Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано22.06.21 09:25



на Световната Здравна Организация за ваксините.



Понеже гледам, че докторката-консултант отново се натиска да инжектира деца и
юноши, искам бързо да посоча, че към 3 юни 2021 г. СЗО е оценила, че ваксините
отговарят на "необходимите критерии за безопасност и ефикасност" само за
възрастни и изрично посочва, че за момента не трябва да се
ваксинират деца
.

WHO SHOULD GET VACCINATED

The COVID-19 vaccines are safe for most people 18 years and older

Children should not be vaccinated for the moment.

След инцидентите в Израел, май започнаха да се страхуват да не вземе да ги
разстреля на улицата някой полудял от мъка родител, чието дете са убили с тази
изцяло измислена и вредна ижекция, за която даже дебати не е позволено да се
водят, при положение че откровените дебати са единствения способ за истински
контрол на качеството на един продукт в едно нормално общество.
(Каквото вече няма никъде по света, в една или друга степен.)



Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор DarkSide ()
Публикувано22.06.21 09:39



Водят се дебати, как да не се водят! Аз гледам телевизиите в няколко държави, и навсякъде постоянно има дебати! Събират 5 - 6 мастити професори и експерти + няколко политици и дебатират с часове за това как да ваксинират 100 процента от населението си. Верно е, че всички дебатиращи са за тотална ваксинация на всичко живо, но пък дебати има постоянно. Едни са за твърдо задължаване на всички да се ваксинират със закон, а други се ограничават само до финансови наказания на неваксинираните. Дебатират яростно в продължение на часове. Направо да ти е кеф да ги гледаш! Всички са съгласни със себе си, че съответната държава е най-изоставаша във ваксинирането и трябва спешно да се вземат най-строги мерки!




Пък като свърши дебата за ваксините веднага започва дебата за системния расизъм, в който всички дебатиращи отново са съгласни със себе си, че съответната държава е най-расистката в света и трябва спешно да се вземат най- строги мерки!



Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.06.21 10:39



На сардукарите ви е тъпото това, че човек не може да проведе интересен лаф даже по някоя нормална тема която го съмнява. Преди време заради Крафтър ми влезе една муха дали мерките на "социална дистанция" - тва не мога да го кажа без хилеж, действат. Кога ли ще дойде този ъпдейт, той би бил интересен? Вие на вашите сборове край огъня, окъпани с кръвта на ваксинираните, нямате ли я тази тема?
В самото начало на първата гигантска вълна в Италия проследиха огромен брой заразени на мачове, НО твърде бързо последваха хиляди заразени и аз още тогава изпитах съмнения. Ако две седмици е инкубационния период, тогава не се получаваше заразата да е тръгнала от стадионите. В последствие също сякаш не се видя връзка между изолация и намаляване на заразените. Дори по държави да го вземеш - ангро- в България, където мерките бяха направо незабележими заразата следва точно тази графика както в Германия, Белгия и Холандия или хайде Гърция(че близо) където забраняваха излизане от къщи.

Интересно ми е това, дано някой да пусне линк да чета! Ако има шанс, дано да не е към ПорнХъб или Ислямска държава.



Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано22.06.21 11:21



Абе няма ли човек усещането, че някакви гении се опитват да го убедят
от утре да започне да яде в банята и да кендза в кухнята?
Точно така се чувствам, когато пусна телевизията за малко.
Отвратителни демони.


Идват ми наум четири въпроса, които всеки трябва да постави сам на себе си.

1. Практикувана ли е цензура в цялата световна история от добри и почтени хора?
2. Целта на цензурата е да крие истината и фактите, или ги показва?
3. Тиранията за доброто на хората ли е, или за доброто на тираните?
4. Правени ли са някога принудителни медицински експерименти от хора,
които не са олицетворение на злото?

Защо го казвам това?

Защото онзи ден подлият Amazon (те държат много сървъри) цензурира (свали)
страницата на организацията American Frontline Doctors (Американски фронтови
лекари) от мрежата. За щастие, докторите много бързо качиха сайта на друг сървър.
"Американски фронтови лекари" са най-многобройната професионална организация,
с хиляди членове, която се противопоставя на локдауните, социалното изолиране,
маските и новите ваксини.

