и местните обществени настроения,
защитнико на бял кон.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема а докторите математиката е поважна о а индженеритенови [re: osvoboden pich]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.08.21 08:46



за съжаление не я учат



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 08:46







Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 08:50



Ако в тази тема има истина, тогава пак толкова има и в това, че ти си виновна, че няма детска болница. Направо живи ги ядеш децата, звяр!





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.08.21 08:58



Добър ден паника. Пак. Специално тук в клубчето те чакаме с някаква мазохистична радост за да докажем на малкото местни идиоти, че са идиоти.

Темата е – разбра ли науката истинската стойност на естествения и изкуствения имунитет и какво ни донесе на главите това разбиране. Темата е за шибаните локдауни и колко голяма е вредата от тях / Пак да ви припомня случая Благой Цицелков, екипиран като космонавт и доц. Атанасов шматкаш се по потник в ковид отделението на Пирогов/.
Та въпросът е за 1 млн. долара и никой не отговаря на такива въпроси. Само велики филантропи ала Саксън и скучаещи всезнайковци ала …, какво ала ?
Та те за това.

Въпросът не е точно във ваксините. Които иска може да се ваксинира, аз например съм го направил. Направил съм го дори и при безмозъчната и повсеместна атака на фатална, но безапелационна необходимост.
И въобще темата не са ваксините, за които сте свикнали с папагалските повтаряния на очевидни, но твърде рано обобщавани статистики.

Темата е за цялостния подход - пропаганда-паника, локдауни, ваксини.
Даже темата е за това защо няма резултат нито от пропагандата, нито от локдауните, от ваксините – дано, а има резултат само от паниката.
И в крайна сметка темата е за въпроса: Възможно ли е приетият подход да е грешен, дори вреден и опасен и дали точно този подход не мултиплицира силата на вируса и вече застрашава дори децата. Ми целият свят говореше – децата не са застрашени или го карат леко, ковида, много леко. Сега на къде вървим ?



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано10.08.21 08:58



какви деца,какви пет лева, каквото и да пишат за четвърта вълна, на ден все така си умират по 5-6 души, все дъртаци. като умре поне едно дете, тогава да приказваме
надявам се децата и до сега си бяха податливи на заразяване (в свят пълен с учЕни е трудно да се намери достоверна информация по дори толкова елементарен въпрос, затова само мога да се надявам че е така) и контакта с болни възрастни ги е имунизирал въпреки липсата на симптоми.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.08.21 09:16



Не си подритвай късмета, Слънчо.
В този клуб не се толерира пренасянето на разпри от други клубове.

И, ако не можеш да си осъществиш разправията в клуб Медицина по модераторски или други причини, то, тук не е църквата, в която да се прекръстиш.

Да си беше избрал друго заглавие на темата и не толкова очеизвадна мишена, личните ти драми можеше и да срещнат разбиране. Но така, както си я подкарал, не само Саксън, всеки местен потребител, на когото му писне на шапката от изстъпленията ти, може да сезира модератор и администратор, аргументирайки се с правилото: Пренасяне на конфликти от други клубове е забранено.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun


Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано10.08.21 09:20



Беги да питаш в клуб медицина.
Саксън иди си, Саксън ела си.

Депераски изпълнения!

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.08.21 09:45



Льолю..




Тема Re:нови [re: konstr-109815]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.08.21 09:48



Заглавието на темата и съдържанието й явно е риторично, Саксън като някакво виртуално превъплъщение на доц. Ангел Кунчев. Мислех въобще да не се включвам, после мислех да участвам с емотикон "

", но махнах с ръка - кво толкова.

Основната теза на автора, доколкото схващам, е: (1) ваксините "тотално" ограничават природата и принуждават вируса да мутира; и (2) без ваксини вирусът нямаше да мутира и щеше да се постигне естествен колективен имунитет.

Дилемата пред участие в темата е: (1) има ли смисъл дилетант /аз/ да се включи в дебат с друг дилетант /bipet/ по тема за предимства и недостатъци на естествения отбор; и /2/ защо вирусът мутираше и преди ваксините. Понеже фактите са противоположни на тезата на автора: "ламбда" е от лято 2020 в Перу, "делта" е от декември 2020 в Индия, британската мутация "бета" и южноафриканската мутация са от януари 2021. От друга страна има теория, според която ваксините ускоряват появата на нови мутации. Ето пример за това, колко е трънлив и противоречив пътят на конкретните две науки, епидемиология и вирусология - с които сме скарани всички присъстващи тук до един

Каква връзка има "ламбда" през декември 2020 с отсъствието на ваксинация в Индия, да обясни bipet. Да посочи и индийската връзка на Саксън. Тя със сигурност има бинди на челото си.



Тема Re:нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 10:01



Ти пък си виновен, за пеевските медии! Уби демокрацията, Хитлер!
Обграден съм от психопати - всички са луди, как ще се справя, как ще оцелея сред всички тези луди*


*любима много силна сцена в Чамкория на Милен Русков.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 10:03



Защо, питам те аз и отговор не искам, ти лично позволи на безвкусният кич да завладее изкуството!
Халтуро, твойто име е Алиса!

Позор!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Glastar]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 10:10



Ти пък къде се обаждаш, като с ръцете си я унищожи тая индустрия, а? Къде са ни металорежещите машини? Мотокарите къде са? Или електрокари. И тях. Акумулатори, амониева селитра, Кремиковци(тва е кресчендо)
Аз обвинявам! Гластар - капитан Драйфус на чуждите бизнес интереси!

Гешев, Гешев къде е когато човек има нужда от него!?



Тема Re:нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.08.21 10:19




Дай на вицове. Те вицовете за Иванчо секнаха - май е завършил училище и сега е я политик, я бизнесмен, я ваксър/антиваксър.

В съда:
- Защо обрахте банката?
- Тя започна първа!

Изразът "биеш се като момиче" придоби нов смисъл след Олимпиадата.

"Аз знам всичко" - казала wikipedia.
"Аз мога да намеря всичко" - похвалил се google.
"Аз имам на 2 милиарда потребители" - казал facebook.
"Аз съм най-големият в света" - заявил internet.
"Я по-спокойно" - тихо казало електричеството.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано10.08.21 10:31



Ъъъ..... едно време, кат бях по умен, четох, че держава под 50 милиона население, без особени залежи на полезни изкопаеми, няма достатъчен вътрешен пазар, за национална икономика, а требва се впише в транснационалната. За нея, продукт с цена под 100 долара на килограм, води до загуби. Дори автомобили не е ефективно, камо ли мотокари.
Вече и противотежестите в пералните са от бетон.
И жиесеми да произвеждаш не е далавера. Далавера е да си купиш жиесем.

