Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 11.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Водопроводни неволинови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.04.21 13:23



Разправял съм някъде, че човек по принцип бърза през работния си ден. Няма време за пикане. Тоест отива до тоалетната, не може да не отиде, ходи даже редовно, но просто не го смята това време. Ами какво време е, до вчера влизам и излизам. Преди вратата зад гърба ми да се е затворила, аз вече я отварям, 'дигам ципа и си мия ръцете... Имам представяне недовършено, клиенти идват, а монтажниците трябва да получат една разпечатка от проект. И на мен ми се пикае. Мисля, че е ясно как се градират нещата- разпчатвам, довършвам представянето и докато клиентите се настаняват в заседателната зала, минавам набързо през кенефа.
Разпечатвам прочее. Клиентите са дошли, ще почакат. Пикае ми се зверски, но кранчето държи.
Довършвам представянето, затварям лаптопа и тичам по стълбите към тоалетната. Влизам, разкопчавам, камера, екшън. Мислите бясно препускат - тия останаха много доволни предния път, имам и точно такъв обект за какъвто се боря, оп не го включих в презентацията, трябва да го спомена... Екшънът лееекичко започва, аз мислех, че вече ще съм свършил, а не съм започнал още, леле тия вече са си изпили кафето сигурно.. мислите забавят малко... как се казваше тоя високият от тях бе, как ми излезе от главата, прилича на един съученик. Викторов - така се казва, съученикът ми беше Виктор от там се сетих, много тъп беше тоя Виктор. Струйката лекичко тече ли тече, нито се усилва, нито намалява, безкраен спокоен процес. Отпускам тежеста от единия крак и включвам мисли за вселената и дребните проблеми на нас хората и човечестото като цяло...

Редактирано от Green Light на 21.04.21 13:36.



Тема Re: Водопроводни неволинови [re: 741]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.04.21 13:30



Ама защо само на входа предполагаш че е запушването? Ако е на изхода на бойлера няма ли да е същото?
Аз, преди да разбера, че са нови бойлерите или бойлера забравих дали са два или един, предположих, че може да е от кал и пясък запушен изхода. Входното налягане от студената вода влиза в бойлера, от там през запушването полека изравнява налягането в цялата топла инсталация. Първоначално потича силно, но после трябва бойлера интензивно да поддържда това налягане а той не може заради запушването на изхода си, затова спада.
И на изхода може да е запушен според мен. Па и две години не е малко време... калта по водопровода си я има, трупа се.



Тема Re: Водопроводни неволинови [re: Green Light]  
Автор 741 ()
Публикувано21.04.21 13:40



След като в първия момент тръгва да тече добре, значи тръбите между чешмата и мястото с въздуха са наред.



Тема Re: Водопроводни неволинови [re: Vtasahme q]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.04.21 13:50



Пробвай байпас на бойлера, две развивания на меки връзки е, работа за 5 минути. Ако се оправи налягането, значе е това което описах на Уника.



Тема Re: Водопроводни неволинови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.04.21 14:36



Типично в твоя стил...

Така и не получих отговор - ако си съвсем спокоен и дори си отишъл ТАМ специално със съответната нужда без странични притеснения - тръгва ли веднага, или има някакво време на изчакване.

(Страхотни теми подхванахме!!)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 21.04.21 14:37.



Тема Re: Водопроводни неволинови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.04.21 14:41



Страхотни теми подхванахме!!

Баш сме си, източване на бойлера се обсъжда





Тема Re: Водопроводни неволинови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.04.21 14:42



Ако много дълго време съм стискал не тръгва веднага. Ама това е за всички, нали си мъжка майка не го ли знаеш? И на 15 е така и на 25, и на 5... оп, 52



Тема Re: Водопроводни неволинови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.04.21 14:48



Много отдавна мина времето, в което мъжката майка следеше източването на бойлера на сина си. Не ми е правило впечатление тогава - ся виновна ли съм пък?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Водопроводни неволинови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.04.21 19:11



Като настояваш за отговор, за да си направиш реклама, думата е куродървица

Трудно се точи бойлер с нея...



Тема Re: Водопроводни неволинови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.04.21 19:34



Дрън-дрън.

Кога спря да правиш разлика между безпокойство и всичко останало?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.