Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: никъф зорнови [re: NUT]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.06.21 17:34



покажи новите правила



Тема Re: Майтата й на тази тъпа теманови [re: NUT]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано05.06.21 17:36



Шибен махен, а?



WALL·E

Тема Re: никъф зорнови [re: snowprincess]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано05.06.21 17:47



питай Уникалната - тя ги поиска с/у мен и други клубари да не и пишем в темите
получи бележка от модератора с предупреждение по нейна лична молба да не и драскам в темите И!(нищо че тя с най-голямата си наглост драска в мои теми)...
ако не вярваш - питай админа?
той няколко клубара предупреди да не пишат в теми - на клубари които не искат да им драскат!
И с твойте антиваксърски анумалии ми лазиш по нервите - нищо положително не виждам в аргоментите ти



и ако продължиш да ми досаждаш - ще поискам официално да не пишеш в мои теми!



Тема Re: никъф зорнови [re: NUT]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.06.21 17:59



поискай, ще направя това, което каже шефа





Тема Ти си изключително "ниска топка"!нови [re: NUT]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано05.06.21 19:07



А, бе ..... забавна си ми. В реалния ми живот не познавам такива индивиди като тебе.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: никъф зорнови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.06.21 19:07



питай Уникалната - тя ги поиска с/у мен и други клубари да не и пишем в темите
получи бележка от модератора с предупреждение по нейна лична молба да не и драскам в темите И!(нищо че тя с най-голямата си наглост драска в мои теми)...
ако не вярваш - питай админа?


Нут, половин година мина, ако не и повече, и още не си разбрала...



Правилото го "наложи" АДМИНА, а аз се възползвах от него, впоследствие и още хора. Аз самата също имам забрана от няколко души и ги спазвам стриктно, докато доброволно не ме освободят от тях!

Правилото касае ЕДИНСТНВЕНО реплики към мен самата, но не и да не пишеш в мои теми. Може да си пишеш колкото си искаш в темите ми, ако не ме репликираш ЛИЧНО МЕН. Заради това и аз пиша в твои теми, които винаги са пълни с интересни дискусии, макар и не точно по темите... По този начин не нарушавам никакво правило.

Абе хора, никой ли не си копира линковете (два на брой), в които Киро "спусна" това правило и после го доразви и разшири? Никога не си пазя такива важни елементи и после си гриза ушите от яд...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: от какъв зор ни трябва поредната бумащина?нови [re: Albena l]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано05.06.21 19:13



На бутера, драга .....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: от какъв зор ни трябва поредната бумащина?нови [re: BATHco]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано05.06.21 20:25



И моят от началото на Май месец е почистен и пълен. Топнах се един път когато бях много загряла.
Сега само му правим компания с питие под перголата ако не духа от Запад!
Най-проклетия вятър е западния. Вали хоризонтално и ни брули, но ще сложа ветроупорна завеса и ще пресека западните климатични влияния!



Тема Re: никъф зорнови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано05.06.21 20:43



С риск да ми отнеме достъпа админа,
свидетелствам, че той тихомълком въведе това правило! Уника и пишмандокторката се възползваха от това НЕПУБЛИКУВАНО и НЕГЛАСУВАНО правило "правило" и забраниха на потребители да ги коментират в прав текст.

Опрвяйте се.

Не знам други освен тези и ташака киро дето не искат някой да им опонира в темите!
От там тръгна всичко с опонирането.

Адски тъпо!



Тема Re: от какъв зор ни трябва поредната бумащина?нови [re: Liya]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано05.06.21 20:58



В книжовния български език доскоро ударението на масло беше на първата сричка - мАсло (мАслен), както и при вИно (вИнен), сЕло и пр. По едно време, в речниците двете форми се даваха като дублетни. Но, както казва и

(5-ти абзац, 2012г.), при мАслото, нахално се наложи ударението на последната сричка маслО.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.