Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор cortazar-221418 (член-кор.)
Публикувано18.06.21 08:53



заекът на шрьодингер: говорим един и същ език, който обаче е два различни езика. нема такива олигофрени като бюрметата



Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: cortazar-221418]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.06.21 14:14



Обаче това че се правят на олигофрени не означава че са. Те много добре знаят защо лъжат и кой лъжат. Те си търсят исторически идентитет и знаят че трябва да го откраднат от някъде. Както ако нямаш имот най-лесно можеш да се сдобиеш ако фалшифицираш н,отариален акт.





Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Baldrian]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.06.21 14:23



Не. Забравяй че това са тъпи мъже с претенции. Не забеляза ли че Янев говорише че този проблем трябва да се. Реши от политиците?





Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.06.21 14:25



Не съм чела темата и ми е много слаба историята като нАука... но с едно ухо слушам в момента Росен Петров да глагОли на тази тема и си зададох един въпрос. Абе никой наш учЕн ли се не сетИ да поиска от Заевците да покажат на света и в частност на ЕС, дет са се запътили, някоя книга, отпечатана преди ВСВ НА МАКЕДОНСКИ ЕЗИК? Нека покажат! И кат не могат - това не е ли достатъчно доказателство, че преди ВСВ не е имало отделна държава Македония с неин си език?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.06.21 16:18



Каква книга бе те хората им представят десетки доказателства че населението в този регион е предимно от българи до пред 1918. Имало е и други етноси в малък дял но македонски етнос не е имало. Дори и когато нашите войски след 1941 са там пак има голям дял хора с българско самосъзнание. Политическият инженеринг на македоският етнос започва ударно след 1944. С активното съдействие на БКП.
Инак книги и факти има стотици, ама кой се интересува от историческа истина?
Ето за битолският

.
Ето и нещо съвсем .

Ама нали виждаш че тъпака Янев направил изказване че комисията, която се саботира от страна на РСМ, била декоративна и трябва проблема да се реши от политиците. Явно не знае че и Ньойският договор е политическо решение без никакво съобразяване с историческата истина.



Тема Re: сигурно се отцепват щото не са българинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.06.21 17:10



Кажи за одринците, като ги разбираш толкова нещата, не се измъквай с "нерде". Те са част от организацията. За която впрочем са действали и немалко българи от държавата България.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.06.21 17:21



Oще нещо от една

.
малко от нея.

Редактирано от Metropolis на 18.06.21 17:21.



Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.06.21 17:43



Каква книга бе те хората им представят десетки доказателства че населението в този регион е предимно от българи до пред 1918.

Глей ся. Както винаги - аз съм практична. Не може да идеш в Европата и да вържеш големците да седят и да ти слушат "десетките доказателства" от стотици години назад. Ония там са по-неуки и от мен...

. Трябва да бъдат халосани с 2-3 РЕШАВАЩИ неоспорими и лесни за смилане доводи, на които да обърнат внимание и да РАЗБЕРАТ най-накрая, че не ние сме кривите, а заевците. Защото както гледам - ВСИЧКИ са ни намразили.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.06.21 18:08



Каквото е трябвало да им се обяснява е обяснено. А това което не е тяхна работа защо трябва да им го обяснаваме? Дори на ЕС, какво остава за САЩ.





Тема Re: Заев идва в Софиянови [re: Metropolis]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано18.06.21 18:15



Последното ти изречение- относно Ньойския договор.
Именно - тогава, преди, а и след това, при такива преразпределения на територии факторът от какви етноси е населението на даден регион и кои преобладават не е от първостепенно значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.