Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: MilaO6]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано08.08.21 20:23



Нищо не става от тези олимпиади, състезания и т.н. Какви са тия правилници, комисии и пр. лиготии. Да се избира победителя само с едни SMS'си от публиката и толкоз. Правилници щели да ми пишат. ама ха. Лаици.





Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: MilaO6]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.08.21 20:33



От една страна се заяждам, но от същата съм и простак. Добре че носиш





Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано08.08.21 20:46



Абе нося аз, ама не се знай колко и докога:-)

Абе, ако не друго, гледай там красиви женски тела и кълки ве, какво саде се чудите какво да плювате... Ти кво искаш сега, да оставя художествената гимнастика и да зема да се прехласвам по женски бокс, борба, каратета и прочее ли, еми не мога, не искам и туй то! Поздравления за златото и момичетата, ама аз си имам художествена гимнастика да се занасям и отнасям. Толкоз.

Редактирано от MilaO6 на 08.08.21 20:46.



Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.08.21 21:52



с огромно удоволствие те прочетох два пъти (засега).

който може, го може




и с голям кеф чета съскането на руските колобри ( "колобра" от латински "кобра").
миризливката захарова и тя се произнесла

пиши, пиши


научи се да чакаш

Тема Re: Ето ги тука на една снимканови [re: MilaO6]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано08.08.21 21:54



Бе всички са хубавици, и те, и ние, и всички


Нашите са малко по-млади от рускинчетата, да допринеса със статистика в темата ти.

Русия (Анастасия Близнюк, Анастасия Максимова, Ангелина Шкатова, Анастасия Татарева и Алиса Тищенко), 27+30+20+24+17 = средна възраст малко над 23 и половина години, а България (Симона Дянкова, Стефани Кирякова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс и Ерика Зафирова), 26+20+21+22+22 = малко над 22 години и месец.



Тема Re: Ето ги тука на една снимканови [re: Crrafterr]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано08.08.21 22:03



Аз пък ги сметнах годините им по иначе. Рускините общо 118г. , наште 111г. Разлика само 7 годинки.

Ама иначе не са ли прекалено дърти за жанра - на по 30 год. Те не се ли пенсионираха неприлично рано?



Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.08.21 22:28



Не съм спец по гимнастиката, но нашите наистина са грозноватички в лицата. Всичките до една.

WALL·E


Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: Naglets]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано08.08.21 22:54



Не съм спец по гимнастиката, но нашите наистина са грозноватички в лицата. Всичките до една

Стига ве! Да ти еба критериите! Нашите са класически българки с монголски черти. Рускините си бяха грозни и с много кожни проблеми. Изгледай видеата.

Забрана от saksun


Тема Re: Ето ги тука на една снимканови [re: Crrafterr]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано08.08.21 22:58



То, това с дългогодишната кариера в руската художествена гимнастика си е принцип и традиция. Не са една и две гимнастичките им с дълга спортна кариера 10-15 години, до 30 и повече даже. Известни имена са още от първата им гимнастичка Людмила Савелиева, Светлана хоркина, Алина Кабаева, дето я спрягат за путинова любовница, Евгения Канаева... Една моя любимка имаше - Белоглазова и пр... Просто е политика при тях в националния отбор винаги да има по една - две, дори 3, които играят до 30-годишни. така го разбират - да имат няколко сигурни в отбора. А сега се коментира, че просто има криза и трудно успяват да комплектоват с изцяло нови гимнастички националния си отбор...

При нас е точно обратното. И ние имаме отделни случаи на гимнастички с по-дълга кариера - 26, 27, 28 години, но това е рядкост, особено през последните десетилетия. У нас се залага на жизнен цикъл на националния отбор от 4-6 години най-много, последните 2 до 4 години, след което се изпраща един отбор и застъпва новия, изцяло от млади гимнастички. Понякога, разбира се, се налага по обективни причини замяна а някоя от предишен ансамбъл, но не е правило. Очевидно и двата принципа работят.

Пък и то не винаги е до възраст, макар че разликата между 30-годишна и 17-годишна гимнастичка няма как да не е видима. Но, при по-внимателно вглеждане, прави впечатление движенията, гъвкавостта, подвижността на по-възрастните. На мен ми се виждат по-тежки, макар и по-плавно движещи се... затова и написах някъде, че нашите са леки, ефирни, носят се като пера във въздуха...



Тема Re: Рускините горко разплаканинови [re: pishmangreek]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.08.21 23:04



Не съм правил сравнения.
Рускините не ме вълнуват по никакъв начин.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.