Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Не ще и това е!нови  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.05.21 18:53



Малък щерчо, дето вече порасна и завърши 12 клас, категорично отказа да ходи на абитуриентски бал! И не отиде!


Беше разочарована по-скоро, че в гимназията им не направиха изпращане на 12 клас. Директорът е предпазлив и взел такова решение.
За балът им срещата на класът беше в някакъв ресторант директно в Младост, чалгарски

Цяла година я подпитвах какво ще правим за бала? Категорично казваше: "Аз няма да ходя!" Мислех, че се шегува или ще размисли, но характерче се оказа!

Завърши си, мина си матурата, другата седмица си е на защита на дипломната работа, всичко си е ок, обаче каза, че балът въобще не я вълнувал, достатъчно ги била търпяла 5 години тез физиономии и неприятната класна, как ли не идела и в чалга ресторанта дето ще бъдат.
Разчисти си стари учебници и тетрадки, изхвърли ги и каза, че повече за този училищен период не иска да си спомня

До последно я карах да направим нещо по въпроса, не пожела, каза да я оставим на мира с този бал! Съгласи се обаче да се почерпим през юни с най-близките на ресторант, но ако е в градина-навън. Нямала намерение да хваща ковид!

Рисува си, печели си, имала си цели да кара шофьорски курс и да си развива бизнеса с анимациите. Събрала си е 8000лв. и искала стабилен професионален компютър дето да и вършел работа.

Категорично ми заяви да я оставим на мира сега, да си починела, не иска никъде да кандидатства тази година, искала да се посвети там на рисувателните анимационни проекти, в които участва. За догодина мислела да опита в някакъв колеж в Холандия за анимация, където 2 нейни съученички ще ходят от есента. Искала да види отзивите и кое как било първо от тях. То тези две деца, няма да заминават за Холандия де, годината е обявена виртуална. Та в случая мисля, че постъпва правилно, да изчака да види като как ще са нещата.

Та това е положението, няма да имаме спомени и снимки от абитуриентски бал!
Беше ми малко тъпо замалко, но като размислих си казах, ми права си е!

Иначе попътен вятър в живота на всички зрелостници!
Какво ще става ще видим!

Боже, не мога да повярвам! ИЗКЛАСИ!!!

п.с. Нещо летен КК няма ли да има да почерпя!



Тема Re: Не ще и това е!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано26.05.21 19:15



Да ти е здрава! За бала - разбирам я. И при нас беше голяма обърквация: нито бяхме ученици на гимназията, нито се чувствахме ученици на училището, в което ни беше УПК-то. И какво?!! Не страдам никак!
Много успехи и вдъхновение й желая! На теб, честито и урааааа!



Тема Re: Не ще и това е!нови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.05.21 19:15



Боже, колко сме остарели....

Честита да ти е изкласилата, и се ГОРДЕЙ С НЕЯ! Имаш всички основания!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Не ще и това е!нови [re: Lira Emerald]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано26.05.21 19:16



браво на дтето и само да терадва:)майната му на един бал - за тия пари колко много неща може да научи за работата И...
и мн се гордей с нея - че от малка си изкарва парите сама и дори си е спестила и правно е да си ги вложи за работата и!





Тема Re: Не ще и това е!нови [re: Fish L]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.05.21 19:30



Благодарско Фиш, малеййй, зор си е даскалото!



Ама аз нали гримирах щерката за бала, ти за синът ли говориш, за неговият бал ли?



Тема Re: Не ще и това е!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.05.21 19:32



Мерси Уни!
Справя се, аз мълча, макар и да е доста неориентирана още де.



Тема Re: Не ще и това е!нови [re: NUT]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.05.21 19:34



Мерсаж и каквото-такова!
Да си има там диплома за 12 клас, това е зорът, от тук-нататък каквото си реши!

Обаче не сме отличници, едвам с 4 и нещо ще завършим





Тема Re: Не ще и това е!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Glastar (пристрастен)
Публикувано26.05.21 19:35



Тук не бива да се споделя.



Тема Re: Не ще и това е!нови [re: Glastar]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.05.21 19:37







Тема Re: Не ще и това е!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано26.05.21 19:50



Е, и да иска и да не иска, нов етап от живота и вече започва.

Да ти е честито на тебе тогава, а тя по-късно сигурно ще си намери пътя сама, защото времето за отлитане настъпва.



Честито!

WALL·E


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.