Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: saksun]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано09.04.21 18:08



Значи щом не ползвам контрацептиви и спра да пуша, мога да се ваксинирам с АЗ.

Разбирам защо при жените над 60 е по-благоприятна АЗ. Те въпреки наднорменото тегло (висок процент) и редица хронични заболявания, не пушат и не ползват контрацептиви.

Аз мислех, че е защото някой трябва да поеме производството на оксфордската, леко компрометирана ваксина, и кой ако не излишните над 60, могат да се натоварят с тази чест.

Заклевам се, човек, не се заяждам нито с теб, нито е лично. Регистрирам ходом безсмислия.

След стройната организация по предаването на протоколите от изборите, в ситуация на ограничителни мерки за бизнеса, държавата не можа да измисли логистика, която да предотврати масовото скупчване на хора в затворени помещения, нарушавайки собствените си забрани.

Министърът на здравеопазването не знае какво приказва по повод АЗ, но ти се ядосваш, когато ти зададат остро въпрос.

Не на теб са ядосани. Ти просто си на линия, за разлика от много, които не можем да питаме и да получим адекватен отговор. Защо изобщо продължаваме да нищим темата, като всеки извод е предпоследен и подлежащ на промяна?

Онзи ден мернах в пост на Грийна едно изречение, което щях да си слагам за подпис, но го загубих. По смисъл беше: Положението е под контрол - корабът потъва по график.

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar


Тема Re: П.П.нови [re: MupaM]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано09.04.21 18:20



ами заради дребните стотинки
всички са с антитела!!!





Тема Re: П.П.нови [re: e ta]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.04.21 18:25



няколко пъти писах, май изкарах нещо в края на миналия февруари.
като питах дали мога да се тествам за антитела, рекоха, че нямало смисъл, много време било минало и трябвало да се тестват някакви т- клетки, но такива тестове още нямало.


научи се да чакаш

Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: Vtasahme q]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.04.21 18:26



Положението е под контрол - корабът потъва по график.

Къде е графикът?
В нашта маала кога?
Абе, шегувам се, ама вече ми писна. Хайде тук в клуба, кой чете, кой не чете. Ама едни новини не мога да чуя без 10-15 минути да гледам въртящи се вируси , па корони, па капки кръв, па игли, спринцовки


Да пуснат един Ковид канал и който иска да си гледа там. Егати стреса на цялото население. Моят внук проговори и току каже : ковид, коид, кооооооооооид
Майка му, бидейки дете на демокрацията, веднъж й казах : внимавай, ще те накажа! А тя се обърна, беше на 5 годинки, и каза : няма пък, аз съм свободен човек По ТВ само за свободи се говореше

Вече и ТВ не пускаме.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано09.04.21 18:32



не всички са селяни
и мн хора имат контакти с мн хора в работата си
и всички нормални мислят за здравето си
А НЕ за някакви кални корени!!!



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано09.04.21 18:45



Веднъж вече писах май, че казусът "ковид 19" наподобява индивидуалната религиозна нагласа. Вярваш или не, според собствения си ориентир, формиран от много фактори, без да имаш категорични доказателства. Затова, понеже не ме питат мойте "ковид вярвания" какви са, и понеже съм лепо толерантна, не споря никъде и с никой има ли вирус, не казвам ваксините трябва ли, или не. Само тихо слушам безумия (безСмислия), само на официалните посланията обръщам внимание вече. Класация за най-абсурдните готвя.

Последното е с АЗ. Преди 10 дена, Министърът на здравеопазването каза, "ако е истина , това, което казват учените по света, продължаваме да ваксинираме". Не разбрах как са установили дали е истина, но продължиха.

Сега, след сигналите от ЕМА, имаме друг бисер - жените под 60 да се ваксинират с повишено внимание.

ВНИМАНИЕ!!! Спри, огледай се, и ако обичаш рисковете, се ваксинирай!



Туй ли значи "повишено внимание"?

Ного са яки държавните приказки

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar

Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: NUT]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано09.04.21 18:49



хайде да се опитаме да спазваме добрият тон!
всички сме пълнолетни И всеки сам преценява дали да се ваксинира или НЕ!!!
това е нов коварен световен щам със свякакви мутации...
и лекари и фармацевти се "учат" в движение - как да спасят човечеството!



Доста добре си защитила коронавирус ваксинационните притиснения, които в повечето случай не са антиваксърски. Антиваксърите си остават големи глупаци, но все пак, как мислиш: Може ли корона вирусът да убие всички заразени и може ли една ваксина да убие всички ваксинирани ?
Просто не мога да живея без пак да те цитирам:
„това е нов коварен световен щам със свякакви мутации...
и лекари и фармацевти се "учат" в движение - как да спасят човечеството!“


БНР, днес 09.04.21:
- Норвегия и Дания спряха ваксинирането с АЗ поради множество случай на тромбози.
- Фармакологичната комисия за оценка на риска към Европейската агенция по лекарствата (ЕМА) проучва съобщения за тромбоза след поставянето на ваксината "Джонсън и Джонсън" (“Янсен“) срещу Covid-19.



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.04.21 18:51



не всички са селяни
и мн хора имат контакти с мн хора в работата си
и всички нормални мислят за здравето си
А НЕ за някакви кални корени!!!


Какво общо има това с онова, което написах аз? Защо ли питам? Те така, да напиша и аз нещо, като ти ми пишеш.

Аз мисля за здравето си повече от теб и доста други хора. Не само за физическото си здраве, а и за психиката си. Вероятно защото не гледам всяка кихавица, която се е появила, живея без да съм променила начина си на живот И... психически съм добре, за разлика от други хора. Трепери си в пашкула, догодина хептен ще си изкукала



Може и мен да ме стигне К19, ама поне ще съм си отживяла, за разлика от теб дето хем му трепериш, хем... пак може, пу-пу да не чуе дявола, жива и здрава да си.
Абе, този разговор с теб съм го водила много пъти.

Трай си, трепери си си, аз ще си гледам доматите.

П. П. Кой знае защо откак се пръкна Ковида съм в ремисия от псориазиса. Вероятно щот съм пуснала края...



Тема Re: пак за ваксините с/у ковиднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано09.04.21 18:56



И... психически съм добре, за разлика от други хора.

Таен ли е списъкът с другите хора ..... или просто визираш политиците вкупом.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: П.П.нови [re: MupaM]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано09.04.21 19:06



Общият качествен тест за IgG антитела е от порядъка на 15-20 лева, количественият - около 30, както ти е писала Ета.
Абсолютно точно. IgG е количествения и е към 30 лева, аз от него съм доволна, естествено е да искаш да видиш колко са ти антителата./ако въобще ги имаш/.Много ми се иска да си направя тест за "клетъчен имунитет", но нещо се оплетох в информационното було, та ще следя темата с "въпроси и отговори". Може да просветне...

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!



Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.