При державите е като при хората. Огледай се, само будалите работят, а тарикатите хитреят.



Редактирано от Glastar на 10.08.21 10:32.



Тема Re:нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 10:34



Аз на това се хилих вчера:
Зад всяко смешно грозно име има по една щастлива баба.

Синът на един приятел(Александър) като малък казва на дядо си- аз ще имам две деца и първото ще го кръстя на теб. А второто- вика дядо му. Ами второто ще го кръстя Александър.
Семейството е учудено и валят въпроси - защо, на себе си ли ще го кръстиш, как реши..?
Ами - вика малкия, баба(на която няма кръстено дете бел. ГрЛайт) каза, че всяко второ дете го кръщавали Александър...



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: pravil_nick]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано10.08.21 11:05



Не е, т е и да е, не е това главното. Главното е, че е шизоиден малоумник, демек антиваксър.



Тема Re:нови [re: bipet]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано10.08.21 11:12



От един съвет за пълнолетен и почти пълнолетен младежи да изкарате човек убиец на пеленачета. А някога клубовете не вадеха в такава ярка степен най-лошото от хората. Или поне доброто беше повече.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re:нови [re: Crrafterr]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано10.08.21 11:17



Аз основната теза я разбрах. Чета и слушам/гледам с разбиране. Склонна съм да приема всякакво мнение по темата (също като един дилетант).

Но събирателният образ на депе... крещи и в тази тема.

Щастието идва при веселите!



Тема Re:нови [re: Bezsynna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано10.08.21 11:17



Едно време нетът не бе представителна извадка. Сега - е. В голяма степен. Тоя е тъп, та вдлъбнат и ако бях модератор, бих го пратил в почивка до Коледа на първо време.



Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано10.08.21 11:26



Изгонването на потребител от този клуб става само чрез отнемане на достъпа.

Оняден посочи с пръст, че някой бил изгонен, без някога изобщо да му е отнеман достъп, а днес си на обратната позиция. Само ти казвам да си помислиш.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано10.08.21 11:35



[image]https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aEpKRrG_700bwp.webp[/image]

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: zaphod]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано10.08.21 11:38



тука или по принцип? По света си умират и дечица.
а и като пукнат мама и тати, чавето надали ще е много хепи, че е имунизирано

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано10.08.21 11:39



Само велики филантропи ала Саксън

Какви филантропи?
Хората си мислят, че в един корумпиран свят има честни професии.
Това се казва наивен реализъм и важи също и за лекарската професия,
която е толкова корумпирана, колкото и професията на политика.
Това пролича с особена сила през последната година и половина.

Френският Тукидид (Жан Фросоар 1337-1405) пише следното в неговите "Хроники"
(за началото на 100-годишната война) през 1380г.
(Вчера говореха по радиото, докато аз киснех във ваната с магнезиеви кристали
за да отпусна малко краката след едни яки скуатове. Обикновено не го правя - да
не помисли някой, че съм изнежен. Това е повече за жени.)

“Doctors need 3 qualifications: To be able to lie and not get caught,
to pretend to be honest, and to cause death without guilt.”
-Jean Froissart 1337-1405

Докторите имат нужда от 3 умения: Да могат да лъжат без да ги хващат,
да претендират, че са честни, и да причиняват смърт без да изпитват угризения
на съвестта. ( или чувство за вина)

Годината е 1380.

Нищо ново под слънцето.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано10.08.21 11:54



По света си умират и дечица.

Умират от левкемия, транспортни злополуки, удавяния, недояждане, пожари,
вродени болести и др. Досега още няма дете починало от "Ковид".
(И възрастен няма... между другото.)



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.08.21 11:58



Е май не е антиваксър, нали пише, че се е ваксинирал


А че пише хаотично, това е отделен въпрос...ма може и от ваксината да е



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.08.21 12:05



Пич, ваксината явно не ти се отразява добре

...неваксинирана, но преболедувала естествено Ковида ти го казва, все още съм в час поради което



Тема Re:нови [re: Green Light]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.08.21 13:03



Eдин колега навремето, на име Александър Александров Александров кръсти сина си Александър - седмият в поредицата.Това беше преди 25 години, вече може да се е родил и осмият Александър...



Тема Re:нови [re: tuzlija-179435]  
Автор konstr-109815 (европейче)
Публикувано10.08.21 13:09



Убийци на химикалки!
:)

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.08.21 13:39



Ние ваксинираните как ви мразим вас пребуледувалитееее!?!?!?



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано10.08.21 13:51



Още един изперкал. Сънуваш саксън на моторетка,
обикаля детските градини и ваксинира децата.


Тя си е казала мнението, но никой не е длъжен да изпълнява съветите и.
Лично аз не вярвам много на докторите,
но не вярвам и на конспиративните теории, които бълва интернет.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.08.21 14:05



Преболедувалите, ама некапичнилите се
Щото имаше и други дето...нали.

Абе всеки с руската си рулетка
Но няма угодия



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано10.08.21 15:03



какви са тия извращения които драскаш?


саксън никога не е агитирала - хората да се ваксинират!
само е споделила оптимално медицинско мнение!
А защо неваксинирани малки деца се заразяват от ковид - саксън няма как да ти отговори...както и никой световен лекар!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.08.21 15:28



саксън никога не е агитирала - хората да се ваксинират!






Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано10.08.21 15:34



какво се лензиш?
драскала е че ваксината е най-добрата опция на този етап...с борба с/у ковид!
но никога не е агитирала - всички да се ваксинират!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.08.21 15:34



Добре, че си ти... бая забава става.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: osvoboden pich]  
Автор NUT (ветеран)
Публикувано10.08.21 15:45



ами и тази тема е доста ЗАБАВНА - за това и се включих...
за да създам положително настроение в клубеца!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.08.21 15:57



Умееш ги тези неща. Бъди жива и здрава





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано10.08.21 16:21



12 of 13 Most Vaccinated Countries in the World Now Listed by CDC as Travel Risk





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано10.08.21 17:03



233







Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано11.08.21 09:54



Значи тази цифра са им пуснали от CENTCOM за деня. (Централното командване.)
233, 233, 233, 233, 233, 233, 233, 233, 233... И човек внезапно осъзнава цялата
абсурдност и комичност на така наречената "пандемия".

Ето тука 36 телевизионни канала обясняват в перфектен унисон какво е
изключително опасно за наща демокрация. Подобно на твоя клип е.
Как написаха един и същи текст всички сценаристи на предаванията на десетина
големи телевизионни мрежи и 26 градски телевизии?







Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор 2biri ()
Публикувано11.08.21 23:22



Е тва е тъпо. Нали виждаш, че са в различни периоди? Много ясно, че някъде ще има 233 в някой ден от март до август, а на други места в други дати - 172 или 63.

Някои видеа наистина са малоумни. Не знам какво виждате в тях и как това доказва каквато и да е теза.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: 2biri]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано12.08.21 11:00



В различни периоди, но пак по 223. С други думи, пълна фантазия.


Както бяха пълна фанатазия твърденията, които ни набиваха, че вирусът може да
бъде на всяка повърхност. Че може да се залепи за пръстите на всеки любим човек,
включително на децата в училище или университета, които след това идват вкъщи
и ни заразяват със смъртоносна болест.


Че вирусът е нещо, което, ей така, пуф - излиза от белите дробове на нашите
съграждани, които ни подминават по улицата - и може да ни зарази толкова силно,
че да умрем в агония, като онези хора, починали от "испанския грип" или чумата.

И затова трябва да носим маски.

Това е фантазия, мила, пълна фантазия.

Който още не го е разбрал, му предстоят трудни години.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.08.21 16:53



"Не знам как да споделя този документ така, че да е в унисон с правилата на настоящата социална платформа, но ще направя деликатен опит.

На запитване по силата на Закона за свобода на информацията, австралийската TGA (администрацията, която регулира публичното здраве и медицинските терапии и лекарства) отговаря, че към дата 20.07.2021 не разполага с документация, демонстрираща наличието на изолиран Знаемкакво, както и на неговия вариант Знаемкой. Здравният департамент и той не разполага. Това е.

Такива документи има вече на няколко езика, добити чрез администрациите на няколко държави, само че кучетата си лаят, а керванът си върви. Друго за днес май нямам какво да кажа, защото съм в ужасно настроение."

Сетая Брат





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.08.21 17:00



трябва да носим маски


"Има една "тайна" дроб (защото телевизорът не я съобщава), неизвестна на масконосците... 1/1000. Това е тайната дроб на парцала за затапване на мозъци. Чрез тая дроб се изразява пропорцията между микрометър и нанометър. Обекти с размер микрометри се наблюдават с оптичен микроскоп. Текстилът на маската, влакната, които го изграждат, както и текстилната решетка са тъкмо такива обекти. Когато наблюдавате такава маска под оптичен микроскоп можете да различите детайлите и структурата на материала. Това, което не можете да наблюдавате са вирусни частици, които се измерват в нанометри, което е тъкмо 1/1000 част от микрометъра. Поради тая причина, за наблюдаване на наночастици е необходим електронен микроскоп. Наблюдавайки въпросните наночастици, обаче няма да имате възможност да виждате материала на маската, защото е от друг порядък. Това е направо друг свят. През отвор със страни 30 микрометра могат да минат приблизително 1 000 000 частици с размер 30 нанометра наведнъж, наредени една до друга, като 30 микрометра е реалният отвор на решетката на маската, а 30-40, до 60 нанометра е предполагаемият размер на все още недоказаният по научен метод вирус. При разглеждане на маска под оптичен микроскоп няма да видите вирусни частици, а при разглеждане на вирусни частици с електронен микроскоп няма да можете да съзрете нищо от материала на маската. Тях ги отдалечава фантастичната дроб 1/1000, точно както между милиметъра и метъра или метъра от километъра. Яко, а? Ако си представим, че при дишане, ако процесът, на въздушни течения през парцала изобщо може да бъде наречен дишане, се случва константен въздушно-аерозолно-микро-нано поток, то предполагаемите вируси са от такива порядъци, че човешкият мозък е безсилен да ги изрази чрез прости математически числа. Наистина наивни, невежи или безгранично глупави люде се доверяват на един парцал, който нанася огромни и най-разнообразни вреди на човешкия организъм без да има никаква реална полза от него, което от своя страна е доказано многократно от много добросъвестни учени, независещи от плюшените коридори на Брюксел и Базел. Не вярвам МнЗ да не знае тоя фин детайл, отнасящ се към парцала, който парцал освен белите дробове, много повече покрива мозъка, като влияе на така важната неврогенеза и без никакво съмнение ще доведе до тежки невродегенеративни, ракообразуващи, психични, сърдечносъдови, имунологични, ендокринни и какви ли още не болестни процеси, чието забавено действие ще се прояви след години, дори десетилетия."

(не помня откъде съм копирала това и кой е автора)



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.08.21 17:03







Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.21 17:18



"През 1910 г. Ръдърфорд (с помощта на студента си Ханс Гайгер, който по-късно създава детектора на радиация, наречен на негово име) бомбардира златно фолио с хелиеви атоми или алфа-частици.[21] За изненада на Ръдърфорд, някои от частиците, като че ли отскачали. Както той казал, било като че ли бил изстрелял 30-сантиметров снаряд в лист хартия и той отскочил в скута му. Това просто не можело да се случва. След значителни разсъждения осъзнал, че може да има само едно възможно обяснение: частиците, които отскачали, се удряли в нещо малко и плътно в центъра на атома, докато другите частици си проправяли път безпрепятствено. Ръдърфорд осъзнал, че атомът е най-вече празно пространство с много плътно ядро в центъра. Това било изключително удовлетворяващо откритие, но то извеждало веднага един проблем. Според всички закони на конвеционалната физика атомите не би трябвало да съществуват.

Нека спрем за малко и да разгледаме структурата на атома — такава, каквато я знаем днес. Всеки атом е изграден от три вида елементарни частици: протони, които имат положителен електричен заряд; електрони — с отрицателен електричен заряд: неутрони, които нямат електричен заряд. Протоните и неутроните са съставна част на ядрото, докато електроните се движат извън него. Броят на протоните дава на атома химичната му идентификация. Атом с един протон е атом на водорода, с два протона е хелий, с три протона — литий, и така нагоре по скалата. Всеки път, когато прибавим протон, се получава, нов елемент. (Тъй като броят на протоните в един атом винаги се уравновесява с еднакъв брой електрони, понякога се пише, че броят на електроните е този, който определя елемента; стига се до едно и също нещо. На мен ми беше обяснено, че протоните дават на атома неговата идентичност, а електроните — характера му.)

Неутроните не оказват влияние върху идентичността на атома, но те променят масата му. Броят на неутроните е обикновено еднакъв с този на протоните, но може да варира малко нагоре и надолу. Ако прибавим един или два неутрона, ще получим изотоп на същия елемент. Термините, които чуваме във връзка с технологията за датиране в археологията, се отнасят за изотопите — например въглерод–14 е атом въглерод с шест протона и осем неутрона (14 е сума от двата броя).

Неутроните и протоните съставляват ядрото на атома. Ядрото на атома е мъничко — само една милионна от милиардната част от обема на атома — но е фантастично плътно, тъй като практически съдържа цялата маса на атома.

