Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:20 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Не разбрах.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано19.03.21 12:23



"Може ли Мечо Пух да бъде психолог - да или не?"

Три страници текст ми трябва, Бат Фройде



Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar

Тема Re: Въпрос към "антиваксърите"нови [re: dionys]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.03.21 12:32



Що, тема като предложената от мен по твоя идея защо да не става? Според мен ще е много добра. Да, смятам че в отделна тема ще е по-читаво. Пък и ваксърите, като чета тук, а и в социалните мрежи, не са агресивни - за разлика от антиваксърите, които са агресивни и тук, и на улицата, и навсякъде. Като веганите.

Предимството на отделна тема е, че ще даде шанс на любовта и кооперативноста вместо на хейта. Второ предимство е и това, че противопоставянето (плурализмът) пак ще се случи, но в строен формат. Не намирам нищо смешно.

В една тема, противопоставянето, както се вижда в последните 20-30 почти аналогични теми, винаги отива към личностно и към квалификации (както аз например смятам един свещенически ник за хомосексуален и вероятно педофилски). Опитвам се да давам личен пример, като да речем защитата от моя страна на Сноупринсес и коректния ми чат с нея. Тя не прекрачва границите, не навлиза в личното пространство, за разлика от педала (вкл. в настоящата тема). Други по-трудно се въздържат, за разлика от теб като пример за коректност - да речем Гъркинята е твърде пламенна, Уникална пък някак прекалява с количеството думи...

Като извод от разсъжденията ми и въз основа на това, че настоящата тема има нюанс от останалите 20-30 теми като насочена към взаимопомощ, а не към противопоставяне (тук смятам, че наистина си схванал идеята на темата съвсем обратно на моето схващане), - излиза някак логично някой да се престраши да пусне нова дискусионна тема. Дискусия, противопоставяне, противоположни гледни точки - в нея. Тук идеята е (беше) като всяка фенска тема, дали ще е за фенове на тв предаване, фенове на фотографии, фенове на пътешествия и т.н.

Примерно, ако има тема за фотография, необходимо ли е в нея да унизя феновете за пристрастието им като им докажа колко глупаво е да щракат, вместо да четат книги, или защо са им замръзнали образи вместо подвижни с видеокамера? Тъпо. По-добре да пусна отделна своя тема. Ако има тема за тв предаване, необходимо ли е да унизя феновете му, като им покажа със сравнителни детайли (тъй като ги познавам) как си губят времето, колко е неправилна линията им на аудиторно потребление, вместо да предпочетат алтернатива?

Разбрахме се. Това беше обосновка, не подкана към спор и още по-малко опит да те убедя да приемеш гледната ми точка.

===

Така.

Дай сега са лекарите, така и така оспами(хме) темата

- ясно е, че антиваксърите са някак притеснени и ги е шубе да излязат със своя тема. Няма закога да я чакам. Затова ли лекарите (2/3, 3/4, 4/5, 1/3 от тях - колкото кажеш, няма проблем) не щат сегашните ваксини, или има и други причини, или посочените от мен не са "тези", или са неправилно формулирани? Дай коментар. Един емотикон някак е отказ.

Редактирано от Crrafterr на 19.03.21 12:35.



Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: saksun]  
Автор 741 ()
Публикувано19.03.21 12:34



Форум е и е шарено, няма как да се харесаш на всички.
Доста клубари ти се кефят, и аз в това число.



Тема Re: Въпрос към "антиваксърите"нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.03.21 12:52



Уникална пък някак прекалява с количеството думи...

Е тва си е безобразие!!



