Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Nuke Dukem]  
Автор 741 ()
Публикувано13.03.21 17:39



Нали и аз казах същото.
Само че от тез, дето се тревожат преди, тук виждам само Нут. Решила е, ама и притеснено, нейното е разбираемо.

Обаче най-много шум идва от решилите да не се ваксинират. На тях трябва да им е най-спокойно, а те най-тревожните.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.03.21 17:41



май забравихте че темата е за ваксини с/у ковид19
а не за някави мигачи!



Няколко души тук пишем за мигачи още от вчера, и не съм започнала аз. Гледай да си правиш забележките на останалите, където нямаш забрана.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.03.21 17:43



Не ги разбирам аз тез тревоги. Да е някой дето вече се е ваксинирал или има намерение да се ваксинира, разбирам да се тревожи. Обаче тук най-разтревожени решилите да не се ваксинират, ей туй не ми се събира в главата.


Чудомировски се опитваш да звучиш, но иначе не е много умно.

Всеки има право да се тревожи за каквото си иска.

Може пък да се тревожа ЗА ВАС. И това право имам.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: esti]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.03.21 17:44



всички предишни ваксини
в картинката от Гераско се виждат етапите на тестването, дотогава плащат на доброволци
чак след това се пускат в употреба
сега фармацевтичните компании знаят, че напразно са чакали много години и харчили пари, като има толкова желаещи безплатно да я пробват на себе си



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Silverado]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.21 17:48



Е, щом е такова, тогава що не свети зелено на правещите десен завой отляво? И не разбрах това с посмяването да се влиза в насрещното за ляв завой на това кръстовище... Кога би посмял да го направиш този завой там от платното за насрещно движение? Изобщо щом е двупосочна улица, значи черният от снимката е в нарушение. Аз на това място не бих правил ляв завой, навлизайки в насрещното (понеже така са ме учили), но явно става дума за някакъв майсторски трик.

Тук при нас правят друг трик, ама трябва да е много мощен и бърз автомобилът. На

, ако си първа кола на червен светофар на Царица Йоанна в посока центъра, тогава има един момент, в който на всички им свети червено и с мръсна газ можеш да превариш тези на Панчо Владигеров, понеже на тях още не им е светнало зеленото, обаче това е маневра "минаване на червено" и изисква особено закоравял манталитет по потъпкване на правилата за движение. Само веднъж съм виждал някой да преминава там така, обаче беше с някакъв спортен мерцедес и премина буквално за 1 секунда. После би трябвало да се е разделил с няколко контролни точки, но не знам дали на този светофар има камера (би трябвало да има).





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.03.21 17:52



сега фармацевтичните компании знаят, че напразно са чакали много години и харчили пари, като има толкова желаещи безплатно да я пробват на себе си

И това изобщо не е твой проблем.
Има едно неотменно човешко право, пише го във всички конституции:
правото на човек ако иска да боледува, ако иска да се лекува, ако иска да се тъпче с медикаменти, стига да не са забранени, ако иска да се самоубива.

И изобщо не разбирам защо трябва да се зяе срещу това. Всеки пълнолетен и неосвидетелстван сам си взема решението кога и как да се възползва от правото да притежава собственото си тяло и живот.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 17:52







Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано13.03.21 18:01



Трогателно е туй самочувствие, че си в състояние по-добре от "нас" да преценяваш кое е доброто за "нас".



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 18:02



Е, щом е такова, тогава що не свети зелено на правещите десен завой отляво?

Ами именно де - по същата причина.
Щото тогава хептен ще се забатачи!

Аз на това място не бих правил ляв завой, навлизайки в насрещното (понеже така са ме учили), но явно става дума за някакъв майсторски трик.

Не е майсторски, а практичен!

В София всички/почти/ оценяват натрупването на времезагуба по светофарите и всички/почти/ следят едновременно светофара, за да не висят в трафика.
В прованса е друго - следи го само най първия и едва когато той тръгне, следващия се сеща да натиска съединители и да ръчка панически передачите!





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 18:06



Ще има все нови щамове, все нови ваксини, все нови игли... помнИ ми думата.

Ти саачи ни кълнеш, ма?






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.