Както Кропър го е казал, ако атомът се разшири до размера на катедрала, ядрото ще е с размер като на муха — но муха, която е много хиляди пъти по-тежка от катедралата. Именно тази просторност — тази огромна, неочаквана обширност е накарала Ръдърфорд да се замисли през 1910 г.

Все още идеята, че атомите съдържат предимно празно пространство, и че солидността, която изпитваме около нас, е илюзия, е удивителна. Когато два обекта се срещнат в реалния свят — най-често за илюстрация се използват билярдни топки — всъщност те не се удрят една в друга. „По-точно“ — както Тимъти Ферис обяснява — „отрицателно заредените полета на двете топки ги отблъскват една от друга… ако не е електричният им заряд, те биха могли като галактиките да минат една през друга невредими“. Когато седите на стол, всъщност не седите там, а се издигате върху му на височина един ангстрьом (стомилионна от сантиметъра), защото вашите електрони и неговите електрони се съпротивляват твърдо на по-голяма близост."

Това е краткото въведение на Бил Брайсън за строежа на атома в Кратка история на почти всичко. Натам историята продължава по безкрайно интересен и все по-зашеметителен начин докато минем през Нилс Бор, дьо Брой, Шрьодингер и макар ретроспективно - Максуел, обожавам цялата тази приказка, но тя- завършва с това че атомите имат свойството са се групират и да се държат заедно. И макар помежду им наистина да има само празно пространство и силите които ги държат заедно да не са от такъв колосален калибър(като тези вътре в атома), те все пак са достатъчно силни за да образуват например капчиците от които се състои дъхът ни.
Които вероятно могат да се разгледат с оптичен микроскоп, защото са микрометрични.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.08.21 17:42



тук се налага уточнението, че квантовата механика е съвсем, ама съвсееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееем друг свят и "нещата" там нямат аналог в нормалния свят - моделът на атома с топче в средата и петшеснайсет по-малки топчета, въртящи се около него на огромно разстояние, между което има празно пространство, няма нищо общо с реалността, ама абослюююююююююююююююююююююююююююююююююююююютно нищо общо с реалността на квантовите явления, там има "неща" които никой не може да опише с думи, и те не са нито празно пространство, нито топчета, нито каквито и да било от нещата, които ние можем да си представим, докато при маските и вирусите ги няма ефектите на квантуването, там си работи "нормалната" физика и там се опитваш да спираш бълхи с мрежа за футболна врата





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.08.21 17:58



праховите частици ли сравняваш с вирусите?

размерът на първите е 1 - 100 nm
на вирусите 15 - 350 nm

"Какви видове прах съществуват?
Наноматериали: наноматериали се използват в много съвременни процеси. Те са особено опасни, тъй като през кожата и чрез мембраните на белите дробове могат да постъпят направо в кръвообращението, ако бъдат вдишани. Наноматериалите трябва да се считат за опасни за здравето независимо от материала, от който са направени.
Обикновените предпазни средства не осигуряват адекватна защита и трябва да се свържете с вашата лаборатория, преди да отворите или да предприемете вземане на проба от такива продукти."





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано12.08.21 18:42



Невъзможно е да се постигне колективен имунитет без ваксиниране на деца и юноши. Това е мнението на Германското дружество по имунология (DGfI), съобщава ДПА

Колективният имунитет не е възможен с настоящото разпространение на варианта Делта, тъй като от него могат да се разболеят и ваксинирани, заяви за ''Политико'' ръководителят на ваксинационната програма в Оксфорд Андрю Полард.

Уф, обърках се. Антиваксърите са виновни. Мамка им. Да се чуди човек как може 7 човека на кръст да объркат цялата работа на 7 милрд. умници.
Абе, да не би умниците да не са толкова умни.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.08.21 21:35



Ок, признавам, че си прав, не трябваше да споменавам атомите. Но вирусите в дъха ни не са ей така поединично, нали така? Маската спира аерозола който представлява нашият дъх, кихавица, кашлица и тези малки капчици са микро, а не нано скопични, както Сноу иска да го изкара.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 08:15



Закачам се за теб, защото си и автор на темата.

Бих подсказала на властите, при ежедневната справка, която се изнася от всички медии, да СЪОБЩАВАТ има ли ваксинирани измежду вече близо хилядата новозаразени. Ама ИСТИНАТА!! (което за жалост няма как са бъде проверено).

Ако наистина от толкова много заразен народ има съвсем пренебрежим процент ваксинирани - това може би може да накара дори съмняващи се инати като мен да си сложат иглата...

МОЖЕ БИ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.08.21 09:07



(махам заглавието, щото ми е неприятно)

И още да няма, понеже засега сме в зелена зона - дори София (това май се брои, като се смятат за две седмици активни на 100 хил., без да съм сигурен), - ще има със сигурност.
Това се чете в информациите и за Израел, и за САЩ, и за Великобритания и т.н.

Тук вече следват личните импровизации по информациите.
Моята е известна: (1) едно е статистиката, друго е какво се случва на 1 човек; (2) като се каже "ваксина = защита", е подвеждащо (човек някак автоматично смята, че е тотално защитен, а не е). Нямаш гаранция, че PCR няма да покаже положителен резултат, т.е. може да бъдеш заразен; но имаш обещанието, че е по-вероятно да не се разболееш въобще или ако се разболееш, симптомите ще бъдат сравнително леки (вероятно, не сигурно!). Това между другото, както съм казвал, е и мой личен опит след една доза АстраЗенека и последващо заразяване + разболяване, но съвсем съвсем леко (неразположение като при друг вирус, хрема, загуба на вкус и мирис за няколко дни). Без поне една първа доза, което е съвсем минимална "защита", имам два примера около себе си - и двата с леко изкарване: жена ми, която вече 5 месеца няма вкус и първата ми братовчедка, спортна натура, която също толкова месеци лекува (успешно) аритмия със съответните задъхване, прилошаване и невъзможност дори да ходи.

За твое утешение като неваксинирана мога само да мисля и да се надявам, че (1) вероятността да лепнеш вирусчето не е висока и (2) дори да го лепнеш, вероятността да се разболееш е ниска и (3) дори да се разболееш, вероятността да го изкараш нетежко е голяма.
Голямото предимство на ваксината е, че страничните ефекти от нея са много по-малко, клонят към безкрайно по-малко, от страничните ефекти на дори безсимптомно изкарване на заразата. Друго не мога да кажа с лаическите ми познания и също толкова лаическа информираност. Сещам се да добавя, че ЕС одобри или скоро ще одобри една нова ваксина - Novavax, която като че е най-добрата. Ама... тя за догодина, май.



