Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: MilaO6]  
Автор Glastar (старо куче)
Публикувано11.08.21 19:32



В женските спортове, само гледам кой е за ебане.
Апелирам, другите мъже да не лъжат, ако не ми споделят мненийто.





Тема Re: Златното съчетаниенови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.08.21 19:42



Още го търся, но не мога да намеря руското и другите съчетания...

А това е нашето другото съчетание със смесени уреди - бухалки и обръчи на нашите... Май музиката на това е имал предвид Г-н Уникалният:-))))))) То звучи малко като във вица за ада и "музиката от Панчо Владигеров":-))))))))))



Редактирано от MilaO6 на 11.08.21 21:33.



Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: Glastar]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.08.21 19:47



То и аз, ако гледам с очите на мъж, сигур това ще виждам





Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: Glastar]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.08.21 20:27







Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: Glastar]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано11.08.21 21:11



В женските спортове, само гледам кой е за ебане. - и аз горе - долу така. Гледам какво ебът хората...





Тема Re: Златното съчетаниенови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано11.08.21 21:32





Забрана от saksun

Тема Re: Златното съчетаниенови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано11.08.21 21:58





С топките е само 48 секунди. Няма го качено цялото.

Забрана от saksun

Тема Re: Златното съчетаниенови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.08.21 22:19



Мдаааа.....Ся ше ме набиеш ама - кво от това.



Гледайки това съчетание, се сетих защо всъщност ОТДАВНА се отказах да гледам този спорт, а го гледах като малка. Защото съчетанията вече са неприемливо за мен МОДЕРНИСТИЧНИ. Не се залага на синхрон, на симетрия, на еднаквост, на красота във фигурите. Отстрани впечатлението (моето) е, че всяка си прави каквото си иска, хвърлят топки наляво-надясно, една се търкаля, друга лази, трета подскача...Не, не ми харесва. Този модернизъм прави оценките на съдийките ОЩЕ ПОВЕЧЕ субективни. Вероятно такъв е стандартът, сигурно и другите отбори играят така. Има моменти, в които дори дадено движение изглежда на нетренираното око като грешка...И как да разбереш, че не е, след като не можеш да сравниш с друго? Освен откровено изпускане на уред - всичко друго би могло да се приеме като "така измислено нарочно"...

Например - на 1,16 минута средната състезателка СПОРЕД МЕН поизпусна топката...

Ах, каква гимнастика имаше една времееее....когато отборите бяха шестици....

И да - Уникалният е прав - НЕ СА КРАСАВИЦИ.

До тук - толкоз. Хващай камшика!!

Обаче съм много горда и щастлива, честно... то си е друго. Щом съдийките са решили, че тоя хаос е достоен за злато - прекрасно!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Златното съчетаниенови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано11.08.21 22:53





Абе, какво да си приказвам с човек, който не разцира от художествена гимнастика

Не казваш нещо много по-различно от това, което и аз съм казала. Е, не си съвсем права за синхрона и другото, но няма как да се обясни нещо, което или виждаш и долавяш, или не.

Каквото е трябвало съм го обяснила в заглавния пост. Обяснила съм какво се случва в художествената гимнастика. Това е резултат на сега дейстнащия Правилник, приет по предложението на Руската федерация по гимнастика. Сега нашата федерация е предложила нов Правилник, фокусът, в който пада върху т.н. художествена естетика - композиция, музика, идея и пр., който ще влезе в сила от морт догодина и така да се надяваме да се върне старата естетическа традиция в художествената гимнастика.

Красотата също я обсъдихме. За мен, всички за красиви по свой начин. Но рускините, разбира се се отличават от останалите. Аз тука съзирам, че нарочно и специално ги подбират и по такъв показател. Това все пак е олимпиада по художествена гимнастика, а не конкурс за красота. Някой тихомълком и под сурдинка да подскаже но Илияна Раева и тя тайно да го въведе и при нас, пък тогава да видим.



Тема Re: Златното съчетаниенови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.21 07:19



Миле, какво “вече сте обсъдили” - няма как да знам - нали знаеш, че получавам уртикария при вида на дълги постове и не ги чета!

Сори, ако нещо съм те повторила.

А за вида на съчетанията - ИЗОБЩО не вярвам нещо да се промени в класическата посока. Стомната е счупена в посока на ”модернизацията” още в момента, в който намалиха бройката от 6 на 5 през 1995 г. То и балетът в днешно време не си е като някогашния балет. Че и операта, и театърът... Но ми се струва, че в него “извращенията” не са толкова драстични. Там промените са в посока на движенията, но не е чак толкова нарушен синхрона и симетрията и много рядко окото остава с впечатление, че “всяка си прави каквото си иска”...

Обаче... ЗАЩО нищо не казваш за онова изпускане на топката на 1.16 минута?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.