Я да сравним по обем (количество думи) 20 твои и 20 мои последни постове? Има ли нужда да казвам кой употребява повече думи?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Не разбрах.нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано19.03.21 13:12



виж това, уни, интересно е, ако не си го чула по бтв:

https://btvnovinite.bg/svetut/norvezhki-ucheni-sasirecite-sled-vaksinacija-s-astrazeneka-sa-silen-imunen-otgovor-na-organizma.html?fbclid=IwAR1gI0PylieYqZiWnsKdkXc7hGxNSkiFVt96Pl8_3HIYC50r2MbXs-d3Lm8

съсиреците при астра зенека са силен имунен отговор


научи се да чакаш

Тема Re: Не разбрах.нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.03.21 13:19



Много мразя да употребявам фразата "Аз ви казах!"....



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Ваксинирането срещу КОВИД-19нови [re: saksun]  
Автор hypey (минаващ)
Публикувано19.03.21 13:51



Жалко, но както знаеш, добрите намерения никога не остават ненаказани...
Не се оставяй да ти влияе такъв тип отношение. Бъди здрава и се пази:)



Тема Да подчертаянови [re: Crrafterr]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано19.03.21 14:57



не съм антиваксърка! И трите ми деца имат всички ваксини по имунизационния календар. Не сме имали никакви проблеми с тези ваксини доказали се във времето.

Против съм ваксините за сезонни грипове, които не създават траен имунитет, напротив даже в частност вредят. Против съм тези набързо скалъпени ваксини на файзер, модерна, астра–зенека, джонсън, спутник и пр.
Мое мнение си е, че хората решили, докъде доброволно, докъде не, да се ваксинират са безплатни опитни мишки. Производителите си спестиха маса пари от изпитванията върху живи хора на които трябваше да плащат за експеримента.

Карате ми се, че съм "скочила" на саксънката дето била лекарка и искала да помогне.
Дрън, дрън ярина и майка ви на припек.
Саксънката що не си гледаше болните и да си чете иновациите в медицината, а висеше в клубовете и се занимаваше с глупости, та и бан е яла няколко пъти.
За мен е несериозно! Не й вярвам каквото и да напише. Никакъв медик не е!

Пък вие се хващайте като удавник за сламка. Все едно, че всичките сте с прекъснати здравноосигурителни права и нямате джипита!

Плащам си осигуровките въпреки, че не трябва да го правя защото съм българска гражданка осигурена до гроб в страна на ЕС. Имам си личен лекар и ако имам въпроси ще се обърна към него, а не към някаква съмнителна анонимна особа в клуб.



Тема Re: Да подчертаянови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.03.21 16:17



Дрън-дрън. Това са приказки на човек, който НЕ Е ПРЕЖИВЯЛ ТОВА, КОЕТО СЕ ОБСЪЖДА.

Ся като Мила - да не вземе някой да ме обвини, че те кълна, но по-добре не се обаждай. Ако те сполети - ще разБереш какво е да се луташ между различни мнения на различни лекари и ще питаш и търсиш ОЩЕ ЕДНО МНЕНИЕ - поне за затвърждаване или отхвърляне на вече чутото.

Може би имаш безгранично доверие на джипката си - живи и здрави да сте и двете, но някои може пък да НЯМАМЕ на нашите

Изобщо - КРАЙНО неуважително е това, което правите - и ти, и останалите.

Като нямаш доверие на Саксън - нямай си, никой не те пита.

И да знаете - ЛИЧНО СТЕ ОТГОВОРНИ за разрушаването на доверие между нея и всички останали. Това, че тя вече няма да пише - е абсолютно разбираемо, и всеки би постъпил така. Но е ГНУСНО ОТ ВАША СТРАНА. Просто ни лишихте от нещо полезно, ГОРДЕЙТЕ СЕ С ТОВА!!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Да подчертаянови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано19.03.21 16:35



И да знаете - ЛИЧНО СТЕ ОТГОВОРНИ за разрушаването на доверие между нея и всички останали. Това, че тя вече няма да пише - е абсолютно разбираемо, и всеки би постъпил така. Но е ГНУСНО ОТ ВАША СТРАНА. Просто ни лишихте от нещо полезно, ГОРДЕЙТЕ СЕ С ТОВА!!


Много жалко ако сте опрели на саксънката да ви консултира.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.