Тема Re:нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 09:32



За твое утешение като неваксинирана мога само да мисля и да се надявам, че (1) вероятността да лепнеш вирусчето не е висока и (2) дори да го лепнеш, вероятността да се разболееш е ниска и (3) дори да се разболееш, вероятността да го изкараш нетежко е голяма.

Какво те кара да мислиш горното? Според мен: за мен, като неваксинирана, рисковете да го пипна, да го прекарам тежко или да се гътна са точно толкова, колкото в началото на пандемията, тоест - ГОЛЕМИ. Даже по-големи, защото мутациите на началния вирус май са още по-зловещи...



Или беше само пожелание? Благодаря!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 09:36



Задоволи ми любопитството и кажи защо не се ваксинираш? Твоята позиция не съм я проследил, извинявай за това, а ми стана интересно.



Тема Re:нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 09:44



Патологичен параноик съм. Вярвам във всякакви конспиративни теории, и смятам, че поне половината от тях са верни.

В случая - смятам, че недостатъчно дълговременно изпробвани ваксини има голяма вероятност да имат неподозирани за простолюдието (към което се причислявам) дълговременни последствия.

Дребно доказателство, което ми поддържа параноята по въпроса, е сравнително ниският процент ВАКСИНИРАНИ МЕДИЦИНСКИ РАБОТНИЦИ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 13.08.21 10:03.



Тема Мерси за отговора!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 09:51



Мерси!
Голям си образ! Не за ваксините и параноята, а за това че праскаш направо това което мислиш и хич не ти пука. Каквото и да те пита човек, отговаряш без замисляне. Много готино, направо струя свеж въздух
(и няма никакво значение, че почти никога не съм съгласен с теб)!





Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано13.08.21 09:55



Дребно доказателство, което ми поддържа параноята по въпроса, е сравнително ниският процент неваксинирани МЕДИЦИНСКИ РАБОТНИЦИ. - стана ми смешно. Те да не са извънземни или някакъв еталон за безгрешни. И на тях нищо човешко/свинско не им е чуждо.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 09:59



вече близо хилядата новозаразени

Какви новозаразани? Откъде? Хиляда болни със симптоми заразиха други хиляда?
И с какво ги тестваха?
CDC скоро ще отменя PCR тестовете и ще ги замени с мултиплексиран метод

,
който да улесни откриването и диференцирането на SARS-CoV-2 и грипни вируси.

Lab alert!
07/21/2021: Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing




Първо.
Вирусът не се разпространява безсимптомно.
Само болни хора със симптоми могат да заразят други хора.
Второ.
Никога не трябва да се прави асимптоматично тестване.
Това генерира невярни позитиви.

FDA например никога не одобрявала масовото асимптоматичното тестване.

Световната здравна организация от 6 юни заяви, че не подкрепя масовите
асимптоматични тестове. Никой не трябва да се подлага на такива.


Трето.

Естественият имунитет е силен, цялостен и издръжлив.
Той не може да бъде подобрен чрез ваксинация или друг метод.
Ковид, без значение какъв вариант, е лесно лечим у дома - като всяка настинка
или грип. Ковид е точно това.

Четвърто - което важи с пълна сила за теб.
Настоящите ваксини, като всички грипни ваксини, са остарели много бързо.
Те не обхващат "новите" варианти. Пациентите се провалят с тези ваксини.
Ваксинират ги, а те се заразяват от нещо друго. Елексирчето във флакончето е остаряло.

И пето.
Ваксините към този момент са постигнали рекордна смъртност и наранявания.
Те трябва да се считат за опасни и негодни за човешка употреба.

Тазгодишният Ковид е ланският грип. Постъпвай съобразно с това.
(Питай баба си как се прави)



Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 10:00



Даже по-големи, защото мутациите на началния вирус май са още по-зловещи...

Според медицината до началото на 2020-та, всички вирусни мутации са по-лесно прилепчиви и по-слабо разболяващи.

Не знам по вашите телевизии какво става, но по френско и англоезичните в началото на появата на мутантите, журналистите задаваха прав въпрос на експертите - новата мутация е ли по-смъртоносна - следваше мънкане и хъмкане от страна на експертите, тва било нов вирус, не се знаело, нямало данни, всичко било възможно, докато журналята загряха, че това е кофти въпрос, който не трябва да се задава и престанаха да го задават.

Съответно експертите вероятно бяха коуч-нати от ПР спецове, защото взеха да подмятат, че щом новите мутации и варианти са по-заразни, то ще има повече заразени от тях, откъдето ще има повече болни, откъдето (тук вероятно има лъжа, ама кой ти гледа) следвало, че щяло да има повече приети в болницата, откъдето следвало, че новата мутация била много проблематична за болниците и лекарите, откъдето следвало, че новата мутация била по-опасна от старите версии на вируса - което естествено, никой не си е направил труда да провери и докаже или отхвърли със сигурност, щото на никой не му е платено за такова изследване, щото никой от тези с пачките няма изгода това да се знае със сигурност, щото ако се окаже че делтата е напълно безвредна, ще рухне цялата постройка и чао милиарди от ваксини на всеки 6 месеца ...

но ако се уповаваме на установеното от медицината до 2020-та, то всяка нова мутация би трябвало да е по-безвредна от предходните



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 10:06



Добре, че се препрочетох, направила бях непростима и напълно нелогична грешка, не знам защо не я отчете и не зададе въпрос, свързан с нелогичността й. Поправих я с болд и капс-лок.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 10:09



Маската спира аерозола който представлява нашият дъх, кихавица, кашлица и тези малки капчици са микро, а не нано скопични, както Сноу иска да го изкара.

Отваряш Гугъл, пишеш био лаборатория опасни вируси и гледаш на картинките дали персоналът, работещ с опасни вируси е с хирургически маски или е облечен с космически скафандри, от които излизат едни маркучи по които им се подава въздуха за дишане - откъдето си правиш сам изводите - хем в лабораторията вирусите са на повърхността на петриеви чинийки, които са в едни специални затворени шкафове под аспирация и се манипулират през едни отвори с вградени ръкавици, а не се разнасят из въздуха по разни аерозоли





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 10:09



Половината написано от теб просто НЕ Е ВЯРНО.

Няма да се впусна да показвам и доказвам, както не го правя и със също така половината неверни твърдения на яростните ваксъри.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 10:11



Бъркли, а?

