Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано10.04.21 19:35



Продължавам да се чудя защо си губят времето с тоя имбецил.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: Vtasahme q]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.04.21 20:21



Защо изобщо продължаваме да нищим темата, като всеки извод е предпоследен и подлежащ на промяна?

Можеш да не нищиш. Писането и четенето са доброволни.

За ново заболяване е нормално нещата да се променят, да се наблюдават, да се появят различни данни.
След време студентите ще го учат в дебелите учебници по медицина. Нямаме вина, че сме без тази привилегия и поставяме началото.

Въпросът ме вълнува, защото вчера са починали отново повече от сто души - 138 точно.

От тях са:
- мъж на 50 год., без придружаващи заболявания

- мъж на 48 год., без придружаващи заболявания

- мъж на 44, без придружаващи заболявания

- мъж на 43, без придружаващи заболявания

- жена на 53, без придр. заболявания

- жена на 55, без придружаващи заболявания

- мъж на 42 год., без придружаващи заболявания

- жена на 48, без придружаващи заболявания

- жена на 28 год., без придружаващи заболявания

Само вчера. Само част от хората без съпътстващи болести хем.
Но идва утрешният ден - с новата статистика.

Ти имаш избор - не четеш и не пишеш, щом не искаш. Те вече нямат.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Още един извън тематанови [re: Asia.]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано10.04.21 20:29



Моше и Давид отворили кебапчийници на двата края на пазара във Витлеем. При Моше калабалък, а при Давид - никой. И Давид отива при Моше да пита за тайните съставки на кебапчетата. "И какво слагаш в каймата" - пита Давид, а Моше отговаря - "Е, как какво - кофа кайма и кофа лайна". Тогава Давид се замислил и казал "О, ама ти и кайма ли слагаш!?"

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: saksun]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано10.04.21 20:52



Тия неща като взема да ги мисля...

Но за друго се обаждам - представяш ли си с какви неща свикнахме?! Ежедневно от повече от месец съобщават в ценралните новини за повече от 100 починали. Имаше седмици с по повече от 150, а не знам от кога не са спаднали под 50.
10 000 са в болници в тежко състояние, а имаше постинги някъде, че от тежко състояние връщане почти няма.
Лошо нещо е въображението - тези 10 000 ли ще чувам в следващите 3 месеца като статистика в новините..?



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: Vtasahme q]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 22:04



+10000000000000000000



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 22:14



Изобщо не си права!

Целият свят се дави в решения "Проба-грешка", обаче тук е пълно с умни глави, които ЗНАЯТ кое е правилно и кое - не.

Както обикновено - българинът разбира най-много само от три неща. От футбол, от политика и от ВСИЧКО ДРУГО.


Влизам и в чуждоезични форуми на различни държави. Коментарите и там са пропорционални на хората ЗА и ПРОТИВ за всичко около "пандемията" като в България.

Ето ти нещо да се посмееш:





Тема психология на ваксинираниянови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.04.21 22:34



Преди да се ваксинираш:
- четеш и коментираш като гламав. Страхуваш се странични ефекти. Ако си от мъжки пол и си изправен пред тежката като тектонска плоча инжекция с Астра Зенека, си мислиш: добре че не съм жена "под 30 години с наднормено тегло, приемаща контрацептиви и тежка пушачка", която може да получи тромбоза - айде ще рискувам.

Рискът е огромен: 0.0004% (100 тромбози от 25 млн)!

3-4 седмици след като се ваксинираш:
- ич не ти пука. Камък е паднал от плещите ти. Стресът е изчезнал. Чувстваш се победител. Интересът ти към проблема изчезва. Нито четеш, нито гледаш статистики. Чудиш се на хората, които още се вълнуват. Доводи за и против ти се струват нелепи. Дори се появява срамна доза чувство за превъзходство - все едно си на лека дрога (зачитаме: Марихуаната усилва текущото настроение, предизвиква лека еуфория и забележимо изостряне на всички сетива, променя себеоценката. Тревата засилва въображението и творческите способности, желанието за общуване, способността да се откриват нови аспекти у познати неща, вниманието към детайлите и възможностите за намиране на асоциации и взаимовръзки)





Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.04.21 22:35



Ако си решила и тази вечер да лееш отрова по някого - кажи, да не влизам повече в тази тема.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: tuzlija-179435]  
Автор pishmangreek (пристрастен)
Публикувано10.04.21 22:36



През много студената зима 1984-1985 имаше режим на тока.

Това ми е ясен спомен. Бях последна година в гимназията. Свирех няколко акорда на китарата и пеех няколко песни с тези акорди когато спреше тока.
Като си изпълнех репертоара се изнервях от тъмното и студеното и започвах да се карам с когото заваря. Много тегаво беше!

Зимата на 1991 - 1992 - също.
Този режим на тока не го знам защото тогава бях в Гърция да си раждам първото дете.

Обаче много добре помня купонната система за захар, мляко, и други продукти от първа необходимост в началото на 1992. Родих детето в Атина и като навърши 20 дена отидохме в София (България). Тотална мизерия. Празни магазини. Добре, че от "консултацията" ни подаряваха някакви млека на прах "БЕБЕ-1" и "БЕБЕ-2"! Не знам как щях да си храня бебето. Нямах кърма.
После писах на мъжа ми, който остана още една година в Германия на работа и започна да ми изпраща колети с бебешки млека и по-късно каши.
Голям зор беше!



Тема Re: психология на ваксинираниянови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.04.21 22:37



3-4 седмици след като се ваксинираш:
- ич не ти пука. Камък е паднал от плещите ти. Стресът е изчезнал. Чувстваш се победител


А ако си малко по-умен - ТЕПЪРВА започваш да се притесняваш. СЛЕД ваксината.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.