Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.05.21 09:26



трябва да се разсъждава прагматично, без излишни емоции.

Трябва ли?


Ами ади разсъждавай, де.
щото улични революции, пиночет и разстрели ич не звучи прагматично.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.05.21 09:35



приемам критиката и очаквам твоето мнение, ако решиш да го споделиш.


научи се да чакаш

Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.05.21 09:43



и в крайна сметка изборът е наш.
какъвто народът, такива и управниците, лиса да извини клишето.


Аве, Тарти, изборът се решава на избори.
Ти гласуваш ли изобщо и стиска ли ти да кажеш за кого?

Щото дотук от писаниците ти - всички партийци са маскари и ченгета.
Е, хем са ченгета за разстрел, ем не участваш в избори.
Некъв незрял електорат участва, избира си - когото и да си избере, всички са московски агенти - ти недоволстваш.

Кой е твоят избор, подкрепен с гласуване и защо?
Ако нямаш такъв /щото всички са свински черва на Кремъл/, къде си ръгнала да оплюваш избирателно активните?

Не плюскаш агнешко, че ти миришело, така ли беше?
Някой плюва ли те, унижава ли те заради това, че половин България яде агнешко, само ти - не?

Не си ми на мушката персонално, не се обиждай лично. Представител си на мнозинство роптаещи от любов към роптаенето.

Крафтърът ме пита какво мисля за електората.
Какво да мисля - никаква толерантност към чуждото предпочитание и избор.
На всеки теориите за електората се свеждат до едно: всички, освен мен са тъпи, защото не харесвам техния избор. И, съответно, са ми виновни, че не съм на кеф.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.05.21 09:48



очаквам твоето мнение, ако решиш да го споделиш.


Трябваше по-добре да поясниш мнение ЗА КАКВО очакваш. Очевидно си зле разбрана и получихме мнение ЗА ТЕБ. Ти май не търсеше точно това?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Слави изпълзя! Гледай и слушай, народе!нови [re: Luchezara]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.05.21 09:58



Ти не разбираш ли, че Слави не иска да управлява. Което е разумно, защото нямат никакъв опит. Той иска да бъде "златен пръст" като Сидеров и плюеща опозиция, което е лесно. Така че му трябват по-малко гласове, а не повече.

Luchezara, не влизаше често тук и не четеш ...... щеше да забележиш, че това твърдение за Славчо съм го написала сигурно още след нощта на изборите. Че не само не иска да управлява, ами е и шашардисан от резултата си, и сега НЕ ЗНАЕ КАКВО ДА ПРАВИ, чак си измисля болести и карантини и пуска тошко африканския да тупа топката. Че е попаднал в собствения си капан, а всъщност целта му е била да прави шоу в парламента, без да носи отговорност...

И какво, според теб, прави сега Слави, за да получи "по-малко" гласове в бъдещия парламент? Ако ме питаш - прави ТОЧНО ОБРАТНОТО. Свалиха броя на секциите във Великобритания, САЩ и Австралия, (и още държави), откъдето ще му дойдат МНОГО нови гласове, прави се на велик, тупа се в гърдите "Няма да управлявам с изпортени компрометирани и корумпирани партии", връща мандати чрез световна шампионка... това ДАЛИ са ходове на човек, който иска по-малко гласове, а?

Напротив, тактиката им (на него и кукловодите му) вече не е както по време на предизборната кампания. Прегрупират се и смятат ДА УПРАВЛЯВАТ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 04.05.21 10:09.



Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.05.21 10:30



ако си прочела добре, специално съм писала, че не смятам хората, които са гласували, за тъпи и прости. поне не всички.

какво значи дали ми стиска да кажа за кого гласувам.
разбира се, че то не е тайна, гласувала съм винаги в синьо, сдс, одс, докато не видях, че всъщност нямам опция. мажоритарно съм гласувала за еп за малинов.

не съм гласувала за герб. това също е начин да покажеш отношение.
пускайки празна бюлетина, не ме лишава от правото да имам мнение и да го споделям.

тартариан гласува за по-малкото зло, това пък си е негов избор.
много ти е интересно схващането, че негласуване или гласуване с празна бюлетина те лишава от правото на мнение.

специално за теб ще подчертая, че незрял не значи тъп, защото виждам как слагаш знак за равенство, нещо, което не съм изразила.

за какво да се обиждам, ние тук си говорим и изказване мнения.

трифонов може да е в шоуто, но не е тъп и глупав. просто хората, които гласуваха за него се подлъгаха, мислейки, че новата партия ще управлява и ще изпълнява обещанията си.

без да си дават сметка, че властта ще се упражнява не от слави.
да, това според мен е признак на политическа незрялост.

ще видим, аз съм крайно песимистична, ще видим.


научи се да чакаш

Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.05.21 10:40



уличните революции са инструмент, дали успяват, е друг въпрос. зависи и от организаторите.
на божков му е кеф да управлява тълпата през мрежата, сам си каза.

някой следващ път може и да успее, знае ли се.


научи се да чакаш

Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.05.21 10:48



някой следващ път може и да успее, знае ли се.


На 11 юли... Още не знаем какви метежи ни очакват до тогава.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: UnicaDonna]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.05.21 10:52



Ти няма ли да отидеш "на море"))))))))

Бъдете високи))!!


Тема Re: айде пак опитвам:)нови [re: spunk]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.05.21 11:25



Може и скоро да е, засега съм “на село”!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.