Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: психология на ваксинираниянови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.04.21 22:47



Няма начин. Ваксинираният е спрял да чете. Не се интересува. Тепърва. След ваксината.

Това с притесненията са проблеми в психологията на неваксинирания. Той понеже е по-умен, та се притеснява, чак до изприщване с херпес.

Сетих се, че авторката на темата би могла да сподели от първа ръка. Днес чета от нея: "Нутчо си прави планове по майските празници да са с мотористите из Турция"

Редактирано от Crrafterr на 10.04.21 22:50.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 22:48



Ако си решила и тази вечер да лееш отрова по някого - кажи, да не влизам повече в тази тема.


Какво те навява на такива мисли?

Аз и като се карам съм добронамерена.
Не държа керез никому.
Просто съм си такава.
Мога да се скарам, да нахокам, да напсувам, но след малко сякаш не се е случило нищо.
Аз наблягам на действията на хората, а не на думите. Дума дупка не прави. Важно е как действа на практика.

Ще ми е тъпо с присъствието си и коментарите ми да лиша форума от теб. Махам се. Ако се чувстваш некомфортно няма да те репликирам.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: pishmangreek]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.04.21 23:00



гърки, виж... ваксиниране и т. н. е лично решение и отговорност.
уникалната, без да съм сигурна, има пред вид начина, по който се нахвърли върху саксън и приказките по неин адрес.

тук сме се събрали да обменяме мнения и мисли.
може да не сме съгласни с нечие мнение, професионално или не, но нека това не става повод за нападки.




научи се да чакаш

Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: Green Light]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 23:07



Намери статистика за реанимация, болни, починали, преди к-19 в болничните заведения. Цените на клиничните пътеки за белодробни и сърдечно-съдови заболявания Преди К-19.
Сравни ги с цените на клиничните пътеки за "заразени" с ковид!
Ето тук е играта!

Ако искаш ще се разровиш и увериш.

––––––––––––––––––––––
Въртят се едни пари. На никой от зависещите не им пука за световното здраве! Гледат да изкарат едни пари.
Получава им се при толкова балъци.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: tartarianeyes]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 23:18



Тарти, не искам да се стига до конфликти, но тази пишмандокторка не ми е авторитет и като чета изцепките й подпалвам. Чудя се на хора уж доказано умни дето й се предоверяват на "консултациите"! Както и да е.
Ако с репликите си доставям дискомфорт на някои личности ще се оттегля и няма да репликирам.
Ако не искате друга гледна точка, а сте съсредоточени в пъпа си, воала.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: pishmangreek]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано10.04.21 23:28



не, не става въпрос за дискомфорт, гърки.
обвиненията ти са твърде тежки за човек, когото не познаваш.


научи се да чакаш

Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: pishmangreek]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.04.21 23:35



Ако не искате друга гледна точка

среднощните бръщолевения на пияна селска курва не са друга гледна точка.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: tartarianeyes]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 23:48



"Обвиненията" ми са принципни към всички докторя дето агитират хората да се ваксинират с измислените за няколко месеца ваксини дето производителите вместо да си плащат за резултата от експериментите на ваксината върху платени доброволци, всички ваксинирани в момента са опитни мишки, безплатно!

Едно, че произвеждат и пласират ваксина с недоказани качества и вреди,
Две, че я пропагандират медицински лица и правителствени особи без да са уверени в качествата и недостатъците на съответната ваксина.

Колкото до докторката саксън, не бих и дала да ми промие и превърже повърхностна рана (нещо, което е в статуса на медицинска сестра), камоли да се занимава с органите ми.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 23:56



среднощните бръщолевения на пияна селска курва не са друга гледна точка.


Браво! Ходиш по селата с дрегера и знаеш кой колко е пил и с кого се е е8ал.

Не можеш ме засегна по никакъв параграф. Дерзай.





Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано11.04.21 00:00



Твоята мъст и злоба нямат граници!

Дерзай!






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.