Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: saksun]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано19.03.21 18:49



Саксън, не знам към кой постинг да го вмъкна, а и бързам в момента, но то си е за теб лично, така че все ще го видиш. Не се засягай и не си мисли, че тук си отделила време и внимание напразно. С моя лекар, колкото и да е сериозен и да ми е симпатичен, точно никога няма начин да проведа дълъг разговор за обяснения, винаги някой чака пред вратата. С идеята да ми се обясни подробно и нашироко конкретен проблем, понеже имам нужда да си връзвам логично нещата и да ми се остави възможността да преценя сериозността на положението, съм избирала да си платя преглед, при абсолютно непознат, само и само да мога да разчитам на времето, необходимо ми да задавам въпроси и да получа отговори. Не ми е нужно някой да е първи братовчед или да има десет дипломи. Щом лекува хора, със сигурност знае повече от мен в тая посока.

Въпроси и притеснения нямам, само чета. За времето, което отделяш да обясняваш, благодаря.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Да подчертаянови [re: e ta]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано19.03.21 19:03



А защо трябва някаква лекарка да раздава акъли в клуб. Вземай й телефона и си говорете





Тема Re: Да подчертаянови [re: Albena l]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано19.03.21 19:17



Ма, как са зима телефон насила, ма?



И мен не ме интересуват блондори, щот съм шоколадова в главата, нА, нищо не казвам
Виж, за синьото, колкото и да ми е на сърце, с годините, и бръчките, и побелелите коси, и остаряващата кожа, установявам, че ми отива ... примирявам се ... нося го, кво ...



Тема Re: Да подчертаянови [re: Albena l]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано19.03.21 19:19



Е, аре стига простотии, де!

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.03.21 19:22



И за протокола и статистиката: семейство близки на нашите, над 70 и 75 годишни с всевъзможни хронични болежки се ваксинираха с АЗ седмица преди Липарски. Абсолютно никакви странични ефекти. Липарски, на 49 без никакви заболявания, го втриса, вдига температура, изпотява се, 2 дни като настинал. А старците, дето едва ходят - като росни китки. А, де?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Да подчертаянови [re: e ta]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано19.03.21 19:24



Ако искаш аз да ти зема телефона. Нали е консултант. Пишеш бележка и вземаш телефона


Иначе къв консултант е



Тема Re: Да подчертаянови [re: MupaM]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано19.03.21 19:25



Аре гледай си работата



Тема Re: Да подчертаянови [re: Albena l]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.03.21 19:31



"Акъл се набива, Томиславе, на умен човек. На прост човек к*р се набива".



Тема Re: Да подчертаянови [re: tuzlija-179435]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано19.03.21 19:45



Много внимание взе да ми обръщаш, откак те забраниха. Оценявам


Виж ква съм добра



Тема Re: Да подчертаянови [re: Albena l]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.03.21 19:53



Много? Не мисля...






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.