Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.04.21 06:44





Можех и да не пускам нова тема, ама гледам - няма достатъчно розАво на първа!

И, ако е сериозно - исках да привлека повече внимание върху бъдещия управляващ ни. Който има (за мен) адски отблъскващ вид с тия примигвания, и поклащания, и кършене на устичката, но не това ми е акцентът.

Този път не чете аутокю. Изказва се достъпно и разбираемо. Уж като Боко, но две идеи по-интелигентно, без селски диалект и селяндурски маниер. Сигурно е чел десетина книги повече.

Доводите са му железни. Мисля, че още вчера го отбелязах в някакъв пост - ако няма никакви задкулисия (в което се съмнявам) - разсъжденията са елементарни, но болезнено логични.

От начина му на приказка веднага проличава, че НЕ ТОЙ е писал всички онези подстригани и напудрени изказвания, които му се приписват в досегашните му ФБ-изяви. Това не е новост, де. Средно интелигентен кон отдавна се е сетил.

Грешката му според мен е, че МНОГО ЗАКЪСНЯ с този начин на комуникация. Трябваше още от първия ден да застане пред хората, ако ще би - и по този начин, очи в очи с тях през ФБ (неговият електорат бездруго е ФБ-електорат), и очи в очи да им заговори по този начин, а не по ОНЗИ. Още от Боковия период е ясно, че българинът КЪЛВЕ на такъв простодушен начин на контакт.

Ако беше го сторил - наистина можеше и да спечели двойно повече гласове на предстоящите избори, които ОТ ПЪРВИЯ ДЕН бяха аритметически предрешени, при положение, че тук изнесената му позиция е ЧИСТАТА ИСТИНА и показва истинската му позиция и намерения.

Какво чака до сега? Очевидно това никога няма да разберем, и то е в основата на съмненията ми, че НЕ ТОВА е истината.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 27.04.21 07:24.



Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано27.04.21 09:41



Абе, Уни, що ме накара да го гледам тоя рапон? Реших, че наистина казва нещо... Същия ръб, същите безсмислени брътвежи, само че с червени петна по лицето - отврат!

Уни, той нищо не каза! Само че ще върне мандата - което вече знаехме. Пробва се със същата загадъчна мъгла, както направи царя преди 20 години.



Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.04.21 09:46



Ти да не си очаквал да каже нещо друго??

Разликата е, че сега поне ГО КАЗА ЛИЧНО. Не накара някой да му го напише във фейса и ТАКА да стане ясно какви намерения има.

Не съм имала намерение да ви пускам клипа му като източник на информация, а като причина за размисли.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: LAMBl]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано27.04.21 13:12



Досега само подозирах че Уни е мазохист, сега вече знам.





Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.04.21 13:50



На страха очите са големи :-) Теб те е страх да не дойде Слави Трифонов и виждаш неща които може да харесат на хората и да гласуват за него, а мен ме е страх да не дойдат БСП и виждам същото в Корнелия Нинова. Дали няма да се получи ефектът "Първанов", както гогато в махленската разправия между Петър Стоянов и Богомил Бонев единствено Първанов мъчеше и се държеше адекватно, и накрая той спечели напук на всички прогнози.
Корнелия Нинова се държи спокойно, авторитетно и дето викаш - железни доводи и логични разсъждения.


Сякаш спортен мач коментираме.



Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.04.21 13:54



На страха очите са големи :-) Теб те е страх да не дойде Слави Трифонов

На Слави Трифонов (поне в тази тема) аз не гледам като на НЕЩО, което може да ме изплаши. Защото дори и да беше съставил правителство - той му е само фигурант. Тази тема ми е за сАмия Славчо - неговите ходове, неговия вид, неговите действия. Просто ми е интересен - той и всичките му обвързаности.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема БСП позиция трепачнови [re: Green Light]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.04.21 14:04



С връщането на мандата Слави Трифонов провали възможността да се разгради моделът Борисов. "Има такъв народ" хвърлят държавата в хаос и осигуряват връщането на ГЕРБ. Отказът да подкрепят мораториума даде възможност Борисов да се окопае във властта. Връщането на мандата блокира актуализацията на бюджета с осигуряване на средства за здраве, икономика и социални мерки. Действията му блокират приемане на Плана за възстановяване и устойчивост.
Целят единствено промени в Изборния кодекс за овладяване на ЦИК и увеличаване на секциите в чужбина, с което помагат на ДПС. Промяната се оказа подмяна. Задкулисието се прероди в нов образ”, гласи позицията на БСП.




Ами трепач е. Какво да не и харесаш на позицията?



Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано27.04.21 16:51



Абе, изпратиха ми този линк. Бил интересен, но аз не мога да се съглася в частта за Б.Б.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: БСП позиция трепачнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.04.21 17:20



Дежурните популистки глупости. МОРАТОРИУМЪТ ВЛЕЗЕ В СИЛА само няколко дни след като ИТН "не го подкрепиха".

Надцакват се предизборно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: UnicaDonna]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано28.04.21 05:54



Не знам какво точно си говорите с твоя средно интелигентен кон, но ми се струва, че трябва да добиеш повече увереност в собствените си сили. Някой от неговите оценки са доста спорни и аз бих се зарадвал да чуя и твоето мнение, а не само да ни препредаваш наготово взети мисли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.