Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: e ta]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано15.03.21 18:15



преди всичко - само мисля и проучвам!
въпросните заразени с ковид - са се почуствали зле на 12тия ден след ваксината



Тема Re:нови [re: Naglets]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.03.21 18:17



Драги, отговорността да не се заразиш си е лично твоя. Няма как Боко да ти бъде отговорен за това, че не си се опазил от зараза. Надълго и нашироко са разяснени личните предпазни мерки, обществените ограничения още си действат. От кого очакваш да те пази и ако не се опазиш, да го обвиниш?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано15.03.21 18:18



ама колко време трябва да се пазим след ваксината?



Тема Re:нови [re: Naglets]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.03.21 18:21



Пиша ти това, защото виждам, че отговаряш сериозно и не търсиш заяждания и глупави подигравателни коментари, но все пак защитаваш действията на официалните здравни власти.

И крайно спокойно с велико самообладание - направо и завиждам, благородно.





Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано15.03.21 18:21



:)

Разбирам те прекрасно, скъпа.

Но все пак не исках твоето мнение.

WALL·E


Тема Re:нови [re: NUT]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.03.21 18:22



ама колко време трябва да се пазим след ваксината?

След и двете набоцквания, ако е двукомпонентна, 2-3 седмици, правиш тест за антитела, ако си ги образувала, дишаш спокойно и отиваш на кръчма.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re:нови [re: Naglets]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.03.21 18:24



Хубу. Ще чакаме да видим какво ще пише докторката.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Silverado]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано15.03.21 18:25



Не ви знам спора, но покрай това изречение Или ще питаш кога е нужно да натискаш леко и много често спирачките, за да може със стоп светлините си да дадеш сигнал на някой зад теб за нещо си? се изкушавам да ти кажа моя непрофесионален опит на водач на мпс от 1987 г.

На тези зад мен реагирам:
– чрез аварийки на магистрала ако от висока скорост се озовем в "тапа" и е нужно внезапно спиране. Подавам ги отдалеч, преди да съм стигнала "тапата".
– чрез светлините за мъгла, ако някой кретен не спазва нужната дистанция. Това обикновено в градски условия. Присветвам със задните светлини за мъгла и се усещат и спазват дистанция.
– на светофар вадя задната камера на колатазад мен за да видя номера на тариката, който се е правил на Шумахер и забелязан в огледалото и му записвам номера. (Не знам дали си виждал как излиза камера на Кайен. Доста респектиращо! ;))

Никога не са ме подпирали отзад именно защото знам как да предупреждавам.

Мъжът ми два пъти го удрят. Все професионални шофьори с бус и баничарка.

Все на кръгово. Той първа кола изчаква тези в кръга за да се включи и някой идва отзад и го тряска.
На мен няма как да ми се случи. Едно, че винаги си оставям аванс за "бягство" ако някой тръгва да ми връхлита отзад, две, че очите ми са на 16. Няма начин да не видя ако някой ми идва с висока скорост отзад. Три, ще се възползвам от едно и няма да допусна да ме удари. :)



Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано15.03.21 18:30



мн ми се ходи на кръчма
но не рискуваме
и сме на вълна ваксинация - която за момента я стопираме и само проучваме и слухтим като някой доносници!



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: pishmangreek]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.03.21 18:40



първото, с честото мигане със стоповете - "намали бе, глупак, отпред виждам опасност или заптиета"!


Ако му дам ляв мигач да мирува зад мен, ако са полицаи, мога да "отнеса плуФката" заради него пък аз.
Най често схваналите го, се после ми благодарят в движение.

За второто, няма да ти дам отговор, защото четвърт век живях врата до врата с главен механик на кораб и който като си дойдеше за месец в годината, не можеше да се наяде на пресни домашни домати, примерно. Надявам се, ме разбра.




Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.