Само така. Слушам я сега.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 10:12



Да, виждал съм го това.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 10:14



Всичко е ВЯРНО. Прави си изводите.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 10:15



Аз мисля, че се разбрахме Дарксайд!
1) Спират преди всичко собствения дъх и вирусите които са в него
2) Не пазят нас а другите
3) Не дават голяма защита

Ти правиш извода, че няма смисъл от тях, аз обратно - че има.*

Много важно, стига вече този пинг-понг


*(В кръга на шегата) на база на този извод би трябвало аз да съм неваксиниран и с маска, а ти ваксиниран и без.



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 10:19



1) Даже не съм забелязал.
2) (Опитвам се да) Не се хващам за думата.

Схванах какво искаш да кажеш, а освен това то е завършено и капсуловано, коментарите са излишни. Какво да кажеш на човек, който е параноичен и си го знае? "Само споко"?





Тема Re:нови [re: Noy BG]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 10:19



Поправих написаното, на което си отговорил, но принципно изобщо не си прав.

Да, медицинските работници също са хора, но материята, която обсъждаме, е СТРОГО ПРОФЕСИОНАЛНА МЕДИЦИНСКИ и тяхното отношение по въпроса е изключително показателно.

Все едно да гледаш 50% от банкерите да правят огромни инвестиции във финансови пирамиди, обречени на провал.

Когато ми бъде по някакъв начин доказано (което е почти невъзможно, защото съществуват и менте-ваксинации с физиологичен разтвор), че 99% от докторята и медсестрите по света са се ваксинирала - може да се поколебая и аз.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано13.08.21 10:25



Когато ми бъде по някакъв начин доказано (което е почти невъзможно, защото съществуват и менте-ваксинации с физиологичен разтвор), че 99% от докторята и медсестрите по света са се ваксинирала - може да се поколебая и аз. - не ти ли идва наум нещо елементарно, дребно, но съществено? - че може и да не доживееш да видиш това? Брат ми примерно не доживя. Чуди се, чака и недочака... Не се заяждам, само констатирам.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 10:30



Спират преди всичко собствения дъх и вирусите които са в него

Приятелю Грийн, от всички методи на обучение в цялата история на човечеството,
най ефективен е нагледният метод. Виж на всяка цена това кратко 57-секундно
видео, за да се убедиш със собствените си очи, че маските не спират абсолютно
нищо.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 10:34



в казармата имахме личен медицински пакет, в който покрай бинтовете и марлите и йода имаше и хапче против радиация, което според упътването, трябваше се вземе половин час преди влизането в зоната на ядрения взрив - и понеже го изучавахме подробно личния медицински пакет, изучавахме подробно и как действа хапчето против радиация ... въпреки научното обяснение как действа хапчето, на базата на тогавашния ми осемнайсетгодишен опит, вече ми беше пределно ясно, че взимането на това хапче преди да влезеш в зоната на ядрения взрив, ще ти донесе защита, която ще ти продължи живота с няколко милисекунди и че значението му е изцяло психологическо

подобно е и значението на хирургическите маски - огромно, но изцяло психологическо, да не забравиш дори и за миг, че смъртоносен вирус те дебне отвсякъде и да помниш постоянно че ти самият си потенциален масов убиец и а не си сложил маската и на устата и на носа, а си изтрепал няколко десетки или стотици невинни жертви (жертвите винаги са невинни, как пък веднъж не се случи некой от изтрепаните да е и той масов убиец)



Тема Re:нови [re: Noy BG]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 10:35



Прав си, но всеки си поема риска...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 10:38



+1



Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано13.08.21 10:39



Когато ми бъде по някакъв начин доказано (което е почти невъзможно, защото съществуват и менте-ваксинации с физиологичен разтвор), че 99% от докторята и медсестрите по света са се ваксинирала - може да се поколебая и аз.

Казваш го все едно ще правиш услуга на някого и друг е длъжен да те кандардисва.

Теб засяга. Ако искаш го правиш, като не искаш - не.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор 741 ()
Публикувано13.08.21 10:44



Какви новозаразани? Откъде? Хиляда болни със симптоми заразиха други хиляда?
И с какво ги тестваха?
CDC скоро ще отменя PCR тестовете и ще ги замени с мултиплексиран метод ,
който да улесни откриването и диференцирането на SARS-CoV-2 и грипни вируси.

Lab alert!
07/21/2021: Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing


Изкушавам се да цитирам един клубар от друг форум: колкото по-глупав човекът, толкоз по-дълбока конспирация е в състояние да разнищи.

Редактирано от 741 на 13.08.21 10:47.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 10:48




Сигурно си прав. До такава степен сигурно, че направо възприемам това мнение за мое, дай пет. С теб съм.
Маските имат изцяло психологическо значение, но то е огромно.

А ти сега поне наум трябва да признаеш, че минаваш на тезата, че има смисъл от маските. Даже огромен.



Тема Re:нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 10:50



Казваш го все едно ще правиш услуга на някого и друг е длъжен да те кандардисва.

Не, не го казвам така и само зложелателен заядник (какъвто винаги си по отношение на мен, не че това ми пречи, само ме забавлява) - Грийн ме попита защо не се ваксинирам и аз отговарям в няколко поста.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: 741]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 10:55



О няма няма никакъв проблем!


Към тези обиди аз се отнасям като към подарък.
(Като знам откъде идват)
Жертвата сама причинява страданията си. Не мога да се обиждам.
"Да ваксинирам ли себе си ... да ваксинирам ли детето си?".
Първа доза, втора доза. Това е изпитание.



Тема Re:нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 10:57



Казваш го все едно ще правиш услуга на някого и друг е длъжен да те кандардисва.

А всъщност - ТОЧНО ТАКА Е!! Хиляди знайни и незнайни саксънци по цял ден ми набиват в канчето колко съм лоша, че още не съм си забила иглата! По света и у нас!

А най-ме предизвикват да НЕ се ваксинирам всякаквите забрани, паспорти и ограничения, които все повече напъплят в "свободния" уж свят.

Абе я си гледайте работата! Ако трябва - на село ще се затворя в къщата си и никъде няма да ходя, но няма да се ваксинирам ЗАРАДИ задължително "доброволно" ваксиниране!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 13.08.21 12:16.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 10:58







Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано13.08.21 11:02



Не е отговора към Грийн. Цялото клонче тръгва от твоя пост, да казват колко са ваксинираните сред заболелите, току виж ме навият и мен. Никой не е длъжен да те навива и на никого не правиш услуга, освен на себе си и близките.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор 741 ()
Публикувано13.08.21 11:04



Не беше обида. Само констатация.



Тема Re:нови [re: Noy BG]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 11:07



Искрени съболезнования за брат ти! Сигурно е ужасно... и моята сестра го прекара, и бяхме денонощно във вледеняващ страх... дъщеря й още не може да се оправи психически, въпреки, че беше сравнително леко и няма (дано!!) особени последствия...

