Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.08.21 16:15



Това звучи добре "след доста години". Това са още поне 50 години, дай боже всекиму





Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 16:28



абе 50 години са страшно много време ... разбирам да ги караш в тяло на 0 - 50 годишен, ама да ги караш в тяло на 50 - 100 годишен, тва ми е много трудно да го разбера, ми то на 70 кат станеш и вече реално не ставаш за нищо, ебаси ... освен може би за президент на щатите





Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: bipet]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.08.21 17:38



хубав цвят за ник. отива ти



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 17:46



Това звучи добре "след доста години". Това са още поне 50 години, дай боже всекиму

“Доста” може и да са 10 години. Може и 5. На фона на глупавите (според мен) твърдения “ваксинирах се преди 2 месеца и нищо ми няма”.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 13.08.21 18:04.



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.08.21 17:49



Нали?


Да се чуди човек защо някой се притеснява от ваксина.
Ето, беше казано - колоездачите умират най-често от джип!



Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.08.21 18:04



аз се притеснявам от факта че бият инжекции на цялото човечество под напълно неадекватен явно скалъпен предтекст, също ми е неприятен факта, че какво има в тези инжекции, никой от нас, обикновените хора не може да знае и няма как да разбере, без да има достъп до аналитична лаборатория, знанията как се правят анализи, знанията да разтълкува анализите и знанията какво означават тези неща за здравето и/или за информационните технологии, но най-ми е притеснително, че човечеството върви като стадо овце под строй с песен на уста към светлото бъдеще и никой не се усъмнява в истинността на обещанията, въпреки огромния брой тъмни моменти, засекретени договори и безпрецедентна цензура - тази ситуация съм я чел описана в десетки научно-фантастични книги, никога не съм обаче предполагал, че ще я видя на живо



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 18:10



Твоят подпис е в същия цвят. Явно си го харесваш!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Мерси за отговора!нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.08.21 18:16



Аз съм ок с това, което казваш. Даже нещо повече - едва ли има някой да не се притеснява от тези неща. Тази картинка на щастливите овце не е вярна, може да има овце, но няма щастливи.
Ако има разлика в позицията ни е в това, че ти си (необосновано) смел, а аз съм(аргументирано) уплашен. Не мога да намеря смелост в това че претекстът е скалъпен, не виждам скалъпване, няма такова. Има случайно природно събитие, пандемия и няма виновен. Струва ми се късогледство да търсиш и намираш такъв и да се опираш на това.

Наличие и липса на страх - на тази база вземаме решение за ваксинацията.



Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано13.08.21 18:21



нивгаш


моят е *оранжево небетооо, оранжево моретооо....*

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Убиваш ли деца, Саксън ?нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.08.21 18:46



Ми на бипет не е ли същият?



Поне така изглежда.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.