Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема 20и състав на СГСнови  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано12.03.21 15:32



Идва ми да убивам. След 5годишен процес, разследване, експертизи се случи това




Думите ми свършиха, идва ми да хвана пушка. Колко струват децата ни? Докога??
Очаквам възбуждане на дело срещу Георги Игнатов, вероятно се е самоубил и е нарушил спокойствието на едно дете от системата!!!

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: tia9]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.03.21 15:35



Вчера чух, че ще има 12-годишна ефективна присъда. Днес - това безумие.
Без думи съм.



Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: tia9]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.03.21 15:38



и после защо хората се обръщали към мафията за справедливост, или вземат правосъдието в собствените си ръце.


научи се да чакаш

Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: saksun]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано12.03.21 15:41



Мотив " Няма доказателство, че е държал ножа Матев", няма свидетел........... Всяко друго убийство е извършено пред публика..............

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.03.21 15:42



И аз съм потресена, но едно не успявам да разбера - делото май не е приключило? Става дума само за мярка за неотклонение май?

Като чета останалите материали от същия сайт - си казвам - 5 години време - достатъчно, за да бъдат мотивирани всичките му съученици да си мълчат, и брат му - също.....

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: tartarianeyes]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано12.03.21 15:43



20и състав

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: tia9]  
Автор hypey (минаващ)
Публикувано12.03.21 15:45



Съдебните решения по дефициниция трябва да са съобразени със закона и съвестта. Ако са спазили буквата на закона, къде остана съвестта?!



Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано12.03.21 15:46



Първа инстанция. Подадена е жалба веднага. Но това няма значение..........НЕВИНЕН, разбираш ли, НЕВИНЕН! % години под стража, 5 години всички дебили от прокуратура и следствие, и полиция твърдят, че е ДОКАЗАНО...........Кажи, Уни, съд, прокуратура, следствие, полиция дали сами да се гръмнат ритуално в бермудския триъгълник или да ги събираме и да ги гърмим ние? Сериозно, 5 години........още няколко и ще изчезне и това дело

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: hypey]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано12.03.21 15:48



Остави съвестта, такъв артикул нямаме. Но 5 години се валя едно дело при едни кретени и 20и състав СЕГА РЕШАВА, че НяМА ДОКАЗАТЕЛСТВА..........

извинявай, че крещя

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: 20и състав на СГСнови [re: tia9]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано12.03.21 15:49



Възмутително!
Мернах коментар одеве, в който се казва, че този състав би оправдал и Осама бен Ладен ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.