Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: П.П.нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.04.21 23:44



"Преди 4 години бях диагностицирана с множествена склероза и склеодермия. Имам и други придружаващи заболявания като болест на Хашимото, Синдром на Рейно и пулмофиброза, но лекуващият ме ревматолог д-р Горанов ме посъветва да се ваксинирам, защото ваксината на Pfizer и BioNTech е безопасна за хората, страдащи от автоимунни заболявания.
Тя обаче не смята да проверява дали след ваксинирането ще има антитела.


Ами да беше проверила, щеше да знае със сигурност с този чаршаф автоимунни заболявания дали е имало полза от ваксината.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: П.П.нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.04.21 23:46



и аз мисля така.

с тия диагнози...
но всеки решава...


научи се да чакаш

Тема Re: П.П.нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.04.21 23:57



Диагнози, диагнози... първо - ЛЕКАР я е посъветвал. Второ - теорията не беше ли, че болните от какво ли не хора ТРЯБВА да се ваксинират именно за да не ги пипне вирусът, или в най-лошия случай - да го изкарат по-леко?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: П.П.нови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.04.21 00:12



Е то, много сложното решение да дадеш 25 лв за тест, за да разбереш дали изобщо си изградил антитела. И като няма или са нюню, да се пазиш от зараза.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: за ваксините с/у квотоидаенови [re: BATHco]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.21 01:53



... екзотични дестинации...
За чий са му на човек Йелоустоун и индианци, като си има Сапарева баня и цигани?



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.21 01:59



На щерката на мои кумчета, родена 1982, първите й думи бяха "Нема ток!"



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.21 02:07



Рекламите по телевизията за гъбички, вагинални течения и неприятни миризми, дришни и запеци, леко и меко изхождане, простатити и тути кванти не ми влияят - и си ям, и си ручам...



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.04.21 06:55



Сега, след сигналите от ЕМА, имаме друг бисер - жените под 60 да се ваксинират с повишено внимание.

ВНИМАНИЕ!!! Спри, огледай се, и ако обичаш рисковете, се ваксинирай!

Туй ли значи "повишено внимание"?

Ного са яки държавните приказки


Ти пък си ного оригинална и забавна, обаче вадиш от контекст.

ВСЕКИ ПЪТ, в който "държавата" употребява израза "с повишено внимание" - ВЕДНАГА след това следва описание какво включва това повишено внимание. Възраст, предишни болести, склонност към тромбози, наднормено тегло, и още две-три неща. И най-вече - ДА РАЗКАЖЕШ ТЕЗИ ДЕТАЙЛИ на личния си лекар и той да прецени и да ти даде съвет. (Не че лекарят на старшата сестра не й е дал съвет...

)

И най-важното - РАЗБЕРЕТЕ - няма никакви причини да се смята, че КАКВОТО И ДА БИЛО, свързано с този вирус и ваксините му, е нещо КАТЕГОРИЧНО ДОКАЗАНО И ПОСЛЕДНО. Светът живее в проба-грешка.

Живейте с тази мисъл. До вчера беше едно, от днес - друго, от утре - трето.

А от Уникалния имам вчера следното послание - на тия, дето ядат парцалите на Бойко, че нямало достатъчно ваксинирани в България, им кажете, че в богатата Швейцария ДОРИ медицинските работници още не са ваксинирани (всички).

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.04.21 07:05



Д-р Саксън си го рече и е така.Не само с този вирус.Просто 100% сигурност няма как да има.Тук няма искам-не искам.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: tuzlija-179435]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.04.21 10:14



"Нема ток!"


Деца на демокрацията. Но баш по това време не помня да нямаше ток. режим на тока имаше 90-те години, най-вече 92. Щерката беше на три годинки. Та се чудех как да готвя за почти бебе, а отделно и за големи хора. Купихме пернишка печка. С хиляда връзки на сточна гара с едни цигани се пазарихме за дърва и въглища. И те така))
Синчето е 82-ра, расна си като пич младежът




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.