Философски погледнато обаче - огромен процент човеци поемат непрекъснато ДОБРОВОЛНО рискове за здравето си. Цигари, алкохол, наднормено тегло, нездравословна храна, обездвижване... сигурно по света тези рискуващи са огромно число ПОВЕЧЕ от неваксинираните...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re:нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 11:10



Не е отговора към Грийн. Цялото клонче тръгва от твоя пост

Ами естествено! Отговарям на цялото клонче ИМЕННО защото то тръгна от МОЕ мнение по въпроса и от МОЙ отговор към Грийн!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 11:13



от хапчето против радиация има полза единствено генералът, който ще издаде заповедтта бегом напред в посока атомната гъба - хапчето му дава сигурност, че кашимерията няма да се сети обърне калашниците срещу него, както би трябвало да направи, ами ще повярва, че е защитена от радиацията и че не рискува нищо, защото генералът й мисли доброто, ето снабдил я е с вълшебно хапче против радиацията

по същия начин, има огромен смисъл и полза от маските, но за акционерите на файзър - маските са остен в ръката им - или ще се ваксинирате чинно на сто процента и после на всеки 6 месеца, или ще носите смрадливите задушливи парцали навсякъде, за ваше добро естествено, щото ние ви мислим само доброто



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: 741]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 11:22



Това не променя другите неща.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано13.08.21 12:07



Всъщност, жената освен солидно образование по био-химия, обществено
здравоопазване и токсикология и стаж във FDA, разказва много приятно и иронично.

"Кстати у многих граждан в Казахстане - и врачей в том числе - какое-то благоговение.


Ну, какже, FDA, VOS, CDC... прямо полубоги перед нами."

Това да ти напомня на един друг папагал в бяла престилка от клуба?



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.08.21 12:55



дълговременни последствия - ако е удобно, дали може да споменеш примерни такива последствия?
Понеже си имам аналогичен пример у дома, та да знам.

Да подам:
- последствия за забременяване (това не го планираме и без това, дори се борим със спирала над 20 години вече

)
- рак?
- нещо с мозъка? (тук няма за кога, и без това сме на доизживяване)



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.08.21 13:12



по същия начин, има огромен смисъл и полза от маските, но за акционерите на файзър - маските са остен в ръката им - или ще се ваксинирате чинно на сто процента и после на всеки 6 месеца, или ще носите смрадливите задушливи парцали навсякъде, за ваше добро естествено, щото ние ви мислим само доброто

Не повече от 10-15 минути на ден я носа и не ми представлява проблем.





Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 13:33



Аз ако знаех - или щях да съм Нобелов лауреат, или да бъда застреляна от саксънците.



Не става дума да след месеци. А за след доста години. Има учени глави, които много изписаха по въпроса, питай принцесата и обкръжението й.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.08.21 16:15



Това звучи добре "след доста години". Това са още поне 50 години, дай боже всекиму





Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 16:28



абе 50 години са страшно много време ... разбирам да ги караш в тяло на 0 - 50 годишен, ама да ги караш в тяло на 50 - 100 годишен, тва ми е много трудно да го разбера, ми то на 70 кат станеш и вече реално не ставаш за нищо, ебаси ... освен може би за президент на щатите





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.08.21 17:38



хубав цвят за ник. отива ти



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 17:46



Това звучи добре "след доста години". Това са още поне 50 години, дай боже всекиму

“Доста” може и да са 10 години. Може и 5. На фона на глупавите (според мен) твърдения “ваксинирах се преди 2 месеца и нищо ми няма”.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 13.08.21 18:04.



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.08.21 17:49



Нали?


Да се чуди човек защо някой се притеснява от ваксина.
Ето, беше казано - колоездачите умират най-често от джип!



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 18:04



аз се притеснявам от факта че бият инжекции на цялото човечество под напълно неадекватен явно скалъпен предтекст, също ми е неприятен факта, че какво има в тези инжекции, никой от нас, обикновените хора не може да знае и няма как да разбере, без да има достъп до аналитична лаборатория, знанията как се правят анализи, знанията да разтълкува анализите и знанията какво означават тези неща за здравето и/или за информационните технологии, но най-ми е притеснително, че човечеството върви като стадо овце под строй с песен на уста към светлото бъдеще и никой не се усъмнява в истинността на обещанията, въпреки огромния брой тъмни моменти, засекретени договори и безпрецедентна цензура - тази ситуация съм я чел описана в десетки научно-фантастични книги, никога не съм обаче предполагал, че ще я видя на живо



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 18:10



Твоят подпис е в същия цвят. Явно си го харесваш!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 18:16



Аз съм ок с това, което казваш. Даже нещо повече - едва ли има някой да не се притеснява от тези неща. Тази картинка на щастливите овце не е вярна, може да има овце, но няма щастливи.
Ако има разлика в позицията ни е в това, че ти си (необосновано) смел, а аз съм(аргументирано) уплашен. Не мога да намеря смелост в това че претекстът е скалъпен, не виждам скалъпване, няма такова. Има случайно природно събитие, пандемия и няма виновен. Струва ми се късогледство да търсиш и намираш такъв и да се опираш на това.

Наличие и липса на страх - на тази база вземаме решение за ваксинацията.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.08.21 18:21



нивгаш


моят е *оранжево небетооо, оранжево моретооо....*

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 18:46



Ми на бипет не е ли същият?



Поне така изглежда.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Baldrian]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.08.21 18:51



Уни, ти можеш да пееш, но гледаш цветовете като мъж. Те повечето имат лек далтонизъм...
Но това, да ти кажа се отразява, на всички "погледи"



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Baldrian]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано13.08.21 19:11



Гъркиньо, ти си луда.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.08.21 19:23



Спокойно малкия


Тук нормални няма...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано13.08.21 19:42



Вируса би мутирал и без ваксини. Вирусът иска клетката да го роди, но тя го ражда подменяйки му фрагменти, в опита на популацията за асиметрична дългосрочна война.
Всички "диви" вируси привнесени от друг животински вид, мутират не те, гостоприемниците ги докодират, до по вирулентни, и по малко летални. Ето защо "испанският грип" е " деградирал" до някаква мизерна хрема, и даже не го знаят кой е.
Лекарите обичат хората, за разлика от автомонтьорите, като мен, инак нямаше да изберат професия свързана с хора. Един коремен хирург, ми каза, това е най мръсната професия, коремната хирургия. Аз обичам мойто джипи, и си говорим за рок. От него открих този.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Baldrian]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.08.21 19:51



Не съм от повечето.
Неговият цвят е тютюнев има една идея на зелено , твоят е светъл оранж.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Glastar]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано13.08.21 20:43



Вчера прокапа спирачна течност. От една скоба на маркучЕ на съединителя. Смениха ми долна помпа, горна помпа /да има/ и два бушона към таламусът и си възвърнах чувството на благоприличие.
Автомонтьорите са по-добри от лекарите и те много обичат хората.

