Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Заев идва в Софиянови  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.06.21 17:04



Дали лумпените от служебното правителство ни готвят поредното национално предателство?


" .....Разбирам, че и братята понякога може да се скарат. Но определено България е длъжна и трябва да даде подкрепата си за РС Македония, защото само по този начин ще се развива нашето приятелство, нашето сътрудничество, Западна и Северна Европа ще ни уважава още повече, ако бъдем по-кооперативни и намираме повече начини да увеличим сътрудничеството, както между нашите народи, така и между нашите компании, така че това да бъде от полза и за българския, и за македонския народ...." от тази



Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.06.21 17:07



Няма да се хабя да обяснявам отново същността на проблема. Само ще копирам коментар от един приятел:
" ...Проблемът с "македонския идентитет" и с македонския "мултикоплексен подход" не засяга само България. Признаването на подобни "идентичности" означава да се пренапише цялата история на Византия, която дори когато завладява България през 1018 г., не я заличава и не я "изчегъртва", а запазва българската идентичност на всички нейни територии. Под византийско управление българите от днешна Северна Македония винаги са били наричани българи, а Охридската архиепископия е създадена като българска. Пренаписването на историята на Византия, за да се угоди на днешна Северна Македония, означава да се пренапише цялата европейска история, защото историята на Византия е гръбнак на цялата европейска история. Това е еврпоейски проблем, не е проблем, който засяга само някакви там две балкански държавици. Защото през средновековието България е била европейски стожер, който е оставил изключително дълбока диря в европейската история, независимо дали това е признато или не. Превръщането на македонската политическа фантазия в исторически джендъризъм унищожава историята като наука и я превръща в булевардно криминале...."

Редактирано от Metropolis на 16.06.21 17:08.



Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.06.21 17:38



Вместо да си правим прайдове - трябва да му спретнем един прайд на тоя Зайко-баев, а после и на катила!!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 17:39



Ех, Луно, Луно... Земьо македонска!





Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.06.21 17:48



На инфантилният сегашен пост-титовски македонски елит все някой им е длъжен, ама те нямат задължение да спазват подписаните договорености. Скорошна реакция на

.



Тема състав на населенетонови [re: Metropolis]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.06.21 17:51



в географската област именувана днес

, около 1900 - в състава на турската империя.



Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано16.06.21 18:09









Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано16.06.21 18:58



9ти клас. Съучениците са ми германци. Чужденците в класа сме трима-Саня(сърбо-хърватка) от Сараево, Ваня(той) от Скопие и моя милост. Ваня е страхотен! Най-привлекателният пич в класа. Започвам да се влюбвам в него. Да го обожавам дори...Той пък се плаши от мен. Като ме види, я ще си изпусне нещо, я ще се спъне, я ще се обърне на другата страна...Плаша го. Баси ористта...Отгоре на всичкото и Саня ме намрази. И тя го харесва, но от нея той не се плаши...
Поне ме разбира по-добре. Аз и той казваме часовник. Тя сад.
На другата година Ваня се махна, а ние двете станахме приятелки...
При нея се появи Лоренцо, а при мен Ферас. Ферас беше сириец-племенник на посланика. Следваше първа година фармация. Дано да е жив...Казваше, че ще се ожени за мен и след това ще правим секс...Татко-очарован от плановете ми, ме изпрати едно цяло лято при вуйчо, и аз се отказах от сватбата, междувременно...Но за Ваня е думата.
Благодарение на него прочетох всичко от Талев. Преспанските камбани ми е любима. Имаше и една книга Македония-600 стр. с твърди корици-зелена...И други имаше.
Мисля, че нямах шанс да го убедя, че е българин. Той четеше книги, в които пише друго


Темата Македония и занапред продължи да присъства в живота ми. По друг по-свързващ начин...
Тънък лед е там. Много български грешки, много кръв, много любов...От всичко по много...
Но езикът да не се дава! Български е, макар и на сръбска пишеща машина, според Иречек...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Glastar (пристрастен)
Публикувано16.06.21 19:21



Не знам що ни е България на три морета, рибар не съм, ни спининг, ни лодка, ни мрежи.
Шопите са нашия основен държавнотвотворчески етнос, а те са пешеходци, остатъци от римските пехотинци, с пети като.... като кво са им петите бе?





Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано16.06.21 20:02



Най-отговорно призовавам, ако при което и да било наше правителство се направят отстъпки на РСМ под каквато и да било форма за история, азбука, национално самобичуване от нас за някакви грехове пред тия, ДА ОТИДЕМ И ДА СИ ИЗБИЕМ ПРОДАЖНИТЕ ПОЛИТИЦИ!

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.