Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 14.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Не разбрах.нови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.03.21 20:27



съсиреците при астра зенека са силен имунен отговор

По-долу саксън казва, че това е само недоказано предположение на някои чужди специалисти, а не официално изявление.

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1954942958&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: alisalisa]  
Автор 741 ()
Публикувано19.03.21 20:28



У наше село аналогичен случай.
Жената по-млада от мен, обаче с алергии и като си ги казала в кабинета, онез директно я посъветвали да не се ваксинира. Обаче тя куражлия, щото спешното отделение отсреща. В резултат, аз уж без проблеми, на следващия ден с 39 и болки в ставите и мускулите като при грип. Тя с нейните алергии нула реакция.



Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: 741]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано19.03.21 20:38



С ваксините същата работа като със самото заболяване. Аз също уж без здравословни проблеми, не пия никакви специални лекарства, под 60, а едва не умрях, дет се вика. Две близки, едната на 75 - хипертоничка, проблеми с шитовидната жлеза и не знам какво още, другата на 93 - здрава наистина, но на цели 93, боледувахме по едно и също време, може и от мен да са го пипнали преди да знам, че съм го хванала, те го изкараха за 2-3 дни, само с някакво общо неразположение. Значи строго, строго индувидуално. Не може да няма обяснение, но кой да седне да ти изследва във всеки отделен случай, един здрав, прав го кара тежко, а други със заболявания и на преклонна възраст - леко или безсимптомно.



Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.03.21 21:26



Франция - какъв обрат! - препоръча "тя да се прилага само при хора на възраст от 55 години нагоре

Ами явно Франция иска да си пожали младите хора - старците кучета (пардон-тромбози) ги яли!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано19.03.21 21:46



Ами явно Франция иска да си пожали младите хора - старците кучета (пардон-тромбози) ги яли!


Ами да оставят КОВИД-а да си свърши работата. Удря старите, болните и слабите.
От какъв зор да се дават излишни пари за ваксини за да се ликвидира болното и възрастното население?

Този изкуствено създаден вирус в американските лаборатории в Ухан имаше за цел точно да ликвидира болното и възрастното население, за да се облекчат социалните системи.
Обаче правителствата реагират неадекватно затваряйки огромна част от работещите.
Изпуснаха му края. Едно мислеха със създаване на вируса, друго се получи.



Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.03.21 22:08



Ами да оставят КОВИД-а да си свърши работата. Удря старите, болните и слабите.
От какъв зор да се дават излишни пари за ваксини за да се ликвидира болното и възрастното население?


Излишни пари за ваксини? Не позна, това е просто разпределение на въпросните пари.



Друго си е хем да се отървеш от старците, хем да спечелиш два-три милиарда. Има за всички!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Не разбрах.нови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано19.03.21 22:09



според тях (норвежците), е доказано, миле...
говорят за някакви специфични антитела, които...ха де, не запомних, а не запомних, защото не разбирам.


научи се да чакаш

Тема Re: Не разбрах.нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.03.21 22:12



Току-що племенницата ми снесе, че по новините он еър били съобщили и други данни за въпросната връзка между таз ваксина и тромбозите.

Ще ходя да ги търся из нетя.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано19.03.21 22:34



Нещо такова.
На които ни е писано ще живеем и ще видим.



Тема Re: Да подчертаянови [re: Albena l]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано19.03.21 22:39



щот тъй искаме.
ти кат не щеш, не чети.


научи се да чакаш


Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.