К‘ви са тия идиоти дето харесват рок ? И требе ли апетит, поне колкото на Милена ?



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 20:46



че ти си (необосновано) смел, а аз съм(аргументирано) уплашен.

аз този филм вече го гледах веднъж, вие през 2009-та явно сте проспали свинския грип, но нас тук ни обработваха със същите смехотворни модели с милионите трупове и изкарваха свинския грип бетер чумата, пред него ковида сегашен направо на сенна хрема мяза

тогава през 2009-та измамата лъсна бързо и ВЪПРЕКИ че вече се беше разбрало официално, че всичко е въздух под налягане, тогавашната началничка на СЗО обяви максимална бойна тревога и задължи всички правителства по света да изкупят всички съществуващи залежали ваксини и да ваксинират населенията си с тях - ВЪПРЕКИ че беше станало ясно, че вирусът не е по-опасен от останалите вируси - максималната тревога трая точно 24 часа, колкото да се сключат сделките и да се вземат едните пари от правилните хора - тогава Франция опита същия насилствен подход и сума народ се изваксинира бадева, а после се разчу че имало няколко хиляди починали от ваксините, докато от свинския грип имаше точно нула болни и нула починали - имаше разследване проформа, намериха се отговорни, но не и виновни и работата бързо потъна в забрава -

- на всичкото това аз бях пряк свидетел (от телевизора си, естествено) и си го спомням прекрасно - гузната физиономия на тьотката - шеф на СЗО, която на пресконференцията смотолеви ами то такъв е протокола и съм длъжна да вдигна нивото на максимално, нищо че няма реално никаква опасност, такива са разпоредбите и аз не мога нищо да направя - тогава имаше журналисти, които не се страхуваха да задават неудобни въпроси

сега обаче римейкът на филма е значително по-добре направен, грубите грешки от 2009-та са поправени (тогава все още имаше независими журналисти и на тях им се даваше думата за дебати, тогава ваксината беше "открита" преди да се появи вируса, имаше истинско разследване откъде и как се е пръкнал този вирус, за нула време беше намерен нулевия пациент (бодро да рита топка в двора на къщата на родителите си) и т.н. и т.н. ) - докато сега по френската телевизия ежедневно вървят многочасови дебати с по пет - шест човека, все мастити професори и титуловани експерти, всеки от които е съгласен с останалите - такива дебати даже и по социалистическо време не съм гледал, кой от кой се напреварват да се кълнат в единствено правилната линия на управляващите и постоянно се чудят как изобщо може да има хора, които да не искат да се ваксинират, според един от дебатиращите, това трябвало да са някакви толкова неграмотни хора, че дори думата ваксина да им е непозната - както при соца ние се чудехме на тези хора на запад как се оставят да живеят под игото на капиталистите и защо не се разбунтуват и освободят като нас



сегашният вирус е мутация на тогавашния сарс вирус и според науката до 2020-та, би трябвало да се казва просто сарс2, обаче новата наука от 2020-та, го нарече с гръмкото име сарс-КОВ-2, за да оправдае лъжата, че това е съвършенно нов вирус, с което пробута лъжата, че щом е нов, то всички хора на 100% са безпомощни пред него (която лъжа отдавна бе разобличена - повечето хора го карат леко или дори безсимптомно, именно защото вече го познават отдавна), покрай която лъжа се прокара и другата лъжа, че понеже вирусът е напълно нов, то и здравите хора без симптоми могат да го предават на други хора и от тази лъжа тръгнала мазалото с новата наука за пандемиите с асимптоматичните, локдауните и повсеместните маски, все неща, които ги няма в старата наука до 2020-та.

Всяка държава до 2020-та имаше разработен детайлен план за действие при пандемия, всички тези планове отидоха на боклука, защото муньото - шеф на СЗО каза, правете като Китай и всички се юрнаха да правят като Китай, забравяйки че китай е диктатура, а ние се бараме за демокрации. Китай въведе QR кодовете, ние го последвахме, Китай отдавна е въвел повсеместното следене и системата на дискриминация въз основа на послушание (социален кредит), ние с бодри бързи стъпки ги догонваме.

Е, поне истината лъсна за това колко сме наистина демократични ние, западняците. Пред свръхголемите пари никаква демокрация не може да устои.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.08.21 21:08



достатъчно е човек да пръцне, за да разбере, че аерозолите ще преминат през гащи, панталон и парцала на лицето





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 21:49



Сероводородът, който надушваш, е газ, бе, мушморок безпросветний.


Ограмоти се малко за пръднята:


ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано13.08.21 21:59



За маските въобще не си права. Моята ми върши работа 6-ти месец вече.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано13.08.21 22:05



Каква е колата? Фрилендъра, горна и долна помпа се пр. Продават заедно, щото се произвеждат заедно. Дизел? С двумасов маховик? 4х 4 ? С виско муфа, торсен диференциал, халдекс муфа, виско муфа. Хора, мога да ви обясня колко ще страдате, но Саксън не закачайте, ще се женя за нея.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано13.08.21 22:11



Не че си падам по мъже, но Робърт Плант, по красив на 59, отколкото лигав младеж.
Добре че остарях, да стана по умен и мъдър от Уникадонна.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: alisalisa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.08.21 22:20



в цигарения дим колко ли големи са частичките
интересно дали ще минат през маската



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.08.21 22:21



а моята е от година и половина в чантата





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано13.08.21 22:28



Ъъъъ.... Понеже не знаеш с кой говориш.

Когато, аз садя домати, Бог сади домати.



Да, но Бог също е дришльо, и иска инсектициди да пръска.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 22:42



атоми и молекули с вируси ли сравняваш?


някой се заплесвал по гаджета в часовете по химия май.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано13.08.21 22:46



Хората тук са прости, и никой не знае, как работят ваксините, никой не знае, защо е животно вирусът, колко терабайта в таз малкост е събрал. Къде е дължината на Планк, неутриното, и как успява вирусът информационно да е това, което е.





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: alisalisa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.08.21 22:52



сравнявам всички частички, които плуват във въздуха с мирис и цвят, с невидимите вируси

ако парцалите не спират по-големите неща, трябва човек да има богато въображение, че с наночастичките ще се справят



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.08.21 23:22



а, сега разбирам, че нановирусите били газообразни.
като миризмата на пръднята и цигарения дим.
кажи сега за гаджето, заради което проспа часовете по химия и биология в училище.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun

Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Glastar]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано15.08.21 03:05








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.