Виж това забележително видео, когато имаш време.
Основателката на организацията д-р Симон Голд (лекарка с 20 годишна практика,
а също така завършила и право) дава реч във Флорида. Мисля, че ще ти е интересно.





Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.06.21 11:23



вчера е имало пресконференция на американски юристи и конгресмени, свързана с акта за освобождаване от длъжност на Антъни Фаучи след оповестяване на имейлите му, разкриващи системните му лъжи за К19

1. Естественият имунитет дава по-добра защита от ваксините
2. Ваксините са експериментални
3. Маските са безполезни, а понякога и вредни

можеш ли да намериш линк



Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано22.06.21 11:32



Преди няколко дни беше.







Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.06.21 11:35



благодаря!





Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: Green Light]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано22.06.21 11:40



Ще ти кажа утре какво мисля, защото сега отивам да си лягам.
Наближава 2 АМ.





Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: Green Light]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.06.21 12:28



Ти с радиото пробвал ли си да докараш интересен лаф?





Тема Re: Последен ъпдейт от 3-и юни, 2021г.нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано22.06.21 13:26



На сардукарите ви е тъпото това, че човек не може да проведе интересен лаф даже по някоя нормална тема която го съмнява.

...

Интересно ми е това, дано някой да пусне линк да чета! Ако има шанс, дано да не е към ПорнХъб или Ислямска държава.


Виждам че майтап си правиш, ама аз да ти отговоря сериозно. Наскоро един познат ми пише по вайбъра абе дай некой линк да се образовам за квантовата механика. Нещо така, на лаишко ниво. Дадох му линк към уикипедията, пък се замислих, на мен ми я преподаваха в трети курс, значи две години яко зубкане на висши математики беше необходимо за да можеш да захапеш квантовата по начин, по който да имаш някакъв шанс да загрееш за какво става дума.

Така се случи, че имам страшно много свободно време, и понеже владея английски и френски, не само разговорно, но и в научната терминология (бай дъ уей, на френски има страшно много неща, които ги няма на английски) и имам основите на научното мислене, научната методология и основните научни парадигми, та за тази година и половина изчетох и изгледах (в оригинал, не с гугъл транслейт) огромно по обем количество информация, от която си създадох някаква идея за ситуацията.

Не съществува линк, който да може да ти даде контекста, който аз съм си заработил за година и половина, както и за познатия ми човек не съществува линк, който може да му даде контекста на 4 семестъра висша математика и след тях два семестъра квантова механика. И после още 3 семестъра квантова електродинамика и 2 семестъра статистическа физика.

Това го давам за пример да покажа защо не можем да спорим за неща, за които аз имам едно ниво на разбиране, а ти имаш друго. Няма смисъл от спор в стил аз казвам "Айнщайн каза така" и пускам линк, а ти казваш "обаче Бор казва онака" и пускаш твоя линк, който опровергава моя. Нищо не се ражда в подобен спор, защото всеки си отстоява тезата, която е възприел по напълно случаен принцип и няма времето и възможността да я подложи на съмнение.

Те дори и самите Бор и Айнщайн, които са били на едно и също ниво, не са успели да се разберат, за разлика от пропагандирания от медиите имидж на науката, че всичко е от ясно по-ясно и че всички учени са напълно съгласни по всички въпроси.

Бай дъ уей, ето едно готино филмче на "лаишко" ниво по темата за единната теория, обединяваща квантовата и относителността, нещото, което и до ден днешен не дава покой на физиците и върху което Айнщайн е работил до края на живота си и не е успял да постигне резултат. Съмнявам се, че ще имаш времето и желаниято да изгледаш 30 минутно видео, колкото и интересно и свежо да са представени нещата, но ако не друго, поне мацката е много готина и само заради нея си струва





а пък ако ти хареса мацката, има цяла поредица видео с нея





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.