Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към саксън и всичкинови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.06.21 12:21



Ми май нищо особено не питаш, защо седи тази тема толкова време иди разбери...
Шегувам се разбира се, за теб си е особено, много ясно, дано да си настроена за плоски гриновски майтапи.
Освен това е ясно и защо седи толкова време- или Уникалната е взела участие, или Нут се заяжда с Гъркинята.

На мен два пъти ми се поду устна докато спя. Помня, че в просъница усетих надебелялата си устна, разсъних се и дълго време не можех да реша дали е кошмар или е реалност. Отидох в банята и даже и там продължавах да се колебая сънувам ли в момента. После, години по-късно се случи мо та мо същото. Само дето се обърнах на другата страна и откъртих.

Странно е това нещо, науката викаш мълчи, а?
... според мен обяснението е, че аз и Тартариан сме много умни, и понеже нощем нали мозъка подрежда нещата, от толкова акъл няма място къде да остави някой ум и къде къде, я в устните. Понеже от ушите може да излезе, а някое око да ти изскочи вече е прекалено.
Може би извода е малко да затъпеем, сега се сещам. В никакъв случай не трябва да поумняваме. Кажи му, непременно, кажи - Гринлайт те предупреждава да не четеш учебници и да внимаваш какво гледаш.
Ако се събуди с изскочило око аз не отговарям! Да знаете!



Тема Re: Обратнонови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано16.06.21 12:36



Ако започнем да поставяме живота и безопасността на първо място, то тогава това живот ли ще е? Не стига, че ще е скапан, ами и по-дълъг.

Представи си и в кръчмите да започнат да бодат и драскат клиентите преди да им сервират, да ги проверяват да не са алергични към някоя от съставките. Щото те сега го пишат отзад на менюто, ама човекът отде ще знае за алергията най-първия път.



Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано16.06.21 13:25



Аз винаги разсъждавам правилно – отпосле, кат стане белята.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Въпрос към саксън и всичкинови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.06.21 13:30



Ми е за тва е тая тема, и да си приказваме, освен другото.
Значи и на теб се е случвало, м?

Тиртирлинът вика, че устните били и сексуален орган...
Да знаеш де




научи се да чакаш

Тема Re: Въпрос към саксън и всичкинови [re: Baldrian]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.06.21 13:32



Валерианче, и ти си в клуба на алергичните...
Благодаря ти за споделянето




научи се да чакаш

Тема Re: Обратнонови [re: 741]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.06.21 13:33



Така е, не ми обръщай внимание, аз съм паникьор и навсякъде виждам призраци




научи се да чакаш

Тема Re: Обратнонови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано16.06.21 13:46



...аз съм паникьор и навсякъде виждам призраци
Сега вече знам отде иде лафът "Един призрак броди из Европа..."



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Обратнонови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано16.06.21 13:53



За успокоение, и жена ми е с алергия, беше се задушавала преди години от това. Като казала на лекаря преди да я боднат, онзи тръгнал да я разкандардисва. Настояла, онзи отстъпил и я ваксинираха, без да е взимала предварително антиалергични истории. Но пък бараката с ваксините беше срещу входа на спешното отделение на болницата, което си беше успокоение. Изчакахме половин час на поляната след това и толкова.

И за майтап, тя с алергията без никаква реакция след ваксината, аз уж без проблеми и направих 39 температура :)



Тема Re: Обратнонови [re: 741]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.06.21 14:05




Какво е късмет? Да те бутне линейка пред Пирогов.



Тема Re: Обратнонови [re: 741]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.06.21 14:49



Жена ти е герой :)
Късмет си извадил с нея




научи се да чакаш


Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.